Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS!!! Isia - urocza, śliczna, proludzka, grzeczna, młoda, nieduża... co jest w takim razie nie tak? Wisi na łańcuchu przy budzie - trzeba go zdjąć i znaleźć jej kochającą Rodzinę.


Recommended Posts

Dnia 12.01.2023 o 19:48, Alaskan malamutte napisał:

Brysia ma problemy jelitowe. Jest to sunia adoptowana z koszmarnych warunków i teraz to wszystko wychodzi. Dobrze że sunieczki mają taką troskliwą rodzinę❤️

Moje oba psiaki miały bardzo nieładne koopki. Często tak luźne, że trudno było je zebrać do woreczka. Radykalna zmiana nastąpiła po podaniu im probiotyku. Początkowo po 1 kapsułce dziennie, teraz po unormowaniu stolca, co drugi dzień.
Podpowiedz Asiu pani. Na pewno nie zaszkodzi, a będzie super gdy pomoże. Mi poradziła tak wetka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
Dnia 21.08.2023 o 15:19, Nesiowata napisał:

W jakim wieku jest ta bida?

Tylko wiem, że młoda. Paroletnia, ma spokojny temperament, przynajmniej tak pokazuje się na spacerze. Mogę przesłać filmik. Widać, że tęskni za człowiekiem. Bardzo proludzka. O więcej zapytam Martę, która była z nią na spacerze. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2023 o 17:17, Alaskan malamutte napisał:

Danusiu..tam w tym przytulisku jest Bąbel..cudny psiak..taka długowłosa wersja Lali.. Ma + 5 lat..Sen z powiek spędza mi ten pies..ale nie mam za co i gdzie go zabrać..😭😭

Masz  jakieś zdjęcie?

5+ to ile?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2023 o 17:19, Nesiowata napisał:

Masz  jakieś zdjęcie?

5+ to ile?

"Mały osad na zębach ma chyba powyżej 2 lat , malutka z 8 kg myślę , strachliwa , czasami aż podskakuje jak ja się dotknie ale jest coraz bardziej kontaktowa widać że już podoba jej się dotyk spokojne głaskanie , widać że zagubiona nie wchodzi do budy i wyje jak się ją zostawia , na smyczy idzie choć niepewnie ale jest ciekawa otoczenia"

Bąbel: 

https://www.olx.pl/d/oferta/babel-czeka-na-ciebie-CID103-IDUjUQ9.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2023 o 17:24, Nesiowata napisał:

Na mój wiek sunia stanowczo za młoda, a Bąbel uroczy.Tylko odległość ...

Bąbel już parę miesięcy tkwi na łańcuchu w przytulisku. A to taka poczciwinka... Ogłaszamy go z Martą ale nikt go nie chce. Zdjęcia Bąbelka z dzisiaj: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0PpcdY2i4hnqhwvS4rDrnfK1x1Lmu6uW5YwuEyJwFXAcNaKNF7Rob2XhBLB5LJConl&id=100057044216337 To zdecydowanie ulubieniec Marty, która go odwiedza i wyprowadza kiedy tylko ma czas (ma do niego 50 km w jedną strone).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...