Jump to content
Dogomania

Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.


Recommended Posts

Dnia 3.01.2023 o 14:23, limonka80 napisał:

Wyróżnij proszę, chłopak na pieniądze 🙂 A nuż ktoś pokocha go bardziej niż Mari ☺️

 

Dnia 3.01.2023 o 19:46, Poker napisał:

To niemożliwe

oj, boli mnie serce na myśl o rozstaniu z tym kochanym dzieciakiem-łobuziakiem...

Czasem patrząc jak powoli, ostrożnie schodzi po schodach myślę o szukaniu mu miejsca u kikou, jeśli domu nie znajdzie.... i ukłucie nagłe myśl tą przepędza.... ale on najczęściej pędzi z radosnym szczekaniem...

Jeśli znajdzie wyjątkowy, cudowny (tylko taki adoptuje psa z problemami) domek, to odchoruję bardzo....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2023 o 09:10, mari23 napisał:

Czasem patrząc jak powoli, ostrożnie schodzi po schodach myślę o szukaniu mu miejsca u kikou, jeśli domu nie znajdzie.... i ukłucie nagłe myśl tą przepędza.... ale on najczęściej pędzi z radosnym szczekaniem...

Nawet na zdjęciach widać, że z Odisia aż bije radość i energia, przeszczęśliwy, mimo że nie całkiem sprawny.

On pewnie też odchorowałby rozstanie...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2023 o 15:12, Tyśka) napisał:

Wg mnie jednak szukanie domu jest konieczne, Odiś męczy staruszki, to dla ich dobra.

Też tak myślę. Męczy nie tylko staruszki, ale i kochaną mari23, choć Ona nigdy się do tego nie przyzna, bo łobuziak wkradł się w Jej serce głęboko.
Dlatego wyróżnianie ogłoszeń jest jak najbardziej potrzebne.

Zwrot Tysi za wyróżnienie ogłoszenia właśnie.

1724964112_Odiogosz.png.9dfdd17e986f3ab9ea6b429db89c054d.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2023 o 13:45, Tyśka) napisał:

Mam promocje na wyróżnianie ogłoszeń, 60%. Może Odis ma kasę wyróżnić chociaż jedno moje ogłoszenie? Np. na Wałbrzych: 

https://www.olx.pl/d/oferta/6-letni-odi-pogodny-pelny-energii-niepelnosprytek-pilnie-szuka-domu-CID103-IDOtlzv.html

Jeśli masz jeszcze promocję to wyróżnimy na inne miasto.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2023 o 15:09, limonka80 napisał:

Nawet na zdjęciach widać, że z Odisia aż bije radość i energia, przeszczęśliwy, mimo że nie całkiem sprawny.

On pewnie też odchorowałby rozstanie...

Odiś dopiero teraz zaczyna być zainteresowany przytulaniem i czułościami, dotąd były to sekundy. Wciąż ( a może coraz bardziej) mnie nie słucha 😉 ale jest taki kochany i roczczulający, że aż.... znów przez łzy piszę...

Na pewno powinien być jedynakiem lub z jednym kolegą (koleżanką). Wczoraj odszedł ukochany pies mojej przyjaciółki, została sunia sama.... pomyślałam o Odim, tam jest duży, ogrodzony teren i swobodne wejście do domu ( taka "klapa")... warunki dla Odisia wymarzone i miłości ogrom.... a ja już ryczę...

Dnia 4.01.2023 o 15:12, Tyśka) napisał:

Wg mnie jednak szukanie domu jest konieczne, Odiś męczy staruszki, to dla ich dobra.

Staruszki już trochę przywykły 😉 najbardziej martwią mnie schody, Odi czasem pędzi, ale czasem schodzi po nich powoli, to dość strome schody niestety, między innymi dlatego wykonanie "platformy" nie jest możliwe, za stromo 😞 ale i za wąsko 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2023 o 08:34, mari23 napisał:

Wczoraj odszedł ukochany pies mojej przyjaciółki, została sunia sama.... pomyślałam o Odim, tam jest duży, ogrodzony teren i swobodne wejście do domu ( taka "klapa")... warunki dla Odisia wymarzone i miłości ogrom.... a ja już ryczę...

