Jump to content
Dogomania

Starutki Krecik, którego na razie nikt nie szuka


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 10.02.2023 o 11:06, rozi napisał:

Mnie bardzo.

Jaaga, używasz czasem tego?

https://allegro.pl/oferta/flora-balance-60-kaps-dla-psa-kota-8220076677

Moja wetka mówi, że przy sraczce/rzygaczce jak się poda od razu, to może wyprowadzić bez twardszych leków.

Nie, nie zachwyciła mnie. Znacznie lepszy jest: https://allegro.pl/oferta/eurowet-probiotyk-dla-psow-15x1-5g-9671220691 i skuteczne są tez te tabletki

 https://allegro.pl/oferta/dia-dog-cat-na-biegunke-pies-kot-1-tabletka-8289869181

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2023 o 11:22, Jaaga napisał:

Mówi, że te, co pokazałaś, to nie stricte probiotyki, tylko leki hamujące biegunkę. Telefon mi się aktualizuje, potem dowiem się więcej, bo przerwało rozmowę póki co.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2023 o 13:38, rozi napisał:

Mówi, że te, co pokazałaś, to nie stricte probiotyki, tylko leki hamujące biegunkę. Telefon mi się aktualizuje, potem dowiem się więcej, bo przerwało rozmowę póki co.

Probiotyk z Eurowetu nawet nazywa się tak po prostu. Drugi środek ponoc bardzo skuteczny. Moja mama jest jego fanką.  Sama używam Probiotyku z Eurowetu i ludzki Dicoflor 3. Jak tylko cavalietki maja bulgoty, to podaje Dicoflor i przechodzi bez leczenia. Czasem trzeba dać 2 dni, ale skutkuje. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2023 o 12:41, Nadziejka napisał:
        Jagusiu poslalam 92 zl razem z zakonczonego kramiku   na polowe 
                             💓 💓  46 zl dla Krecika

Dziękuję bardzo, chciałam potwierdzić, ze wpłata dotarła. juz dopisuję na pierwszej w rozliczeniu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 3.03.2023 o 00:07, Nadziejka napisał:

Mam Pomysla Albo Dwa..Czy Dobraduszka 3 Dyszki Za Księgi da?15.03

    zapraszam sercem kramik dla iskierki Fresi i Krecika 💓

Ślicznie dziękuję za bazarek.

Krecik ostatnio ma problemy ze zdrówkiem. Prawdopodobnie ma zespół końskiego ogona, wczoraj miał kłopot zrobić kupę.  Nie potrafi przyjąć odpowiedniej pozycji i bardzo długo trwa, zanim mu się uda. Dzis z kolei udalo mu sie, ale ubrudzil sie kałem, bo ogon przylega praktycznie do odbytu. Zauważyłam też, że czasem płacze, jak go jakiś pies potrąci.  Przydałaby mu się kuracja na te zwyrodnienia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2023 o 12:26, Jo37 napisał:

Ile kosztuje taka kuracją?

Butelka Arthrosterolu kosztuje najtaniej 150 zł. Krecik nie ma tylu środków, więc może kupię 1 butelkę na pół z Barytonem. Też już coraz gorzej chodzi. Dotad dawałam od Lindy, ale niestety, potem jej trzeba bedzie kupić, więc w końcu chłopaki muszą mieć swoje. 

Przydałaby się im też już wiosna i słoneczko. Czekam dodatkowo na to z powodu podagrycznika, bo jak wyrośnie, to mogę im zbierac i dawać do jedzenia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2023 o 10:34, Jaaga napisał:

Butelka Arthrosterolu kosztuje najtaniej 150 zł. Krecik nie ma tylu środków, więc może kupię 1 butelkę na pół z Barytonem. Też już coraz gorzej chodzi. Dotad dawałam od Lindy, ale niestety, potem jej trzeba bedzie kupić, więc w końcu chłopaki muszą mieć swoje. 

Przydałaby się im też już wiosna i słoneczko. Czekam dodatkowo na to z powodu podagrycznika, bo jak wyrośnie, to mogę im zbierac i dawać do jedzenia. 

  Jagusiu za kilka dni bedą jeszcze pieniazki z Krecikowego kramku nowego                                 Tulanki i mnostwo pozdrowienek dla Was wszystkich  💓

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...