Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY Tym razem bazarek imienny dla dwóch sunieczek. Ostatnio było sporo bazarków różnego rodzaju, ale co począć :( Tyle jest potrzebujących pomocy psów i trudno im nie pomóc.


elik

Recommended Posts

Dnia 9.11.2021 o 07:34, Ellig napisał:

Dzjen dobry i zapraszam. 

 

Dnia 9.11.2021 o 08:12, konfirm31 napisał:

Dzień dobry 🙂

 

Dnia 9.11.2021 o 12:30, Tyśka) napisał:

Wpadłam 🙂 Dzień dobry!

indeks.jpg.4d69cbd01b856d2ef1675613280fb324.jpg       i bardzo serdecznie dziękuję za obecność na wątku i doglądanie bazarku   849961846_kwiatki6.gif.0dab0bd215bd024c35da909cd350187d.gif   Ja zajęłam się mocno bazarkiem rzeczowym i czasu na ten zabrakło  😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 23:59, Radek napisał:

Zamelduję się i tutaj 🙂 
Dziękuję za zaproszenie. 

 

Dnia 10.11.2021 o 05:53, Radek napisał:

Niby środa, a czuję się z lekka piątkowo 🙂 
Dobrego dnia. 

Witam Cię Radku i tutaj  🙂  Ja też jestem już w mocno przed weekendowej kondycji. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 09:32, Nesiowata napisał:

Gdzie autorzy pięknych imion? Pusto na bazarku, brak nowych pomysłów, brak głosujących. Źle się dzieje.                                                                        

No  😞  

Mówiłam, że ja nie mam daru do prowadzenia do takiego typu bazarków 😞 

Potrzeba pomoc fachowców.

HELP

Link to comment
Share on other sites

  Coś dziwnego dzieje się z postami. Moja odpowiedź dla Tysi powędrowała w kosmos, a na wątku pojawiła się po raz drugi moja odpowiedź dla Nesiowata. Wykasowałam ją ale nie mogę w jej miejsce wstawić cytatu postu  Tysi. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 10:42, Tyśka) napisał:

Myślę, że raczej ostatnimi czasy jest przesyt bazarków cegiełkowych 😞 A nie umiejętności BazarkoTwórcy.

Pocieszasz mnie Tysiu, ale ja i tak wiem, że powodem jest kompletny brak talentu w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 11:39, Nesiowata napisał:

A może trzeba rozesłać zaproszenia? Nie wszyscy stale zaglądają na bazarki.

 

Dnia 10.11.2021 o 11:43, Tyśka) napisał:

Bardzo dobry pomysł 🙂

Newsiowata nie dostała zaproszenia, bo już była na bazarku rzeczowym zanim doszłam do litery N, wysyłam zaproszeni wg alfabetu  🙂 , ale Tysia chyba dostała 🙂  Zrobiłam zaproszenia 2 w 1. Zaprosiłam na oba bazarki w jednym PW. Wyślę Wam, to same zobaczycie  🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...