Jump to content
Dogomania

Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)


gazzy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to odwiedziłam dziś Alberta....
takiego radosnego i witalnego jeszcze go nie widziałam...te igły działają cuda na jego samopoczucie, wyobraźcie sobie, że Albert ...BIEGA!!!
To po prostu niesamowite, pies , który przyjechał w stanie krytycznym, leżał tylko, prowadzany był na ręczniku, praktycznie noszony stale, podnoszony, robił pod siebie....a teraz- biega...
oczywiście biega w swój specyficzny sposób..stawiając bardzo dziwnie nogi...troche sie kołysze..ale nawet jak upadnie, to sam wstaje i znowu biega..
Jakby mu ktoś cofnął zegar, jakby nareszcie nic nie bolało..
Cudów nie będzie, całkowitego ozdrowienia nie ma co sie spodziewać, ale i tak jest to cud, co zobaczyłam.
Latem przechodził kawałeczek na smyczy i z powrotem trzeba go było ciągnąc na reczniku, teraz idzie sobie...a przeciez snieg jest duży i wcale nie ma zamiaru wracac do pomieszczenia...tylko czeka, żeby go wypuścić...
Ale wiecie, jaki skubany jest mądry- chodzi tylko tam w pomieszczeniu, gdzie sa maty, tam, gdzie widzi posadzkę nie wchodzi...madrala!
Fika jak szczeniak. Czy ktoś umie wklejac film? Danusia nakręciłaby go na aparacie i mogłaby komus podesłac do wklejenia, nie niestety nie umiem...wszyscy zobaczylibyście , jak to wyglada!
Wielkie podziekowania dla Danusi...dokonała wydawac by sie mogło czegos niemozliwego.
A wszystkie ciotki pozdrawia Albercik- szybszy niz błyskawica!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']:crazyeye: a ja to nawet nie wiem jak o tej godzinie świat wygląda :lol::lol::lol: gdzie filmik :mad:[/QUOTE]

Marysiu, ja wiem, w końcu każdego dnia oglądam - on, ten świat, wygląda tak pięknie, tak pięknie, że nic innego człowiek zrobić nie może, jak zachłysnąć się nim, tym światem i jego pięknem, i iść spać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...