Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)


Recommended Posts

Jestem i ja wreszcie u rodzinki. Mieliśmy wczoraj trudny dzień. W nocy musieliśmy pożegnać nasza staruszkę Nelę. Od kilku miesięcy liczyłam się z tym, ale i tak trudno. Maluchy cudne i myślę, że nie wszystkie juz dojadą do nas 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2022 o 11:21, Jaaga napisał:

Jestem i ja wreszcie u rodzinki. Mieliśmy wczoraj trudny dzień. W nocy musieliśmy pożegnać nasza staruszkę Nelę. Od kilku miesięcy liczyłam się z tym, ale i tak trudno. Maluchy cudne i myślę, że nie wszystkie juz dojadą do nas 😉

Bardzo mi przykro Jaaga. Liczyłaś się z tym od jakiegoś czasu, ale na to człowiek nigdy nie jest przygotowany 😥

Link to comment
Share on other sites

Uzgodnione,że sunia będzie razem ze swoimi dzieciaczkami na tym wątku.Ja będę odpowiedzialna finansowo za sunię.

Może takie imiona,co sądzicie?  Mela;Marisa;Mejsi;Mika.

Sunia osądzając po zdjęciach jej wzrost maksymalnie 40cm w kłębie.

Wybrano imię; Marisa

Tola -  25.07.22:

Mamusia jest bardzo urodziwa; została zaszczepiona przeciwko wirusówkom i wściekliźnie, dostała też środek przeciwko kleszczom, bo wetka znalazła 2 w sierści.  Sunia ma ok. 1,5 roku, waży tuż ponad 11 kg. W gabinecie zachowywała się bardzo spokojnie.

Jaaga - 29.07.22

Marika jest bardzo proludzka, jak widać na zdjęciach, zamiast biegać czy bawić się na spacerze,  jest przyklejona do mnie. Jest psem "gadającym", cały czas wydaje cichutkie dźwięki komunikując się nimi. Jest spokojna i zrównoważona.  Bardzo kocha jeszcze swoje dzieci, nie chce bez nich wychodzić nawet na spacer.

Jaaga - 04.09.22

Jak będziecie rozmawiać z domami dla Marisy, to już Toli o tym wspominałam, że ona jest bardzo skoczna. Siedzi ciągle na parapetach i obserwuje, co się dzieje na zewnątrz. Trzeba o tym wspomnieć ludziom, żeby nie skończyła tragicznie. My uchylamy tylko okna od góry, ale trzeba koniecznie pamiętać o tym, żeby ludzie nie zostawiali otwartych okien, gdyby mieszkali wyzej. No i doniczki z roślinami też załatwiła na tychże parapetach. Poza tym nie niszczy, widocznie jej przeszkadzały.

Jaaga - 06.09.22 sterylizacja Marisy

Dalsze zdjęcia są na str.6

IMG-20220721-WA0034.jpg

IMG-20220721-WA0017.jpg

IMG-20220721-WA0034.jpg

Wydatki:

1. 01.09.22 - wpłata do Jaaga - 575,00zł za pobyt (27.07.-31.08.22)+wydatki

2. 01.10.22 - wpłata do Jaaga - 402,00zł za pobyt IX i chip

Ogólnie wydatki:  977,00zł

 

Ogłoszenia:

1. 01.09.22 - Tola

Marika na Katowice, wyróżnione do 14.09.22 (po Adelce)

https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-marika-w-typie-sznaucerka-do-adopcji-CID103-IDQr17R.html?bs=olx_pro_listing

2. 02.09.22 - Tyśka)

Marika jako Misia na Wroclaw: https://www.olx.pl/d/oferta/przelagodna-idealna-misia-1-5-roku-12kg-mix-sznaucerka-CID103-IDQIDsq.html - wypromowana do 02.10.22

3. 03.09.22 - Alaskan malamutte

Marika u mnie Colia na Kraków - Colia, sunia marzenie do adopcji. Kraków Bronowice • OLX.pl

Wyróżnienie do 03.10.22.

Marisa od 02.10.2022 w DS w Bielsku Białej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2022 o 11:21, Jaaga napisał:

Jestem i ja wreszcie u rodzinki. Mieliśmy wczoraj trudny dzień. W nocy musieliśmy pożegnać nasza staruszkę Nelę. Od kilku miesięcy liczyłam się z tym, ale i tak trudno. Maluchy cudne i myślę, że nie wszystkie juz dojadą do nas 😉

Przykro mi, przytulam, to zawsze jest bolesny czas😥

 

Dnia 16.07.2022 o 10:59, Ewa Marta napisał:

Wszystkie coś w sobie mają😃

No ja oczywiście mam czarne😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2022 o 14:03, Alaskan malamutte napisał:

Zdecydowanie Marisa.

To w takim razie Marisa.

Jeszcze odnośnie regulowania należności chyba pisałam,że mogę rozliczenie robić z szafirką albo wpłacać na konto Fundacji ZEA.Jak będzie wygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 19:50, Tola napisał:

 

♥️

 ♥️

♥️

♥️

Piesek nr 2 - pod opieką Agnieszki (znajoma Ewy Marty) ♥️

♥️

Tolu, wpiszesz psiakowi imię Mikuś na pierwszej stronie? Sorry za ten cytat bez zdjęcia. Piszę z telefonu i ciężko mi idzie edycja.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2022 o 10:41, Alaskan malamutte napisał:

Miałam pierwszy telefon o szczeniaczki. Ko kretnie o Marvela😁

Państwo z Oświęcimia. Domek prywatny...Młodzi ludzie. 4 letnie dziecko. Pan pracuje zdalnie.

Czekam na kolejne telefony.😊

A co Ci nie pasuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...