Jump to content
Dogomania

Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : )


Recommended Posts

Dnia 6.04.2022 o 10:49, Alaskan malamutte napisał:

Biedny on...😪

Jagna, może zróbcie mu taki kołnierz ortopedyczny. Na szyję. Moj Kazanek [*] po urazie kręgosłupa szyjnego miał takie coś założone przez weta ortopedę. Lignina, na to szeroki bandaż. Na pewno wtedy go nie bolało. 

20181220_183720.jpg

Mój Miki też takie coś nosił tylko z bandażem elastycznym.Nivalin zastrzyki też bardzo pomogły ale po dwóch seriach.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że lepiej. Niech rudzielec zazna dłużej normalnego życia.

A co do telefonu to ja mam podobnie🙈, ciągły pośpiech, głowa zajęta milionem spraw i nie pamiętam o takich drobiazgach😁. U mnie mąż zwykle czuwa nad ładowarką😉

Link to comment
Share on other sites

Dylan zamieszkał na wybiegu od przyjazdu ostatniej suni z małymi, bo nie tolerował w domu szczeniaków. To bardzo sympatyczny dla ludzi pies. Chodzi się przywitać, pogłaskać za kazdym razem. Jego chód jest trochę krzywy, kołyszący się, wygląda jak duzy patyczak, ale jest w nim radość życia. Razem z Dylanem czekamy na ocieplenie, zeby mógł zacząć korzystać ze zmiany warunków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2022 o 10:02, Jaaga napisał:

Dylan zamieszkał na wybiegu od przyjazdu ostatniej suni z małymi, bo nie tolerował w domu szczeniaków. To bardzo sympatyczny dla ludzi pies. Chodzi się przywitać, pogłaskać za kazdym razem. Jego chód jest trochę krzywy, kołyszący się, wygląda jak duzy patyczak, ale jest w nim radość życia. Razem z Dylanem czekamy na ocieplenie, zeby mógł zacząć korzystać ze zmiany warunków.

Z calego serca dziekujemy za wszystko dziekujemy Jagusiom wszystkim za wszelka opieke 
Z modlitwa za Was z modlitwa za wszytkie lapenki
Link to comment
Share on other sites

Dylan chyba stwierdził, że został domowym psem i kiedy rano wypuściłam psy do ogrodu, to on wszedł pierwszy raz sam do domu. Teraz mam wiec psy w domu na dwie zmiany 😉 jedne wychodzą, drugie wchodzą. Chodzi za mną  wszędzie  i nie wiem jak będzie, kiedy reszta wroci, bo to kolejny cielak. Juz chodzimy slalomem.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 08:21, agat21 napisał:

Brawo Dylan! Domowy pies 😀

Nawet rozwiązał problem miejsca, bo sam poszedł na piętro, choć nigdy tam nie byl. Teraz sobie tam śpi. Tylko Wena stoi jak figurka pod drzwiami pokoju, tak chce wyjść. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...