Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Bazarek na naszych tymczasowiczów, dużo ksiażek, ciuchy, roslinki, dla dzieci, do 21.12.


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 18.12.2022 o 12:03, Jaaga napisał:

Nadziejko, to może zrobimy tak, że jak Andrzej bedzie u mojej mamy po nowym roku, to umówimy się i podjedzie do Ciebie i wymienimy się fantami. Szkoda, żebyśmy obie wydawały kasę na przesyłkę. Mama mieszka pod Sosnowcem.

                     Dobrze  serce dobrze dziekuje pozdrawiam 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2022 o 22:12, AlfaLS napisał:

Mogę prosić o wymiar pod pachami nr 6 i 29? Na ile da się je rozciągnąć?

Nr 6 2x40 cm, jest rozciągliwy, ale domyślam sie, że kosztem wtedy długości, a 29 2x43 jest mniej rozciągliwy, z tym że splot nici luxniejszy, więc też da się coś rozciągnąć

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to KONIEC Bazarek na naszych tymczasowiczów, dużo ksiażek, ciuchy, roslinki, dla dzieci, do 21.12.
Dnia 21.12.2022 o 17:53, sunnynight napisał:

Bardzo dziękuję za paczkę. Epiphylla oczywiście do wyrzucenia (mrożonka) - no, ale to tylko moja wina, tyle lat doświadczeń, a mnie się wciąż wydaje, że ludzie potrafią wykazać się wyobraźnią... Jutro zrobię dopłatę.

epi.jpg

Bardzo mi przykro, wysle Ci następne. Dzis dzwonila Pani Anna i jej sadzonki doszły w dobrej kondycji. Tylko Twoje zapakowałam w folie, folie babelkowa i papier, a Jej dodatkowo owinęlam w materiał. Myslalam ze przesadzam, ale jak widac, to materiał ochronił w te największe mrozy.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, z zabezpieczaniem roślin przed mrozem trudno jest przesadzić 😉 . W przypadku pani Anny pomógł zapewne nie tyle materiał, co termin wysyłki - był, zdaje się, o dzień późniejszy, temperatury już się podniosły. Nie chcesz wiedzieć, jakiej grubości musiałaby być warstwa izolacyjna, żeby mogła zadziałać skutecznie przy -10. Dobra, nie wchodźmy w szczegóły. Po prostu szkoda roślin.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2022 o 19:02, sunnynight napisał:

Wiesz, z zabezpieczaniem roślin przed mrozem trudno jest przesadzić 😉 . W przypadku pani Anny pomógł zapewne nie tyle materiał, co termin wysyłki - był, zdaje się, o dzień późniejszy, temperatury już się podniosły. Nie chcesz wiedzieć, jakiej grubości musiałaby być warstwa izolacyjna, żeby mogła zadziałać skutecznie przy -10. Dobra, nie wchodźmy w szczegóły. Po prostu szkoda roślin.

Wycofuję więc te biedaki z rozliczenia i odesłałam 5 zł róznicy. Dałam już wczesniej znać Isiak, że na moje konto wpłynęła całosć od Ciebie. Kaktusy do p. Anny wysyłałam 12 godz później, temperatura była raczej taka sama, tylko szły z poczty, więc były w cieple. Zastanawialiśmy się, czy paczkomaty są jakos izolowane, skoro ludzie przesyłają różne rzeczy, a raz są 30 st.upały, innym razem 20 st. mróz. Teraz mam nauczkę, że w tak niskich temperaturach nic delikatego paczkomatem się nie wysyła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...