Jump to content
Dogomania

Maluch w DS we Wroclawiu. Bąbelek bez mamusi pojechał do Szafirki. Jak da sobie radę?


Poker

Recommended Posts

Dnia 2.10.2022 o 11:10, Poker napisał:

Nikomu Bąbelek nie zawrócił w głowie ?

Na razie miałam dwa beznadziejne zapytania z Katowic, jeszcze chyba na to starsze ogłoszenie i jeden tel z Poznania, też szału nie ma.

Zaraz zrobię Bąbelkowi OLX na Wrocłąw, bo mam zniżkę dzisiaj, szkoda nie wykorzystać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2022 o 14:46, Alaskan malamutte napisał:

Znowu miałam zapytanie na olx o Bąbelka....Poprosiłam o telefon.

Właśnie dzwonił - pan z tych, co to pytają czy za damo i chcą zaraz przyjechać odebrać;).

A jak próbuje się czegoś dowiedzieć to wyłączają się.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2022 o 15:05, Alaskan malamutte napisał:

No niestety...Do mnie dobija się numer prywatny. Nie odbieram, ponieważ mam bardzo przykre doświadczenia. 

Ja właśnie jestem na etapie zmiany nr telefonu. Po paru latach kiedy telefon mój wisiał dosłownie wszędzie nie mogę się odpędzić od debili, co chwila dzwoni ktos, kto albo dostał nr "bo jestem panią od psów", albo jacys debile, albo telemarketerzy😞 Jeśli kiedykolwiek będę mieć jakiegoś bezdomniaka na siebie to chyba najpierw będę wysyłała ankietę i kontaktowała się tylko z wybranymi osobami. Nr prywatnych od dawna nie odbieram, też z powodów złych doświadczeń.

Dużo cierpliwości i szybkiego znalezienia domku Bąbelkowi życzę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 14:45, Poker napisał:

Ale niespodzianka. Bardzo dziękuję. Rzadko ktoś mnie wspiera w utrzymaniu psów.Dziękuję.

super, dzięki

to prawda

Jak kasa dotrze bardzo proszę potwierdź na bazarku:

Mamy całą kwotę. Jesteście wspaniali. Dziękuję 😘Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...