Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczam Bazazrek już otworzył podwoje i serdecznie zaprasza na zakupy do 3.07. godz. 22:00 :)


elik

Recommended Posts

Dnia 3.07.2022 o 21:58, elik napisał:

Witam ponownie  🙂  ale czy to na pewno o 49A chodzi?   Tą pozycję w opcji K.T. nabyła sunnynight, a poz. 49 B za wywoławczą także Ona.

Proszę sprawdź, który fant chciałaś licytować

Eliczku, dałaś dwa razy nr 49, Alfie pewnie chodziło o nożyczki...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 19:56, AlfaLS napisał:

49a za wywoł. jeszcze poproszę.

 

Dnia 3.07.2022 o 21:58, elik napisał:

Witam ponownie  🙂  ale czy to na pewno o 49A chodzi?   Tą pozycję w opcji K.T. nabyła sunnynight, a poz. 49 B za wywoławczą także Ona.

Proszę sprawdź, który fant chciałaś licytować

Przepraszam stokrotnie. numer 49 przypisałam dwóm fantom. Podczas sporządzania bazarku numer 49 otrzymało kakao, a w trakcie trwania bazarku dodałam nożyczki także z numerem 49.
Czujna limoneczka zwróciła mi na to uwagę.

AlfaLS czy miałaś na myśli nożyczki? 

Nożyczki otrzymały nr 50 i tak je zapiszę w Twoim rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 22:24, sunnynight napisał:

Eliczku, dałaś dwa razy nr 49, Alfie pewnie chodziło o nożyczki...

Dzięki  🙂  Właśnie produkowałam wyjaśnienie, a Ty w międzyczasie zapodałaś to na wątku  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim
za udział w naszym bazarku,
za kupowanie, licytowanie, podrzucanie
i pomoc psiaczkom bezdomniaczkom.

PODZIEKOWANIE DLA CUDOWNEJ I KOCHANEJ BONI ZA WSZYSTKO

 

Do zobaczenia już wkrótce na następnym bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle bardzo, bardzo, bardzo proszę o adresy do wysyłki jeszcze przed zrobieniem przelewu - choćby zaraz, choćby dzisiaj  🙂 

Do wysyłki za pośrednictwem InPost i Paczka w Ruchu potrzebne jest:

- Imię i nazwisko,

- adres zamieszkania z kodem pocztowym (przez platformę Sendit jest nieco taniej, ale  wymagany jest adres zamieszkania)     https://panel.sendit.pl/logowanie

- adres e-mail

- nr telefonu

-  adres paczkomatu z kodem pocztowym

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 14:13, Aldrumka napisał:

@elik jeśli zgadzasz się z super gestem Negra & Anna to zapisz proszę zmiany przy pokrowcach 

Dziękuję Negra & Anna za wspaniały gest.

Oczywiście zapisane co trza i jak trza i jeszcze raz przepraszamy za zamieszanie  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 07:09, Aldrumka napisał:

@elik czy książka dla @pochamerka jest u Ciebie? Pytam bo mogłaby dołączyc do naszej wspólnej przesyłki bo u mnie też kupiła coś i mogłaby razem odebrać

Odpisałam na PW, że jest to możliwe, ale to pochalelka powinna poprosić o wspólną przesyłkę  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 10:39, elik napisał:

Odpisałam na PW, że jest to możliwe, ale to pochalelka powinna poprosić o wspólną przesyłkę  🙂 

Jasne chciałam tylko wiedzieć czy sens ją pytać  bo np. rzeczy pojedynczo kupione mogły zostać u limonki80

Link to comment
Share on other sites

Zaraz wysyłam moje dane do przesyłki. Myślę, że opcja paczkomatu InPost wyjdzie taniej niż choćby PP odbiór w punkcie. Bynajmniej podam oba adresy. Z pewnością będziesz wiedzieć lepiej. Chciałabym wpłacić troszkę więcej, aby od razu pokryć koszty wysyłki i ewentualną resztę proszę potraktować jako moje malutkie serduszko dla psiaków. Prosiłabym Cię Elik o dokładny adres bo w wiadomości prywatnej otrzymałam tylko nazwę miejscowości, w której mieszkasz, a nie wiem czy to wystarczy, żeby zrobić wpłatę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 14:29, pochamerka napisał:

Czy mogę wymienić książkę na nożyczki? Okazało się ze taka książkę kupiłam wcześniej na innym bazarku i zapomniałam. Jeśli tak to proszę o wspólna wysyłkę z Aldrumka.

Bardzo proszę, ale są już tylko te mniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 17:33, Kate1 napisał:

Zaraz wysyłam moje dane do przesyłki. Myślę, że opcja paczkomatu InPost wyjdzie taniej niż choćby PP odbiór w punkcie. Bynajmniej podam oba adresy. Z pewnością będziesz wiedzieć lepiej. Chciałabym wpłacić troszkę więcej, aby od razu pokryć koszty wysyłki i ewentualną resztę proszę potraktować jako moje malutkie serduszko dla psiaków. Prosiłabym Cię Elik o dokładny adres bo w wiadomości prywatnej otrzymałam tylko nazwę miejscowości, w której mieszkasz, a nie wiem czy to wystarczy, żeby zrobić wpłatę.

Serdecznie dziękuję za bardzo dokładne dane do wysyłki  🙂 

Do zrobienia przelewu wystarczy imie i nazwisko, i numer konta  🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...