Jump to content
Dogomania

Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : )


Recommended Posts

Dnia 29.03.2022 o 17:20, Jaaga napisał:

Nie ma, są jeszcze zmiany po infekcji, ale wyniki nie są złe. Odebrałam dzis fakture na ZEA za jego diagnostykę i leczenie na kwotę 425 zł. Obejmuje: 3xRTG, usg, pelne badanie krwi, kuracje antybiotykami i przeciwzapalną, probiotyki i witaminy.

Opłacona faktura na 425 zł

Dylan.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2022 o 00:27, Tola napisał:

Na koncie ZEA do wykorzystania dla Dylana jest 100 zł z tego bazarku WĄTEK

Czyli na koncie ZEA ma 75 zl po opłaceniu faktury u weta i 100 zl? Pytam bo będzie znowu do opłacenia aktualne leczenie i musze prosić wetkę, żeby to podzieliła. Przy psie tej wielkości same leki dużo kosztują. Jeden zastrzyk dla niego, to jak 10-12 dla moich. Domówila tez Nivalinę. 

Na razie bez zmian, nie che wychodzić ale zrobil wreszcie kupę.To juz coś, bo chcialam mu dzis podać już olej parafinowy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2022 o 09:30, Nadziejka napisał:
😞😞 o matku
Z wielka modlitwą dzien i noc za psinunia
 
           Jagusiu rozliczam kramik
czy pieniazki do Ciebie slac czy na fundacje?
            mam 85 zl

Nadziejko, jego skarbniczką jest Alaskan, na Jej konto. 

Link to comment
Share on other sites

Dylan miał być za 500 zł na miesiac, ale dostał swoja karmę. W zwiazku z tym liczę po 13 zł /doba

Rozliczenie za marzec:

117 zł pobyt

30 zł odrobaczenie Dolpac ( 3 tabl.)

2x15 zł transport do przychodni na badania

 Razem 177 zł: rachunek na 117 zł, 60 zł do zwrotu.

Całe pierwsze diagnozowanie i leczenie zostało pokryte przez ZEA.

Resized_20220407_132747.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2022 o 13:31, Jaaga napisał:

Dylan miał być za 500 zł na miesiac, ale dostał swoja karmę. W zwiazku z tym liczę po 13 zł /doba

Rozliczenie za marzec:

117 zł pobyt

30 zł odrobaczenie Dolpac ( 3 tabl.)

2x15 zł transport do przychodni na badania

 Razem 177 zł: rachunek na 117 zł, 60 zł do zwrotu.

Całe pierwsze diagnozowanie i leczenie zostało pokryte przez ZEA.

Resized_20220407_132747.jpeg

Wpłacone 177zł. Proszę o potwierdzenie, jak pieniążki dotrą na konto. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2022 o 07:44, Jaaga napisał:

Czyli na koncie ZEA ma 75 zl po opłaceniu faktury u weta i 100 zl? Pytam bo będzie znowu do opłacenia aktualne leczenie i musze prosić wetkę, żeby to podzieliła. Przy psie tej wielkości same leki dużo kosztują. Jeden zastrzyk dla niego, to jak 10-12 dla moich. Domówila tez Nivalinę. 

Na razie bez zmian, nie che wychodzić ale zrobil wreszcie kupę.To juz coś, bo chcialam mu dzis podać już olej parafinowy.

Wszystkie wpłaty na konto ZEA  są  na 1 stronie w moim pierwszym poście.

180 zł - agat21 (21.03.) serce-ruchomy-obrazek-0588.gif

100 zł - Iwona z Sosnowca i malti (28.03.) serce-ruchomy-obrazek-0588.gif

100 zł z bazarku WĄTEK

RAZEM: 380 zł

 

500 zł (wpłata od córki Figuni) serce-ruchomy-obrazek-0588.gif

 425 zł - badanie (faktura str. 9)

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano Dylan wysikał się co prawda praktycznie na legowisko, ale udało się nam go wyprowadzić z domu na dwójkę. Po chwili dał się na smyczy przyprowadzić do domu. U nas leje, więc wyjscie ograniczyliśmy do minimum, zeby znowu go nie chwycił większy ból.

Dostaliśmy w strzykawce drugą dawkę sterydu, ale mu nie podałam, bo widzę, że jednak lepiej reaguje na Cimalgex od Lindy. Dziś rano własnie dostał i chciał iść na spacer. Niestety, w takich zmianach trzeba testowac leki, obserwować reakcję i dobierać wg potrzeb. Cały czas dostaje tez Urazym od Barytona i Arthrosterol od Lindy. Po leczeniu będę musiała odkupić im leki, bo na Lindy lek zbierałam na FB, Baryton też ma ze zbiórkowych zakupiony.

Wczoraj skończył się suchy Intestinal od Limonka80. Przyszły puszki od Aska7. Jednak wg jego wagi powinien zjeść 3 dziennie, wystarczyłyby więc na 4 dni. Dałam mu zwykła karmę wymieszaną z jedną puszką na jeden posiłek. Kał nie zachwyca, ale to moze byc po lekach.

Link to comment
Share on other sites

Czy Dylan nie ma pieniędzy i dlatego „pożycza” leki od innych psiaków ? Jeśli tak , to go troszkę wspomogę. Mogę przesłać puszki tylko proszę o informację jakie i adres gdzie wysłać. Mogę też przesłać leki np. Cimalgex (potrzebna jest aktualna waga psa) lub jakiś inny lek , który jest mu potrzebny. 
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2022 o 10:39, Keyuta napisał:

Czy Dylan nie ma pieniędzy i dlatego „pożycza” leki od innych psiaków ? Jeśli tak , to go troszkę wspomogę. Mogę przesłać puszki tylko proszę o informację jakie i adres gdzie wysłać. Mogę też przesłać leki np. Cimalgex (potrzebna jest aktualna waga psa) lub jakiś inny lek , który jest mu potrzebny. 
 

Na pierwszej stronie wątku jest doklladne rozliczenie Dylana. On ma pieniażki. Jako skarbnik zwrócę za wszystkie rachunki, czekam tylko na wpis Jaaga. Możemy też zakupic leki. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2022 o 10:39, Keyuta napisał:

Czy Dylan nie ma pieniędzy i dlatego „pożycza” leki od innych psiaków ? Jeśli tak , to go troszkę wspomogę. Mogę przesłać puszki tylko proszę o informację jakie i adres gdzie wysłać. Mogę też przesłać leki np. Cimalgex (potrzebna jest aktualna waga psa) lub jakiś inny lek , który jest mu potrzebny. 
 

Pożyczam od moich, bo mam je w domu. Nie ma sensu kupować, jesli psu jednak nie przypasują. W naszej przychodni nie stosują Cimalgexu. Musze zamawiac więc całe opakowanie sprowadzane specjalnie dla mnie. Z tym lekiem więc mam problem, bo na potrzeby Lindy "żebrzę" na FB. Używam 80 mg i jemu daję 3/4 tabl.  

 

Dnia 9.04.2022 o 10:51, Alaskan malamutte napisał:

Na pierwszej stronie wątku jest doklladne rozliczenie Dylana. On ma pieniażki. Jako skarbnik zwrócę za wszystkie rachunki, czekam tylko na wpis Jaaga. Możemy też zakupic leki. 

Jesli możesz, to prosze zamów mu suchy Gastro Intestinal, nie mam teraz możliwości. Prosiłabym też o listek Cimalgex 80 mg i opakowanie Urazymu na stawy i urazy ( są 3 rodzaje). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...