Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczam Bazazrek już otworzył podwoje i serdecznie zaprasza na zakupy do 3.07. godz. 22:00 :)


elik

Recommended Posts

Dnia 4.07.2022 o 23:13, AlfaLS napisał:

Przepraszam, od wczoraj nie zaglądałam na bazarek. Tak, mnie chodziło o nożyczki, te większe :).

Tak myślałam, ale wolałam się upewnić.

Dzięki  🙂   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2022 o 14:40, sunnynight napisał:

Fanką to ja jestem herbaty 🙂 Kakao pijam rzadko, ale z przyjemnością. Może jak będzie więcej to i więcej wypiję 😉

Wygląda na to, że jednak pozostaniesz fanką herbaty 🙄 Przy pakowaniu okazało się, że .... uwaga -  zgubiłam drugą paczkę kakao 🙈  nie wiem jak to możliwe, przecież jeszcze parę dni temu były dwie .... Pewnie się znajdzie w jakiś dziwnym miejscu, ostatnio taka roztargniona jestem .... 

Bardzo cię przepraszam, odlicz proszę przy wpłacie za drugą paczkę, a w ramach rekompensaty za zamieszanie zapakowałam Ci odsypaną z większego opakowania (miałam tylko jedno) inną herbatkę, też oryginalną przywiezioną z Wietmamu. Mnie parzona drugi raz jest smakuje nawet bardziej.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj spakowane, dzisiaj 9.07. wysłane fanty do:

Anna G-R  -  opłata 15,00 zł

sunnynight  -  opłata 15,00 zł

nesiowata, Aldrumka, pochamerka  -  wysyłka wspólna opłata 8,79 zł

 

Bardzo proszę o informacje na wątku o otrzymaniu przesyłki.

Link to comment
Share on other sites

Pozostały do wysyłki fanty:

Kate1, Mruczka, elmas  -  wysyłka od limonka80, przy czym elmas prosi o pozostawienie fantów do następnego bazarku, a Mruczka o wysyłkę po 16.07.

Negra & Anna  -  odbiór osobisty

Aska7  -  prosi o wysyłkę po 25.07.

AlfaLS  -  prosi o pozostawienie fantów do następnego bazarku

Link to comment
Share on other sites

Proszę o sprawdzenie przelewu ode mnie bo na pierwszej stronie widnieje zapisek, że 5 lipca wpłaciłam 40 zł, a pieniążki w wysokości 55 zł poszły 9 lipca. Nie prosiłam też o wysyłkę po 16 lipca, choć przyznam, że na rękę jest mi to opóźnienie. Przez kilka dni nie miałam dostępu do internetu i nie było mnie na DOGO

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2022 o 18:59, Kate1 napisał:

Proszę o sprawdzenie przelewu ode mnie bo na pierwszej stronie widnieje zapisek, że 5 lipca wpłaciłam 40 zł, a pieniążki w wysokości 55 zł poszły 9 lipca.

Daty, które przypisuję do kwot, do daty wpłynięcia danej kwoty na konto.

5.07. wpłata od Izabeli K. z Wrocławia 40,00 zł w tytule przelewu: na bazarek + opłata - nie podany nick z dogo. Jakoś tak przypisałam to do Ciebie, ale dzisiaj sprawdzałam stany kont i jest Twoja wpłata 55,00 zł, wpłynęła wczoraj tj. 11.07. Przepraszam i już poprawiam.

Ale w takim razie czyja to wpłata 40,00 zł?   Jaki ma nick Izabela K. z Wrocławia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2022 o 18:59, Kate1 napisał:

 Nie prosiłam też o wysyłkę po 16 lipca, choć przyznam, że na rękę jest mi to opóźnienie. Przez kilka dni nie miałam dostępu do internetu i nie było mnie na DOGO

Jeśli tak, to limonka80 wyśle obie przesyłki do Ciebie i do Mruczka 18.07.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie bazarku znajdują się poniższe kwoty:  

    115,00 zł  od  Ani G-R  -  30.06.
.    20,00 zł  od  elmas  -  4.07.
.    41,00 zł  od  Nesiowata  -  5.07.
.    60,00 zł  od  Aska7  -  5.07.
.    40,00 zł  od  Mruczka  -  5.07.
.    20,00 zł  od  Negra & Anna  -  6.07.
.    60,00 zł  od  Figunia  -  7.07.
.    40,00 zł  od  Aldrumka  -  10.07.
.    55,00 zł  od  Kate1  -  11.07.
.    20,00 zł  od  pochamerka  -  11.07.
.    93,00 zł  od  sunnynight  -  12.07.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

3389816_a72cf669.jpg.a7e11d6e939ed607391fdb480770f30b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kochana Elik nie ma za co przepraszać, nic się nie stało. Tak jak pisałam to mój pierwszy bazarek, zauważyłam co było napisane i trochę mi to nie pasowało - co do kwoty to pomyślałam, że to 40 zł jest po potrąceniu opłaty za przesyłkę. Nie prosiłam jednak o wysłanie paczki po 16 lipca, chociaż tak jak pisałam, było mi to w sumie na rękę, że paczka jeszcze nie poszła. Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2022 o 09:10, Kate1 napisał:

Kochana Elik nie ma za co przepraszać, nic się nie stało. Tak jak pisałam to mój pierwszy bazarek, zauważyłam co było napisane i trochę mi to nie pasowało - co do kwoty to pomyślałam, że to 40 zł jest po potrąceniu opłaty za przesyłkę. Nie prosiłam jednak o wysłanie paczki po 16 lipca, chociaż tak jak pisałam, było mi to w sumie na rękę, że paczka jeszcze nie poszła. Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło.

Twój pierwszy bazarek, a wykazałaś się czujnością, a mimo, że mój nie pierwszy bazarek, ja schrzaniłam  🙂

Dzięki i zapraszam na moje kolejne bazarki. Obiecuję, że postaram się sprostać zadaniu  🙂     

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2022 o 23:07, Aldrumka napisał:

Odebrałam paczkę dla trzech,  dziękuję 🙂

Bardzo dziękuję za wiadomość  🙂

 

Telefonicznie otrzymałam powiadomienie, że Ania G-R także otrzymała przesyłkę.

Bardzo dziękuję za powiadomienie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to ZAKOŃCZONY rozliczam Bazazrek już otworzył podwoje i serdecznie zaprasza na zakupy do 3.07. godz. 22:00 :)
Dnia 19.07.2022 o 19:01, Kate1 napisał:

Witam wszystkich. Chciałam zameldować, że moje książeczki wylicytowane w tym bazarku do mnie dotarły. I jeszcze raz chciałam podziękować cudownej Limonce za słodką niespodziankę. 

A ja bardzo dziękuję za wiadomość  919158168_dajekwiat.gif.3c5b56651405b0523f9b56b6b76dbc01.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 00:55, sunnynight napisał:

Odebrałam i ja swoją paczuchę, serdecznie dziękuję za super fanty! Limonko, jak ja się cieszę, że nie znalazłaś tej drugiej paczki kakao, no naprawdę, mmmmmm! Dziękuję też za słodki bonusik! 🙂 

Bardzo dziękujemy za potwierdzenie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...