Jump to content
Dogomania

~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.


malagos

Recommended Posts

Dyżur na tydzień (co najmniej) w nas na wsi przejęła moja Ania z Kenią. Ja jestem potrzebna dzieciom w Warszawie, taka sytuacja rodzinno-zdrowotna.

Czyli zwierzaki mają super opiekę, gotowane cieple jedzonko, pieszczotki i serce Anine.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 23:14, Nadziejka napisał:

Rozliczam Beżo Beżykowi I Aresowi Sercem 8.12

                     zapraszam na kolejny kramik

 

  malagosiu  jeszcze z kramiku kilka dyszek posylam ku Tobie                                                                 dla dzielnego cudownego Aresa                                                                                                                i sciskam ogromnie ze te bidunie  wszystkie 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 21:21, malagos napisał:

Dyżur na tydzień (co najmniej) w nas na wsi przejęła moja Ania z Kenią. Ja jestem potrzebna dzieciom w Warszawie, taka sytuacja rodzinno-zdrowotna.

Czyli zwierzaki mają super opiekę, gotowane cieple jedzonko, pieszczotki i serce Anine.

Oj, to zdrowia i pomyślnego rozwiązania sytuacji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2022 o 20:59, agat21 napisał:

Oby Ares wykorzystał nową osobę do głaskania 😁

Ania ma anielską cierpliwość i fajne podejście do psa - teraz to Ona zabiera Aresa na spacery, nauczyła brania smaczka z ręki, nosi ciepłe jedzonko do kojca. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ares jest przyjacielski w stosunku do psów, a właściwie suczek - nasze lubi, z suczką owczarką od sąsiada zza drogi też ogonki-ogonki. Z psem Wulkanem z gminnego kojca, jak pan Krzysztof wypuścił oba z kojcow - pokazały sobie zęby i musiał zamknąć jednego.

Z kotem na razie nie ma kontaktów, ale jak przychodzi kot sąsiadów w pobliże karmnika dla ptaków, to nie reaguje jakoś szczekając czy chęcią zamordowania. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękujemy, Maryś, i wzajemnie - wszystkiego dobrego!

Mam pytanie: do jakie rasy można - tak pi razy oko - porównać Aresa? Widzę po ogłoszeniach, które robię od lat, ze porównanie w tytule psa do jakiegoś rasowego zwiększa 2 razy oglądalność!

 

20221228_102906.jpg

IMG_20221228_102634 (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2022 o 15:25, malagos napisał:

Dziękujemy, Maryś, i wzajemnie - wszystkiego dobrego!

Mam pytanie: do jakie rasy można - tak pi razy oko - porównać Aresa? Widzę po ogłoszeniach, które robię od lat, ze porównanie w tytule psa do jakiegoś rasowego zwiększa 2 razy oglądalność!

 

20221228_102906.jpg

IMG_20221228_102634 (1).jpg

Jeśli jest duży, możesz go porównać do VEO, czyli taki, jak moja Perełka, czyli owczarek wschodnioeuropejski, czyli Szarik z Czterech Pancernych. Poniżej proporcje Perełki, tylko ona wilczasta w jasnej szacie zimowej, a Ares płaszczowy.

image.png.441afcbe831991660b1f7b593dd68350.png

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W gminnym kojcu od 2 tygodni  są da nieduże psiaki. Dostały ode mnie imiona, obróżki, smaczki i trochę karmy Aresowej. Mniejszy energiczny, bardzo przyjemny Znaczek, zgłoszony w naszej wsi. Młody, ma ok. 1,5 roku.

Trochę większy, ze ślicznymi wielkimi oczyskami Fafik - spał pod sklepem na wsi 2 tygodnie, wykopał sobie jamkę w śniegu i przez ten czas dziewczyna ze sklepu go oswajała, karmiła, aż zapakowała do samochodu i przywiozła do gminnego kojca.

Nie pytając darczyńców o zgodę, dzielę się z tymi biedakami funduszami Aresa 😞

 

20221230_121827.jpg

321734338_1357256438370522_868144180225820954_n.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2023 o 21:23, agat21 napisał:

Fajna ta dziewczyna ze sklepu. Ma serce. 

Bardzo empatyczna, energiczna 🙂

Ogłosiła na Pieskowo i innych portalach te dwa niewielki pieski. Jest podejrzenie, że jeden z nich, Fafik, jest z sąsiedniej gminy która zabezpieczone psy podrzuca do naszej gminy albo do Makowa 😞 To by był kolejny, ale nie mamy jak udowodnić 😞 Niedawno Karolinka zabezpieczyła psa spod sklepu, ogłosiła, i okazał się zaginionym psem z tejze gminy, 35 ok od miejsca znalezienia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mój bank zablokował/zlikwidował mi możliwość wyróżnienia przelewem ogłoszeń na olx. Wczoraj próbowałam przez infolinię to naprawić, po 1,5 godzinie kilkania, zmieniania hasła (!), potwierdzania, kodowania, zmian, kodów dostępu, pakietów na mejla, smsów na komórkę - poddałam się!.... 

Tak że zaraz zabieram się za ogłoszenia, ale wyróżnienia zrobi mi Tomek, o ile będzie miał możliwość (ten sam bank...)

Link to comment
Share on other sites

Ogłosiłam Aresa jako Aresa i jako Oresa, oraz Fafika i Znaczka. Wyróżnił Tomek na max, to niecałe 100 zł za cztery ogłoszenia.

Ares ma dwa spacery dziennie, to znaczy wyprowadzam go na smyczy z kojca, w sadzie puszczam na dłuższy czas. Na smyczy ciągnie, jak czołg prze do przodu.  Chodzi, wącha, siusia, czasem się wypróżni. Nie ma zahamowań z załatwianiem się w kojcu - sprzątam po  3, 4  kupy na dobę, czasem sprzed samej budy. Przyznam, ze takiego flejtucha jeszcze nie mieliśmy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...