Jump to content
Dogomania

Maluch w DS we Wroclawiu. Bąbelek bez mamusi pojechał do Szafirki. Jak da sobie radę?


Poker

Recommended Posts

Dnia 17.10.2022 o 18:27, Poker napisał:

Panie z TOZu w Policach pojadą w czwartek. Skontaktują się z panią.

Dam pani znać dzisiaj.

Zadzwoniłam do pani, ale adoptowała skądś pieska, chyba ze schroniska.

Trudno się mówi. To znaczy, że Bąbelek nie był jej pisany.

A panie z TOZu zgodziły się  zrobić wizytę.Dziękuję im za gotowość.

 

Dnia 19.10.2022 o 16:18, Poker napisał:

I znowu nikt nie dzwoni o uroczego Bąbelka.

 

Dnia 19.10.2022 o 17:41, rozi napisał:

A on rośnie...

Przykro, że tak wyszło, myślę, że to byłby dobry dom, ale widać tak miało być. O Bąbelka są zapytania, już leosze, niż te pierwsze, ale to jeszcze nie dom dla maluszka. Np dzisiaj dzwonił pan, który szuka szczeniaka dla swojego 62 letniego samotnego  sąsiada na wsi i wybrał  Bąbelka. Z jego wypowiedzi  wszystko wygląda tam wspaniale, ale przy okazji dowiedziałam się, że  poprzedni piesek zaginął w dziwnych okolicznościach, a jak powiedziałam o wizycie i sprawdzeniu ogrodzenia, to jakoś rozmowa już się nie kleiła. Parę minut temu dzwoniła pani z Wrocławia - dom z ogrodem, na górze córka z 3 dzieci, które lubią zwierzęta i chcą pieska. Poprzedni jamnikowaty zginął pod kołami auta, bo był jak to pani określiła, zbyt szybki. Takie to są na razie te zapytania o cudnego Bąbelka. Jutro zrobię jeszcze jedno ogłoszenie na Legnicę. Czekamy, bo przecież gdzieś jest ta jego rodzina. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2022 o 16:54, Poker napisał:

Widzę, że Szafirki się zakochały  w Bąbelku. Wcale się nie dziwię. Na czym polega jego wyjątkowość?

Wygląda na to, że ma masywne łapusie, co dodaje mu uroku.

Na tym zdjęciu wygląda jakby fruwał na niewidzialnych skrzydełkach.

IMG_20221011_133747_800x530.jpg

                                 🍀❤️🍀
Zagglądam do maluteczka przecudownego z mnostwem pozdrowień
                                               
Link to comment
Share on other sites

Odezwała się rodzina, tylko nie dosłyszałam miejsciwości - albo Żary albo Żagań, byłam na cmentarzu: dom z ogrodem, rodzina z dwójką dzieci, w domu jest jeden piesek. W czasie wakacyjnych wyjazdów państwo korzystali z hoteliku szafirki.  Wysłałam ankietę, jak przyjdzie wypełniona podeślę Poker i przekażę nr tel.  Potrzebne kciuki, może cis ruszy w sprawie adopcji Bąbelka. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 19:21, Alaskan malamutte napisał:

Poker, moje ogłoszenie na Szczecin. Zmienić na Opole? Mamy tam Kado do wizyty...

Pewnie.

Ja już zgłupiałam i nie wiem gdzie on ma ogłoszenia.

szafirka pisałam do mnie ,że jakaś pani jest nim zainteresowana i chce go zobaczyć przed procedurami. Wyraziłam zgodę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 18:07, Poker napisał:

Możecie na razie puścić kciuki, bo  Bąbelek niestety nadal szuka domu. Pan zadzwonił do ona03 z informacją, że rezygnuje z adopcji.  Ma pecha maluch.

No faktycznie nie ma szczęścia maluszek😓 Pan dobijał się do mnie w sobotę, wykazał się cierpliwością, bo miałam pogrzeb w rodzinie  i oddzwonilam dopiero po paru godzinach. Wydawało się, że bardzo im zależy. Ale w niedzielę dopytywał mnie o mamę Bąbelka i prosił o zdjęcie, do Hani też pisał, więc myślę, że zaczęli mieć wątpliwości. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 21:51, Alaskan malamutte napisał:

Ups...poprawię. Zdjęcia by się przydały aktualne...

Prosiłam Hanię, ale na pewno czekała do jutrzejszej wizyty ... Trzeba odmówić ogłoszenia, jutro kończy się u mnie wyróżnienie, może zdążę z promocją. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...