Jump to content
Dogomania

Mała Nutka w schronisku źle reaguje na samotność i już jutro wyjeżdza z miejsca, gdzie był tylko smutek. NUTKA ZAMIESZKAŁA W POZNANIU :)


Recommended Posts

Nutka jest mniejsza, niż wydawała mi się na zdjęciach. Jest ufna, otwarta, ciekawa. Chętnie pozwiedzała ogród, zjadła kolację razem z Felą, najpierw opędzlowały wspólnie jedną miskę, potem przeniosły się do drugiej. Sierść wydaje się być w dobrym stanie, Waga też raczej OK. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Mała Nutka źle reaguje w schronisku na samotność i już jutro wyjeżdza z miejsca, gdzie był tylko smutek. Sama jednak nie da rady i prosi o przychylność.
Dnia 5.03.2022 o 11:40, Tola napisał:

i jeszcze raz

Wpłaciłam jednorazowo pieniądze dla czarnulki,Nutka jest taka wystraszona...oby szybko zrozumiała,że są dobrzy ludzie na świecie i w jej swiecie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2022 o 23:24, bou napisał:

Wpłaciłam jednorazowo pieniądze dla czarnulki,Nutka jest taka wystraszona...oby szybko zrozumiała,że są dobrzy ludzie na świecie i w jej swiecie.

Magda, bardzo Ci dziękuję❣️ Jak będą na koncie dan znać, dzisiaj nie miałam kiedy o to zadbać. 

Link to comment
Share on other sites

Nutka jest delikatna i subtelna. Jest chętna do kontaktu, ale nie narzuca się. W ciągu dnia czuła się niepewnie na dworze, lepiej w domu, natomiast wieczorem już biegała swobodnie po ogrodzie. Dzisiaj miała bliskie spotkanie z kotem i nie zrobił na niej wrażenia - powąchała i poszła dalej. Na smyczy Nutka radzi sobie idealnie, może mieszkała w bloku i wychodziła na spacery.

https://youtu.be/RLcd1xadKpY

IMG_20220307_202133_180x240.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Mała Nutka w schronisku źle reaguje na samotność i już jutro wyjeżdza z miejsca, gdzie był tylko smutek. Sama jednak nie da rady i prosi o wsparcie.
Dnia 7.03.2022 o 21:19, szafirka napisał:

Nutka jest delikatna i subtelna. Jest chętna do kontaktu, ale nie narzuca się. W ciągu dnia czuła się niepewnie na dworze, lepiej w domu, natomiast wieczorem już biegała swobodnie po ogrodzie. Dzisiaj miała bliskie spotkanie z kotem i nie zrobił na niej wrażenia - powąchała i poszła dalej. Na smyczy Nutka radzi sobie idealnie, może mieszkała w bloku i wychodziła na spacery.

https://youtu.be/RLcd1xadKpY

IMG_20220307_202133_180x240.jpg

 

Dnia 8.03.2022 o 21:35, Poker napisał:

Fajna sunieczka. Oby migusiem znalazła domek. Mam duże obawy, że w związku  z niepewną sytuacją ludzie mogą nie decydować się teraz na adopcje.

Cieszą bardzo takie wiadomości, bo w boksie wydawała się jednym ogromnym strachem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2022 o 21:35, Poker napisał:

Fajna sunieczka. Oby migusiem znalazła domek. Mam duże obawy, że w związku  z niepewną sytuacją ludzie mogą nie decydować się teraz na adopcje.

Niestety to bardzo prawdopodobne.

No i bardzo dużo ludzi decyduje się teraz na pomoc zwierzakom z Ukrainy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2022 o 22:11, Tola napisał:

Niestety to bardzo prawdopodobne.

No i bardzo dużo ludzi decyduje się teraz na pomoc zwierzakom z Ukrainy.

To mogę potwierdzić  mam juz dość telefonów o Laimę. Nie czytaja o jej potrzebach, tylko chcą, bo z Ukrainy. Potem co któryś sprowadzony stamtąd pies straci dom, bo to psy, które trzeba uczyć wszystkiego. Wiele z problemami. 

Jednak taka malizna na pewno szybko skradnie czyjeś serce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2022 o 09:09, Jaaga napisał:

To mogę potwierdzić  mam juz dość telefonów o Laimę. Nie czytaja o jej potrzebach, tylko chcą, bo z Ukrainy. Potem co któryś sprowadzony stamtąd pies straci dom, bo to psy, które trzeba uczyć wszystkiego. Wiele z problemami. 

Jednak taka malizna na pewno szybko skradnie czyjeś serce.

Oby tak się stało. Panuje opinia, że czarne zwierzaki dłużej jednak  czekają na dom; potwierdzam - jak trafia do nas  rodzeństwo kocie, to czarne zawsze jako ostatnie znajduje dom.  Dlatego cieszę się, że tutaj jest tyle miłośniczek czarnych psiaków🙂

Link to comment
Share on other sites

Nutka robi się coraz śmielsza, w zasadzie dorównuje ekspresją Felce. Ja też jestem z tych co lubią czarne i postaramy się zrobić jej jak najlepsze zdjęcia do ogłoszeń. Niestety okazało się, że Nutka ma giardię, więc zaczynamy leczenie. W poniedziałek dostały krople na pchły, zatem kąpiel tuż tuż.

 

https://youtu.be/nmwCP4do1Po

IMG_20220309_085427_320x240.jpg

IMG_20220309_085453_320x240.jpg

IMG_20220309_085513_320x240.jpg

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z majątku Orusia, który grzeje już doopinkę we własnym DS, dla Nuteczki zostało  239,76 zł. Melcia i Pikselem dostali po 250,00 zł więc, żeby Nutka nie dostała mniej, dodaję do 250,00 zł i przesyłam na konto Fundacji ZEA.

Martusiu bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Orusia, gdy kasa zamelduje się na koncie Fundacji.

<Wątek Oreo>

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2022 o 18:04, elik napisał:

Z majątku Orusia, który grzeje już doopinkę we własnym DS, dla Nuteczki zostało  239,76 zł. Melcia i Pikselem dostali po 250,00 zł więc, żeby Nutka nie dostała mniej, dodaję do 250,00 zł i przesyłam na konto Fundacji ZEA.

Martusiu bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Orusia, gdy kasa zamelduje się na koncie Fundacji.

<Wątek Oreo>

A to niespodzianka, bardzo Wam dziękuję w imieniu swoim i Nutki:).

Jutro na pewno będę miała wydruk i potwierdzę wpłatę.

depositphotos_67650473-stock-illustration-bouquet-of-colorful-roses-lisianthus.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...