Jump to content
Dogomania

28.06.2022 (*) Rudy już na wolności u Jaagi . Brakuje 105,- deklaracji. RATUJEMY RUDEGO !!! Kto nam pomoże ??? POTRZEBA 500,- DEKLARACJI.


Recommended Posts

Na wątku Borysa nikt nie wyraził sprzeciwu, zeby pieniądze, jakie są na moim koncie, zostały przekazane Rudemu. W zwiazku z tym proszę o dopisanie 939, 65 zł do rozliczeń i informację, czy mam co miesiac doliczać z tych pieniędzy brakującą kwotę deklaracji za hotelowanie czy rozliczać od razu na dwa miesiace całość?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 11:08, Jaaga napisał:

W zwiazku z tym proszę o dopisanie 939, 65 zł do rozliczeń i informację, czy mam co miesiac doliczać z tych pieniędzy brakującą kwotę deklaracji za hotelowanie czy rozliczać od razu na dwa miesiace całość?

Bardzo dziękuję w imieniu Rudego ❤️

Proponuję żeby doliczać do każdego miesiąca  po 105 zł.

Jeszcze raz bardzo dziękuję  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 12:35, limonka80 napisał:

Bardzo dziękuję w imieniu Rudego ❤️

Proponuję żeby doliczać do każdego miesiąca  po 105 zł.

Jeszcze raz bardzo dziękuję  🙂

Załatwione. Tylko przypomnij mi jakbym zapomniała 😉 przy rozliczeniach

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rudy zaczyna chojraczyć. Wczoraj przystartował do Kaja. Dobrze, że byłam przy nich,bo Kaj nie wiedział zupełnie,co się dzieje. 

Przy misce nie ma na niego mocnego.Ciapciak zrezygnował i Dylan także. Rudy mimo koloru, ma duzo pierwotnych cech z wilka. Ma skośne oczy, wilczo ułozony ogon, dlugie łapy i dziwny chód. Kiedy cos mu się nie podoba,to marszczy nos po wilczemu i obnaża całe uzębienie. U żadnego psa tego nie widziałam, żeby cała skóra się marszczyła i szla tak do góry. Robi wtedy naprawdę imponujące wrażenie i wszystkie psy odczytują wyraźnie jego sygnał. Przy misce zostaje  sam aż odstapi od niej.

Ma swoje ulubione miejsce w ciągu dnia pod domem, w cieniu.Teraz już zapada głęboko wsen,więc chyba czuje się bezpiecznie.

DSC01480 (1).JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to bieda zaczyna przestawać być biedą. Z jednej strony to cieszy, bo oznacza, że pies przestaje czuć się upodlony, ale z drugiej mniej cieszy, bo stwarza większe problemy dla Jaagi i Jej męża. Czy myślisz Jaaga, że inne psy dadzą sobie radę z tym jego charakterem? Uznają go po prostu za szefa stada i pogodzą się z tym? Napisałaś, że Wiktor i Dylan odpuścili, a jak inne psiaki? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2022 o 10:35, Onaa napisał:

Właśnie miałam pytać Jaaga czy CI się nie mylą dwa rude psiaki - Dylan i Rudy :).

Nie, no co Ty, oba są zupełnie inne. No i Dylan domowy, a Rudy do domu wchodzi tylko na noc i nie pakuje się do legowiska, kładzie sie na podłodze.

Dnia 25.06.2022 o 12:27, agat21 napisał:

No to bieda zaczyna przestawać być biedą. Z jednej strony to cieszy, bo oznacza, że pies przestaje czuć się upodlony, ale z drugiej mniej cieszy, bo stwarza większe problemy dla Jaagi i Jej męża. Czy myślisz Jaaga, że inne psy dadzą sobie radę z tym jego charakterem? Uznają go po prostu za szefa stada i pogodzą się z tym? Napisałaś, że Wiktor i Dylan odpuścili, a jak inne psiaki? 

