Jump to content
Dogomania

~Zarzekała się żaba błota... wszystkie szczenięta w domach, sunia w hoteliku


Recommended Posts

Bo z zakochaniami tak to już jest, z "ludzkimi" przecież dokładnie to samo: szybka fascynacja, zauroczenie, zachwyt, a dopiero po chwili rozsądek się dopukuje do głowy... Założę się, że u części osób rozsądek się odzywa zanim sięgną po telefon, i dobrze.

Dobrze jest, jeśli najpierw zapada decyzja o psie, a dopiero potem rodzina zaczyna się rozglądać za tym właściwym, no, ale bywa różnie, zwłaszcza kiedy chodzi o słodkie szczeniaczki 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • malagos changed the title to ~Zarzekała się żaba błota... wszystkie szczenięta w domach, została u nas dzika matka...

Ostatnia sunieczka pojechała w objęciach pańci do domku. Kolejna wyprawka wydana, książeczka i umowa, zabawki, karma i kocyk z zapachem "gniazda".

Sara matka niespokojna, pobudzona, szczeka, wyje. Oj, biedna, całe szczęście że dzieci odchodziły do domów stopniowo, a nie wszystkie na raz.

Teraz pomysły mile widziane - komu taka dziczkę na socjalizację? 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2023 o 08:18, malagos napisał:

Proszę o pomoc - fundacja, osoba, behawiorysta, aby zająć się sunią! Ona w schronisku sobie nie poradzi....

Sunia prześliczna i urzekająca, niestety nie wiem nawet komu ją podesłać:(. Sama długo szukałam pomocy dla lękliwego psiaka i nie znalazłam nikogo...

Nie ma szans, aby jeszcze chwilę u Was została? Mogłabym zrobić jej ogłoszenie na fb. Tylko to mi przychodzi do głowy 

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszam na fb, i jak się spodziewałam - cisza. Może trochę zostać, ale jest to dla nas ogromnie uciążliwe, wyje, szczeka w nocy, po kilka razy wychodzę ją uciszyć, sąsiedzi się buntują. Nie mam po prostu siły, czas mija, a sunia jest niereformowalna. Tysiu, ogłoś proszę gdzie się da, jeszcze ostatnia szansa...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2023 o 16:27, Jo37 napisał:

Małgosiu - problem z wycofanymi psami jest ogromny.

Hotel z nie wiadomo jakim behawiorystą kosztuje 1200,00 bez żadnej gwarancji,

że coś uda się zmienić.

Asiu, wiem, i nawet się nie spodziewam pomocy 😞 ale może się zdarzy cud i ktoś się odezwie, i zechce popracować z Sarą.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, a te behawiorystki z Warszawy, które pracują z psami na Paluchu ? Może maja jakieś koleżanki, które chciałyby się sprawdzić w pracy z trudnym psem ? Żadna fundacja sama z siebie, nie pytana wprost, raczej nie zgłosi się do Ciebie.

Przepraszam za mądrzenie się.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2023 o 21:14, Mazowszanka13 napisał:

Gosiu, a te behawiorystki z Warszawy, które pracują z psami na Paluchu ? Może maja jakieś koleżanki, które chciałyby się sprawdzić w pracy z trudnym psem ? Żadna fundacja sama z siebie, nie pytana wprost, raczej nie zgłosi się do Ciebie.

Przepraszam za mądrzenie się.

wiesz, przyszło mi to samo do głowy. Zadzwonię do p. Klaudii

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...