Jump to content
Dogomania

KONIEC, ROZLICZAM!! Bazarek z rzeczami dla domu i dla Ciebie - do 14.12 do godziny 19:00. Zapraszamy!!!


Ewa Marta

Recommended Posts

  • Ewa Marta changed the title to KONIEC, ROZLICZAM!! Bazarek z rzeczami dla domu i dla Ciebie - do 14.12 do godziny 19:00. Zapraszamy!!!

Bardzo dziękujemy za udział w bazarku. Za kupowanie, podrzucanie, za rozmowy. Zabieram się za podliczanie Waszych zakupów. Z kilkoma osobami już się kontaktowałam, a osoby, które cos kupiły i jeszcze nie dały mi znać jak mam przesłać fanty, bardzo proszę o taką informację na PW. Jeśli nie dacie znać, ja będę pisała, ale byłoby szybciej wiedzieć już jak mam podliczyć przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie bazarku odbywa się dynamicznie. Dostałam już część wpłat, również nadpłaty. Wszystko rozliczę na dniach. Wczoraj do 2 w nocy pakowałam przesyłki i dzisiaj udało mi się wysłać wszystkie, które miały być wysłane. Zostało pięć do odbioru osobistego, z czego trzy odbiera jedna osoba. Mam nadzieję do końca tygodnia zakończyć całość. 

Bardzo Wam dziękuję za błyskawiczne odpowiedzi. Dzięki temu mogłam szybko popakować i wysłać zakupione fanty 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 17:08, Aska7 napisał:

Dostałam buty, są śliczne, dziękuję : )

 

Dnia 17.12.2021 o 22:03, elik napisał:

I ja odebrałam dzisiaj swoje fanty z paczkomatu. Bardzo są fajne i bardzo dziękuję  🙂 

 

Dnia 18.12.2021 o 14:23, mari23 napisał:

I ja własnie wróciłam spod paczkomatu, prześliczne kapciuszki już u mnie 😞 Dziękuję !!! ❤️ 

Serdecznie dziękujemy ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Paczuszka już u mnie, jestem bardzo zadowolona:)

 Bardzo dziękuję za czesadełka dla psiaków:)

Obiecałam, że dostarczę je do schroniska dla wolontariuszy wczoraj, jak jechałam po psiaki, ale nie zdążyłam przed wyjazdem odebrać przesyłki.

Podwiozę je, jak pojadę do kalekiego pieska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 19:51, iwna5702 napisał:

Waza już u mnie - dzięki Agat21  🙂

Bardzo dziękuję 

 

Dnia 19.12.2021 o 21:55, agat21 napisał:

Dzięki, że już potwierdziłaś 🙂

Ja też potwierdzam, że moje fanty już sobie odebrałam i są śliczne 🤩

Serdecznie dziękujemy ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...