Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

  • Tola changed the title to 6 szczeniaków z lisiej nory i na dodatek młodziutka sunia - siostra? matka? - im nas więcej, tym większa szansa dla maluchów
Dnia 13.04.2022 o 21:30, Ewa Marta napisał:

Kocham takie krzywe łapki, mam dwa takie krzywulce w domu.

Czy ona ma jakąś krew na udzie?

 

Nie , tez myślałam, ze to krew; wymiotowała w aucie, jakieś paskudztwo widocznie jadła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wygląda na dość krępą sunię. I nie jest wychudzona. Może ona ma " właścicieli" , którzy puszczają ją luzem?

Mogła mieć maluchy przy pierwszej cieczce, ale byłoby widać po cycusiach czy miała kiedyś dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2022 o 21:44, Poker napisał:

Wygląda na dość krępą sunię. I nie jest wychudzona. Może ona ma " właścicieli" , którzy puszczają ją luzem?

Mogła mieć maluchy przy pierwszej cieczce, ale byłoby widać po cycusiach czy miała kiedyś dzieci.

Pojawiła się zaraz po tym, jak wyłapane zostały szczeniaki. Pani mieszka pod lasem, na początku nie zwracała na nią uwagi, bo jak to na wsi, psy biegają luzem. Ale ona została, siedziała pod ogrodzeniem, wchodziła na posesję, ale i biegała przy ulicy. Nikt we wsi jej nie zna. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2022 o 21:53, Tola napisał:

Pojawiła się zaraz po tym, jak wyłapane zostały szczeniaki. Pani mieszka pod lasem, na początku nie zwracała na nią uwagi, bo jak to na wsi, psy biegają luzem. Ale ona została, siedziska pod ogrodzeniem, wchodziła na posesję, ale i biegała przy ulicy. Nikt we wsi jej nie zna. 

Dobrze, że ją zabrałaś. Nawet jeśli ma właścicieli, to długo by przy nich nie pożyła biegając tak po ulicy.  

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2022 o 21:19, Tola napisał:

Jednak tak jak już napisała Jaaga, to prawdopodobnie nie jest mama szczeniaków,  jest zbyt ufna, a wiemy od pracownika UG, że mama szczeniorków uciekała, nie dała się złapać.

To chyba dobrze byłoby założyć jej osobny wątek.

Link to comment
Share on other sites

Na moje pytanie, jak sunieczka spędziła noc, czy plakała, pani Basia odpisała tak:

" Troszeczkę płakała, ale ponieważ spałyśmy właściwie razem(na odległość ręki)było coraz lepiej. Jest rezolutna i uważna a także ostrożna. Trzyma się bardzo blisko mnie. Ale przesadna bliskość ją męczy.  Rozpoznajemy się nawzajem.. Pije wodę, zjadła troszeczkę. Skorzystała z maty. Sama zeszła i weszła z dwóch schodków na holu.

Pachnie lasem o poranku i kroplami rosy. 

Dziękujemy 😊

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2022 o 11:13, Alaskan malamutte napisał:

O Koszałka był dzisiaj telefon z Krakowa. Podziękowałam. 

Poprzeczka postawiona wysoko, czekam na telefon "odpowiedni" 😉

I bardzo dobrze. Mysle, że 3 super domy w tak krótkim czasie to rewelacyjny wynik ogłaszania. Lepiej troszkę poczekać i mieć pewność, że to ten najlepszy wybór. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2022 o 11:13, Alaskan malamutte napisał:

O Koszałka był dzisiaj telefon z Krakowa. Podziękowałam. 

Poprzeczka postawiona wysoko, czekam na telefon "odpowiedni" 😉

Słusznie! Szukamy mu domku idealnego 🙂

Dnia 14.04.2022 o 11:18, Jaaga napisał:

I bardzo dobrze. Mysle, że 3 super domy w tak krótkim czasie to rewelacyjny wynik ogłaszania. Lepiej troszkę poczekać i mieć pewność, że to ten najlepszy wybór. 

Dokładnie tak 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...