Szefem stada nie będzie na pewno, jest za stary i nie ma kontroli nad stadem. Tu rządzi Ciapciak i pomaga mu ostatnio Zoja. Przy misce na razie moze byc pierwszy, może to zachowanie po schronisku i z czasem odpuści, jak zobaczy że jedzenie jest stale i nie trzeba o nie walczyć. Dla mnie to drobnostka, po prostu pewnie testuje, na ile może sobie pozwolić. I tak trzyma się na uboczu, a jak będzie za bardzo fikać, to postraszę Babuciem 😉 Mimo większej ilości dużych psów, w stadzie jest spokój i tylko Zew musi być izolowany, reszta świetnie i bezkonfliktowo ze sobą żyje.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2022 o 13:49, Jaaga napisał:

Nie, no co Ty, oba są zupełnie inne. No i Dylan domowy, a Rudy do domu wchodzi tylko na noc i nie pakuje się do legowiska, kładzie sie na podłodze.

Szefem stada nie będzie na pewno, jest za stary i nie ma kontroli nad stadem. Tu rządzi Ciapciak i pomaga mu ostatnio Zoja. Przy misce na razie moze byc pierwszy, może to zachowanie po schronisku i z czasem odpuści, jak zobaczy że jedzenie jest stale i nie trzeba o nie walczyć. Dla mnie to drobnostka, po prostu pewnie testuje, na ile może sobie pozwolić. I tak trzyma się na uboczu, a jak będzie za bardzo fikać, to postraszę Babuciem 😉 Mimo większej ilości dużych psów, w stadzie jest spokój i tylko Zew musi być izolowany, reszta świetnie i bezkonfliktowo ze sobą żyje.

Dzięki, fajne wieści.  Rozgryzłaś go w mig 😉 A straszenie Babuciem brzmi ekscytująco! 😃😁

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Rudy to kolejny pies, który nas zaskoczył - zdawało się że jest złamany psychicznie i wyniszczony fizycznie, a tu proszę grosse uberraschung 🙂 

Wystarczyło kilka dni spokoju, bez stresu i walki o pożywienie a pies nie tylko stanął na łapy ale poczuł się na tyle silny by nie dać sobą pomiatać innym psom. Jak czasem mało im potrzeba by wróciła chęć życia ...

ależ mi się podoba to zdjęcia, śpi tak spokojnie ... 

rudyśpi na.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak, Rudy to kolejna błyskawiczna metamorfoza. 😀 Jakby ktoś mądry chciał zrobić fajny program w telewizji o metamorfozach, to to byłby materiał pierwszorzędny! A nie jakaś baba, która z brunetki przefarbowała się na blond albo odwrotnie i to niby zmieniło jej życie diametralnie! 🙄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przy kolacji nie poszło mu juz tak łatwo,  bo przy misce pierwsza byla Linda. Ona zazwyczaj je osobno, bo jest bardzo wybredna, ale jakoś tym razem zasmakowało jej z psami. No i tym razem zajadłość ukrainska i praktyka w ulicznej walce o jedzenie wygrały z wilczymi grymasami i pokazywaniem zębów. Trochę się z niego pośmiałam, że mniejsza baba i to na wózku go odgoniła, ale nie za bardzo, żeby mu nie było wstyd 😉

Każdy z nich praktycznie przechodzi takie metamorfozy. Czasem widać to od razu na oko, a czasem dopiero kiedy przeglądam zdjecia, to widzę, jak dany psiak się zmienił. Gdyby jeszcze tylko domy znajdowały, to tych przemian mogloby być więcej. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A może nie chciał awantury z babą? Mój pies ustępował przy misce miejsca obcym sukom i szczeniakom - z samcem natychmiast byłaby kosmiczna awantura. Rudy jakoś wygląda mi trochę azjatycko-chińsko-pierwotnie, ciekawe co ma w genach, ale tego się nie dowiemy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...