Jump to content
Dogomania

Starutki Krecik, którego na razie nikt nie szuka


Jaaga

Recommended Posts

Krecik to wyjatkowy egzemplarz. Cala rodzina pyta z wyrzutem, po co go zgarnęłam z drogi 😅 To najbardziej szczekliwy pies, jakiego widzialam. Drze dziuba ileś godzin dziennie na wszystko i o wszystko. Wszystkim rządzi. Nie boi się żadnego psa i jako jedyny pies w domu nie boi się koguta Bettiego. Zreszta jest jedynym psem, którego Betty nie atakuje, bo nie ma odwagi. Krecik jest zawsze i wszędzie, a najczęściej tam i wtedy, gdzie go być nie powinno. W ogrodzie  potrafi tak się zaszyc, ze go stale szukamy. Nienawidzi kretów i szczurów, wiec stale je nęka , a my musimy tego słuchać, bo oczywiście oprócz wykopywania tuneli,  nęka szczekaniem.  To wulkan energii. Chcialabym mu szukać domu, ale zastanawiam się, czy komuś to zrobić 🤣🤣🤣

Andrzej jest przekonany, że jego poprzedni dom go wypuszczal na drogę z nadzieją, że pewnego dnia nie wróci. I jak to się stało, to cieszyli się, a nie myśleli o jego odebraniu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2022 o 02:04, Nadziejka napisał:
 
Jagusiu poslalam z zakonczonego kramku 55 zl dla maluszka
                pozdrawiam pozdrawiam pozdrawiam i czaruje malenki kolejny kramcio Krecikowi

Dziękuję i potwierdzam, ze pieniądze mam na koncie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2022 o 18:43, Nadziejka napisał:
 
          Krecikowi 30 procent z zakonczonego bazarciu poslalam Jagusiu 16 zl

Dziękuję bardzo, potwierdzam, że otrzymałam 16 zł z bazarku. Pieniądze bardzo przydadzą się, bo Kret zaczął mocno kaszleć. Mamy auto u mechanika i musiała go przyjechac osłuchać do domu p. doktor. Jest leczony, ma zapalenie krtani. Dziś już czuje się lepiej, pierwszej nocy, kiedy był chory, wcale nie wstawał i bardzo się tym martwiłam. Teraz biega jak z motorkiem pod ogonem, tylko kaszle przy aktywności. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2022 o 17:43, Nadziejka napisał:
Trzymam sciskam za maluteczka  Jaguniu przepraszam za te 16 ....ale ale moze z kolejnego wiecej pieniazka bedzie 

Nadziejko, no co Ty. Krecik ma środki tylko dzięki Twoim bazarków, dziękuję Ci za nie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2022 o 08:54, Jaaga napisał:

Krecik to wyjatkowy egzemplarz. Cala rodzina pyta z wyrzutem, po co go zgarnęłam z drogi 😅 To najbardziej szczekliwy pies, jakiego widzialam. Drze dziuba ileś godzin dziennie na wszystko i o wszystko. Wszystkim rządzi. Nie boi się żadnego psa i jako jedyny pies w domu nie boi się koguta Bettiego. Zreszta jest jedynym psem, którego Betty nie atakuje, bo nie ma odwagi. Krecik jest zawsze i wszędzie, a najczęściej tam i wtedy, gdzie go być nie powinno. W ogrodzie  potrafi tak się zaszyc, ze go stale szukamy. Nienawidzi kretów i szczurów, wiec stale je nęka , a my musimy tego słuchać, bo oczywiście oprócz wykopywania tuneli,  nęka szczekaniem.  To wulkan energii. Chcialabym mu szukać domu, ale zastanawiam się, czy komuś to zrobić 🤣🤣🤣

Andrzej jest przekonany, że jego poprzedni dom go wypuszczal na drogę z nadzieją, że pewnego dnia nie wróci. I jak to się stało, to cieszyli się, a nie myśleli o jego odebraniu.

ależ mi się ten barwny opis podoba :) mały Krecik - wielki wojownik :) broni Was przed kretami, szczurami...a nawet kogutem 😉😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2022 o 20:34, Nadziejka napisał:
 
Jagusiu poslalam pieniazka z zakonczonego dzis dla maluszka Krecika 4 dyszki

Dokładnie 42 zł, ślicznie dziękuję. Pieniądze mam na koncie. Juz dopisuję w rozliczeniach.

otrzymałam tez zwrot z fundacji z wpłat z FB, dziękuję.

Krecik nadal kaszle, choć jakby rzadziej. Nie bardzo pomagały dwa antybiotyki, jakie dostawał. Oczywiście nie przeszkadza mu to w byciu upierdliwcem. Trzeci dzień upodobał sobie naszego Fly`a do oszczekiwania i gnębienia. Nie wiem, co mu odbiło, ale musimy pilnowac, zeby w końcu go nie wkurzył na maksa, bo Fly waży 35 kg, więc ten mikrus nie miałby szans, gdyby mu się odgryzł za nękanie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 13:32, Isiak napisał:

To macie wesoło. Pewnie na Blankę się zapatrzył i małpuje.

Przejął pałeczkę po Zoi, która wyjechała do Chaty Leona na szkolenie. Jeden dzień było w domu cicho i spokojnie, a potem Kret postarał się zapełnić powstałą lukę, żeby nam nie było za miło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 13:32, Isiak napisał:

To macie wesoło. Pewnie na Blankę się zapatrzył i małpuje.

Mógłby ją trochę "utemperować" i pokazać, że nie ona rządzi 😉

Dnia 17.11.2022 o 13:38, Jaaga napisał:

Przejął pałeczkę po Zoi, która wyjechała do Chaty Leona na szkolenie. Jeden dzień było w domu cicho i spokojnie, a potem Kret postarał się zapełnić powstałą lukę, żeby nam nie było za miło.

Pewnie dostał zlecenie zastępstwa więc się chłopak stara 😉

U mnie Odi dba, żeby nie było cicho i spokojnie 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...