Bardzo to smutne, współczuję, ale może w stosownym czasie zaproponuj koleżance ukojenie Odisiem bólu po stracie ukochanego przyjaciela.
Będzie Ci na pewno łatwiej rozstać się z Odisiem, o ile oczywiście koleżanka przyjmie taka propozycję, bo będziesz pewna, że jest kochany i dobrze zaopiekowany, a poza tym będziesz mogła go odwiedzać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2023 o 10:13, Tyśka) napisał:

Mam przez parę godzin 🙂

 

Dnia 5.01.2023 o 10:22, elik napisał:

To podrzuć link, wyróżnię. Trzeba działać wielotorowo 🙂  Jak nie koleżanka mari23, to może z ogłoszenia coś znajdziemy.

Nie udało się  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2023 o 10:11, elik napisał:

Bardzo to smutne, współczuję, ale może w stosownym czasie zaproponuj koleżance ukojenie Odisiem bólu po stracie ukochanego przyjaciela.
Będzie Ci na pewno łatwiej rozstać się z Odisiem, o ile oczywiście koleżanka przyjmie taka propozycję, bo będziesz pewna, że jest kochany i dobrze zaopiekowany, a poza tym będziesz mogła go odwiedzać.

Na samą myśl o tym łzy już przełykam 😞 Odi przez te 9 miesięcy zrobił się przylepa straszny...

Bardzo sobie ostatnio wylizuje przednie łapki, chyba go bolą 😞 pomyślałam o zakupie karmy "mobility" dla niego... a może Librella by mu pomogła? Bo suplementy, które ma są chyba za słabe 😞

Ale dolegliwości nie przeszkadzają mu w zabawie i rozrabianiu. Lubi kłaść się przy moich nogach na podłodze, ale najbardziej uwielbia łóżko...no i swoją podusię, o którą czasem musi walczyć 😉

 

20230107_212222.jpg

20230108_104235.jpg

20230107_204344.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2023 o 09:51, mari23 napisał:

Na samą myśl o tym łzy już przełykam 😞 Odi przez te 9 miesięcy zrobił się przylepa straszny...

Bardzo sobie ostatnio wylizuje przednie łapki, chyba go bolą 😞 pomyślałam o zakupie karmy "mobility" dla niego... a może Librella by mu pomogła? Bo suplementy, które ma są chyba za słabe 😞

Ale dolegliwości nie przeszkadzają mu w zabawie i rozrabianiu. Lubi kłaść się przy moich nogach na podłodze, ale najbardziej uwielbia łóżko...no i swoją podusię, o którą czasem musi walczyć 😉

Odiś słodko wygląda w każdej pozycji i w sytuacji więc wybaczanie mu rozmaitych wybryków przychodzi z łatwością   😄    

Odiś ma na koncie kasiorkę więc proszę jak najszybciej wybierz dla niego karmę, czy ewentualnie lek, czy suplement. Kupię natychmiast, jak tylko podasz co.     

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2023 o 10:10, elik napisał:

Odiś słodko wygląda w każdej pozycji i w sytuacji więc wybaczanie mu rozmaitych wybryków przychodzi z łatwością   😄    

Odiś ma na koncie kasiorkę więc proszę jak najszybciej wybierz dla niego karmę, czy ewentualnie lek, czy suplement. Kupię natychmiast, jak tylko podasz co.     

No właśnie nie bardzo wiem, co dla niego by było najlepsze 😞 

A to, że jest kochany.... i bezkarny 😉 to on już dobrze wie 😉😉 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2023 o 10:35, mari23 napisał:

No właśnie nie bardzo wiem, co dla niego by było najlepsze 😞 

Może kikou, która ma duże doświadczenie w opiece nad staruszkami będzie mogła doradzić co w tej materii najlepiej działa na Jej staruszki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2023 o 10:39, Poker napisał:

Może wetka podpowie co mu dać?

Jesteśmy zarejestrowani na środę z Odisiem, będą dwie panie  wet, zobaczymy, co wymyślą. Choc one wiedzą jakim "dzielnym pacjentem" jest Odi, więc jedna będzie trzymać, druga badać 😉

Dnia 9.01.2023 o 10:50, elik napisał:

Może kikou, która ma duże doświadczenie w opiece nad staruszkami będzie mogła doradzić co w tej materii najlepiej działa na Jej staruszki.

Poproszę ją o radę, teraz chyba kikou jest w pracy jeszcze .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2023 o 10:50, elik napisał:

Może kikou, która ma duże doświadczenie w opiece nad staruszkami będzie mogła doradzić co w tej materii najlepiej działa na Jej staruszki.

Kikou podobnie jak ja mając dużo staruszków z problemami nie ma doświadczenia w takich "luksusach", jak karmy weterynaryjne "mobility"...

Odisiowe ogłoszenie wyróżniłam i zmieniłam na Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...