Jump to content
Dogomania

BLANKA MA DOM I CUDNĄ RODZINĘ! KCIUKI NADAL POTRZEBNE! Blanka – zabrana ze schroniska, musi opuścić hotel. .


Recommended Posts

Blanka pięknie wpasowała się w stado. Nie ma żadnych scysji ani nieporozumień. Śpi na kanapie albo w wolnym legowisku, niekoniecznie pasującym rozmiarowo. 

Przychodzi na głaski, prosi o przytulanie, łasi się. 

Pierwsze obserwacje Violi są następujące:

- Blanka jest psem przewidywalnym i czytelnym, absolutnie nieagresywnym, 

- nie atakuje bez powodu i znienacka,

- jeśli jest harmider, zamieszanie czy dużo emocji, wtedy Blanka się stresuje, widać napięcie, zmuszanie jej do czegokolwiek w takiej sytuacji może spowodować u niej chęć ugryzienia, ostrzega, nie rzuca się na oślep, robi to z lęku albo ze stresu,

- jak jest spokój, cisza to wtedy się relaksuje, otwiera.

P. Viola twierdzi, że to super pies ❤️

Kilka zdjęć

316183421_1198483950739179_1119297593210093020_n.jpg

316264817_1481500218997206_6996017415474983993_n.jpg

316727441_1172564346675871_765760831386223778_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 19:23, agat21 napisał:

Piękne wieści, piękne zdjęcia Blanki w stadzie, a już Blanka ledwo mieszcząca doopinkę w legowisku to prawdziwa bomba! 😅😁

Moje psiaki uwielbiają kłaść się do za małych posłanek. Luśka uparcie kładzie się w nocy na mały materacyk ortopedyczny Peruszki i choć dupinka za nim i łepek też, to cała jest szczęśliwa 🙂

Na filmiku widać, że Blanka reaguje na imię, ale podnieść się nie ma ochoty leniuszek 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 19:26, Ewa Marta napisał:

Moje psiaki uwielbiają kłaść się do za małych posłanek. Luśka uparcie kładzie się w nocy na mały materacyk ortopedyczny Peruszki i choć dupinka za nim i łepek też, to cała jest szczęśliwa 🙂

Na filmiku widać, że Blanka reaguje na imię, ale podnieść się nie ma ochoty leniuszek 🙂

 

Tak, myślę, że niektóre psiaczki mają takie "ludzkie" odruchy, żeby pokazać, że przecież są mniejsze i szczuplejsze niż są! "Co? Ja się nie zmieszczę? Ja? - Patrz tylko!" 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jest poza dogo kilka osób, które nas wspierają. Jedną z takich osób jest Małgosia D., która zawsze, kiedy jest źle pojawia się i ratuje finanse naszych podopiecznych. Tak jest i tym razem... Blanka dostała właśnie 200 zł !!!  Bardzo, bardzo Ci Małgosiu dziękujemy. Mam nadzieję, że podczytujesz wątek ❤️

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 22:12, agat21 napisał:

Komin podarowany przez Jo37 dla Blanki razem z mitenkami kupuję za 50 zł. Ewa, wpłacę niedługo tę kwotę, proszę o trochę cierpliwości, bo koniec miesiąca jakiś taki wredny się zrobił 😉😁

Kochana, zaczekamy😀 a dwóm wspaniałym dziewczynom Jo37 i Tobie bardzo serdecznie dziękujemy ♥️

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam dzisiaj przelew dla Blanki i za bazarek-loterię dla Blanki. Cieszę się, że w nowym miejscu Blanka nie sprawia problemów i oby znalazł się dla niej cudowny domek. Wyrózniłam dzisiaj ponownie ogłoszenie Blanki (miałam promocję na wersję MIDI).

Poniżej wklejam "rozmowę" z OLX Blanki....ech 😞 😞  przestałam odpowiadać po prostu.

19 LIS

  • aktualne?
  • tak, aktualne. Można dzwonić na podany nr telefonu.
  • Zadarmo tak
  •  
    oczywiście, że za darmo, do adopcji, ale spaniele to rasa o trudnym charakterze, dlatego proszę o telefon na podany w ogłoszeniu numer, Ja tylko zrobiłam ogłoszenie, nie jestem opiekunką psa.
     
  • bobym go chciał

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 11:04, mari23 napisał:

Zrobiłam dzisiaj przelew dla Blanki i za bazarek-loterię dla Blanki. Cieszę się, że w nowym miejscu Blanka nie sprawia problemów i oby znalazł się dla niej cudowny domek. Wyrózniłam dzisiaj ponownie ogłoszenie Blanki (miałam promocję na wersję MIDI).

Poniżej wklejam "rozmowę" z OLX Blanki....ech 😞 😞  przestałam odpowiadać po prostu.

19 LIS

  • aktualne?
  • tak, aktualne. Można dzwonić na podany nr telefonu.
  • Zadarmo tak
  •  
    oczywiście, że za darmo, do adopcji, ale spaniele to rasa o trudnym charakterze, dlatego proszę o telefon na podany w ogłoszeniu numer, Ja tylko zrobiłam ogłoszenie, nie jestem opiekunką psa.
     
  • bobym go chciał

 

Masakra. Takich telefonów będzie pewnie sporo

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 12:01, Livka napisał:

Witam się u Blanki 🙂

Przelałam na konto Alaskan 100 zł - dopiero później doczytałam, że to Ewa Marta jest skarbnikiem.

Przepraszam za kłopot.

Witaj kochana❤ Bardzo się cieszę że zajrzalaś do suni. Zostań tutaj z nami i z Blanką❤️

Z calego serca dziękujemy za wsparcie❤️❤️❤️

Ewelinko to żaden klopot. Przeleję pieniążki na konto Ewuni.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 12:01, Livka napisał:

Witam się u Blanki 🙂

Przelałam na konto Alaskan 100 zł - dopiero później doczytałam, że to Ewa Marta jest skarbnikiem.

Przepraszam za kłopot.

Jaki kłopot? Żaden 🙂 Bardzo Ci serdecznie dziękujemy za wsparcie Blanki. Mamy świadomość, że szukanie właściwego domu trochę potrwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...