Jump to content
Dogomania

~Zarzekała się żaba błota... wszystkie szczenięta w domach, sunia w hoteliku


Recommended Posts

Heh, ja teraz szukam domów 3 szczeniakom w typie jrt. Ojej, jakie ja mam telefony.... 🙈 Nie wiem czy śmiać się, czy płakać. W sumie jedna dziś przywiozłam do nas, jutro rodzina ją odbiera. Ale jeszcze dwie mi zostały do wyadoptowania 😅

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2023 o 23:41, Tyśka) napisał:

Heh, ja teraz szukam domów 3 szczeniakom w typie jrt. Ojej, jakie ja mam telefony.... 🙈 Nie wiem czy śmiać się, czy płakać. W sumie jedna dziś przywiozłam do nas, jutro rodzina ją odbiera. Ale jeszcze dwie mi zostały do wyadoptowania 😅

Dwie, to nie siedem... i to żadnym typie, ni pies, ni wydra 😞

Zwlekam z ogłoszeniami na wieś, ale za tydzień powieszę plakaty na sklepach i na urzędzie gminy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2023 o 09:30, malagos napisał:

Dwie, to nie siedem... i to żadnym typie, ni pies, ni wydra 😞

Zwlekam z ogłoszeniami na wieś, ale za tydzień powieszę plakaty na sklepach i na urzędzie gminy.

Oj, Malagosku, szczeniory są śliczne (jasne, że nie wiadomo, co z nich wyrośnie), a Mamuśka urokliwa, tylko niestety z problemami. Daj ogłoszenie na spotted Maków Mazowiecki i na sprzedaż Maków Mazowiecki, albo jak nie Ty, to ja tam umieszczę🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2023 o 13:53, Mazowszanka13 napisał:

Śliczne maluchy i zdjęcia też. Który to chłopak ?

Czy rezerwacja znajomych wczasowiczów-wybawicieli nadal aktualna ?

Wczasowicze nie dali konkretnej odpowiedzi 😞

Piesek to ten ciemny, chyba najczarniejszy z rodzeństwa, mały

DSC_0691.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2023 o 09:30, malagos napisał:

Dwie, to nie siedem... i to żadnym typie, ni pies, ni wydra 😞

Zwlekam z ogłoszeniami na wieś, ale za tydzień powieszę plakaty na sklepach i na urzędzie gminy.

Rasowość nie chroni przed debilnymi telefonami... buda, propozycja do polowań, jako pluszak do dzieci i duzo starszych schorowanych kobiet... dużo już słyszałam.  Musimy uzbroić się w cierpliwość. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nesiowata! Dzięki za paczuszkę, super zabawki, smyczki, szelki, ubranko, obróżki! To wielka pomoc, a zabawki - o takie własnie mi chodziło! Jeszcze raz dzięki, ze odpowiedziałaś na moją prośbę 🙂

20230724_103037.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2023 o 08:31, DORA1020 napisał:

Dopiero dzisiaj trafiłam na wątek

Malagos masz wielkie i litościwe serce❤️

i już się martwię o te szczeniaki - interesują się ludzie z Warszawy, ale przyjechać to za daleko, rozmowy milkną. Wczoraj jedna, dziś kolejna 😞 Żeby te maluchy trafiły na dt do Warszawy, znalazłyby szybko domy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2023 o 12:50, malagos napisał:

i już się martwię o te szczeniaki - interesują się ludzie z Warszawy, ale przyjechać to za daleko, rozmowy milkną. Wczoraj jedna, dziś kolejna 😞 Żeby te maluchy trafiły na dt do Warszawy, znalazłyby szybko domy. 

Może ogłoszenie,że potrzebny dt,oprócz ogłoszeń,że szukają ds

teraz trudno o adopcje

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem jeżeli przyszły DS nie chce zrobić najmniejszego wysiłku to jest ewidentnie zły. I żaden zwierzak

nie powinien tam trafić. W tym roku było kilka adopcji gdzie ludzie z Wrocławia, Warszawy  jechali

do Zamościa po zwierzaki. A mieli zdecydowanie dalej niż z Warszawy do malagos.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2023 o 10:02, Jo37 napisał:

Moim zdaniem jeżeli przyszły DS nie chce zrobić najmniejszego wysiłku to jest ewidentnie zły. I żaden zwierzak

nie powinien tam trafić. W tym roku było kilka adopcji gdzie ludzie z Wrocławia, Warszawy  jechali

do Zamościa po zwierzaki. A mieli zdecydowanie dalej niż z Warszawy do malagos.

Masz dużo racji, ale nie do końca. Nie wszyscy mają samochody, czy też zmotoryzowanych znajomych, którzy będą gotowi zawieźć ich do wybranego psiaka. W dodatku, to co kiedyś było możliwe i oczywiste tj podróż transportem publicznym z jednego miasta, do drugiego, obecnie  (wykluczenie komunikacyjne), coraz częściej jest zupełnie niemożliwe. Piszę to, jako obecna mieszkanka małego miasta w województwie mazowieckim, która gdyby nie mąż - kierowca, praktycznie nigdzie nie mogłaby się przemieszczać..... 

Pod względem komunikacyjnym, PRL był lepszy.... 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od sytuacji i powodu "niemożenia" osobistego odbioru  psa.

Jeżeli ktoś po prostu nie chce po niego przyjechać, a ma samochód, bo jest za daleko, to znaczy, że nie chciał TEGO psa tylko po prostu psa. I nie musi to być zły dom.

Drugi powód , to ten w pewnym stopniu przytoczony przez konfirm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam też ogłoszenie na MojaOstrołęka. I trzecie na Warszawę. I znów wyróżniłam.

Państwo warszawiacy nie przyjeżdżają do psiaków od piątku, bo ... pani Oli się serce kraje, ze nie może ich wszystkich adoptować.

Cholera, nie zrozumiem nigdy ludzi!...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2023 o 16:49, malagos napisał:

Zrobiłam też ogłoszenie na MojaOstrołęka. I trzecie na Warszawę. I znów wyróżniłam.

Państwo warszawiacy nie przyjeżdżają do psiaków od piątku, bo ... pani Oli się serce kraje, ze nie może ich wszystkich adoptować.

Cholera, nie zrozumiem nigdy ludzi!...

Pewnie dzieci męczą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...