Jump to content
Dogomania

Jak to jest być 14- letnim psem na ostatnich nogach? Źle. Czasu już nie ma. Pomóżcie odmienić ostatnie lata, może miesiące, życia. Proszę.


agat21

Recommended Posts

Dnia 18.11.2023 o 11:13, Tola napisał:

Podałam test na lamblie, można mu po przyjeździe zrobić. 

Pewnie ma, bo przy nich jest takie odwodnienie. Najlepiej test zrobić z pierwszej kupy z domu, bo z tej schroniskowej z „trocinami” może nie wyjść a wg opracowań naukowych, najlepiej zrobić nie z kalu, tylko z wymazu.
 Co u was za pogoda, ze czytam o śniegu. Myśmy właśnie wrócili z lasu z grzybobrania.

pysio cudne, takie poczciwe. Przypomina mi w wyrazie Dylana. No i w stanie. Oby jak najszybciej doszedł do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dobra wiadomość dla deklarowiczów Wolfa. Martusia wyraziła zgodę na wpłacanie deklaracji na konto Fundacji ZEA.

Numer konta Fundacji do wpłat dla Wolfa

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
ul. Spadek 45
22-400 Zamość
97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Jest bardzo ważne, aby  w tytule przelewu wpłacanych deklaracji na konto Fundacji znalazł się nick wpłacającego  i imię psa Wolf.  Np Muminek dla Wolfa.

Sumę dokonanych wpłat będzie można odliczyć od podstawy opodatkowania za rok bieżący.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2023 o 18:47, agat21 napisał:

Na razie Aska napisała, że to anioł nie pies 😍 

Niestety trochę kaszle i kicha. 

Tak się cieszę, że już w dobrym miejscu i będzie miał normalne dobre życie. Chociaż on. 

Trzeba będzie zbadać serduszko, a kichanie to pewnie skutek zimnych już zamojskich nocy  😞 

Link to comment
Share on other sites

A tu wieści sprzed chwili:

"Było długie spacerowanie po ogrodzie, poznawanie terenu i kupa z wkładką (robale). Było zapoznanie z Polą i nieustannie rozmachany ogon  😊. Kochany, przyjacielski pies i jeszcze chudszy niż wygląda na zdjęciach - same kości 😔, ale apetyt ma ogromny(dostał jeszcze  kolację po kolacji, gdyby mógł, to zjadłby jeszcze 5 następnych misek). Za godzinę zrobimy jeszcze ostatni spacerek i widzimy się jutro 🙂"

Co mam mówić.. płaczę ze szczęścia 🥹

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2023 o 21:24, agat21 napisał:

A tu wieści sprzed chwili:

"Było długie spacerowanie po ogrodzie, poznawanie terenu i kupa z wkładką (robale). Było zapoznanie z Polą i nieustannie rozmachany ogon  😊. Kochany, przyjacielski pies i jeszcze chudszy niż wygląda na zdjęciach - same kości 😔, ale apetyt ma ogromny(dostał jeszcze  kolację po kolacji, gdyby mógł, to zjadłby jeszcze 5 następnych misek). Za godzinę zrobimy jeszcze ostatni spacerek i widzimy się jutro 🙂"

Co mam mówić.. płaczę ze szczęścia 🥹

Ja też, ale łzy radości są smaczne więc oby jak najczęściej  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...