Jump to content
Dogomania

BLANKA MA DOM I CUDNĄ RODZINĘ! KCIUKI NADAL POTRZEBNE! Blanka – zabrana ze schroniska, musi opuścić hotel. .


Recommended Posts

Dnia 20.11.2022 o 14:19, Ewa Marta napisał:

Opłaciłyśmy transport Blanki do hotelu. W tej chwili Blanka jest na dużym minusie, ale z nadzieją patrzymy na bazarek z losami.  Wiemy też, że agat21 ze sprzedaży przetworów Mazowszanki wpłaciła Blance 60 zł, więc staramy się nie panikować. 

 

O rany, minus ogromny 😮

Wczoraj wieczorem jeszcze znajomy zadeklarował chęć zakupu kilku słoiczków z syropami - ten zakup już pójdzie tylko na Blankę, nie będę już dzielić tego na moje psy. Mam nadzieję, że Mazowszanka nie będzie miała nic przeciwko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2022 o 14:27, agat21 napisał:

O rany, minus ogromny 😮

No niestety...

Zrobiłyśmy burzę mózgów i decyzja była jedna: "dajemy Blance szansę" 

Teraz będziemy się martwiły o pieniążki....

Najważniejsze, że nie jesteśmy tutaj same ❤️Już płynie pomoc dla Blanki i wierzymy że powolutku nasza sunieczka wyjdzie na prostą. Zarówno finansowo i jeśli chodzi o zachowanie 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na koncie Blanki trzy ruchy. Opłaciłam koszt karmy w czasie pobytu Blanki u Jaagi 63 zł, a ponadto:

Blanka dostała dwa przelewy. Pierwszy od Alaskan 110 zł, która zebrała kasę od swoich znajomych. 90 zł od Pań A. i 20 zł od Pani Moniki. Drugi od elik z miesięczną deklaracją 20 zł

Bardzo serdecznie dziękujemy ❤️

 

Link to comment
Share on other sites

Ale fajny dzisiaj dzień 🙂 Znowu mi telefon zakomunikował, że są nowe wpłaty i proszę 🙂

60 zł od agat ze sprzedaży przetworów Mazowszanki - pięknie dziękujemy ❤️
80 zł od Ellig, a w tej kwocie 50 zł to dorzucenie do transportu, a 30 zł to zadeklarowana stała miesięczna ❤️

Ja też dorzucę jeszcze 50 zł do transportu. 

 

Blanka nadal na sporym minusie, a jeszcze trzeba uzbierać na opłacenie pobytu w listopadzie, ale nie dajemy się czarnym myślom i jak mantrę powtarzamy sobie "BĘDZIE DOBRZE" !!!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami. To naprawdę pomaga, daje poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że ten nasz urwis nie jest Wam obojętny 🥰

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2022 o 14:48, Alaskan malamutte napisał:

Ewuniu, ode mnie też 30zł stałej. Dzisaj wpłacę

Ju hu! Lecę zapisać 🙂

Dnia 21.11.2022 o 15:08, agat21 napisał:

Będzie jeszcze 40 zł od znajomego, ale to za chwilkę, muszę poczekać na przelew od niego.

Cudownie, dziękujemy bardzo!!!

Dnia 21.11.2022 o 15:21, dwbem napisał:

Moja Kama też ciągle domaga się pieszczot ale jak przestaję to jednak rezygnuje z molestowania i idzie na swoje miejsce,

A Blance coś podeślę ale po pierwszym bo już bardzo przekroczyłam budżet darowizn.

Skąd ja to znam 🙂 Szkoda, że nasze budżety tak szybko sie kończą. Bardzo dziękujemy za chęć pomocy Blance 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kochani, to jest naprawdę wzruszające, budujące i jesteśmy wdzięczne każdej osobie, która nie zostawiła nas samych z Blanką.

Właśnie dotarły kolejne przelewy, które prawie zlikwidowały ogromny minus na jej koncie. Od teraz zaczynamy już ciułać na weterynarza (uszy) i na pobyt w hotelu. Coś, co wczoraj nas przerażało, dzisiaj staje się bardziej prawdopodobne. Wierzymy, że uda nam się ją utrzymać. To również dzięki Wam i jesteśmy za to dozgonnie wdzięczne ❤️

A dzisiaj doszły do nas takie wpłaty:

Aldrumka - 100 zł ❤️
Alaskan - 90 zł z bazarku ❤️
Alaskan - 30 zł stałej deklaracji ❤️
Marta W. spoza dogo  - 100 zł ❤️

Na dziś Blanka ma -2,97 zł!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...