Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dnia 15.11.2021 o 19:55, Tola napisał:

Rozmawiałam z Hanią o przewozie szorstkiej suni od Jagny do hoteliku do Nowej Soli - koszt przewozu przez szafirka to 620 zł.

Myślę, że w sytuacji, kiedy dziewczyny mają tak mało deklaracji, a jasna dziewczynka jest chora i nie wiadomo, jakie koszty jeszcze nas czekają,  trzeba zrezygnować z płatnego transportu i czekać na tzw. okazję.

Dla jednej suni to jednak bardzo duży wydatek, nie ma sensu zbierać takiej kwoty na przewóz.

Rozmawiałam już z p. Maćkiem, da znać jak będzie miał transport psów w tamtym kierunku; trzeba też śledzić wyjazdy psów do DS na Dolny Śląsk, może coś się trafi.

Czyli jasna zostaje u Jagny, a szorstka ma jechać do szafirki? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 20:12, Tyśka) napisał:

Czyli jasna zostaje u Jagny, a szorstka ma jechać do szafirki? 

Obie miały jechać do szafirki z przystankiem u Jagny - jasna miała tylko poczekać na koleżankę, dlatego Jagna przyjęła Brawurkę. 

Jednak w sytuacji, kiedy jasna sunia ma tak złe wyniki, lepiej nie fundować jej  kolejnego stresu, kolejnego wyjazdu do weta.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 20:30, Tola napisał:

Obie miały jechać do szafirki z przystankiem u Jagny - jasna miała tylko poczekać na koleżankę, dlatego Jagna przyjęła Brawurkę. 

Jednak w sytuacji, kiedy jasna sunia ma tak złe wyniki, lepiej nie fundować jej  kolejnego stresu, kolejnego wyjazdu do weta.

Martusiu, soreczki, ale nie rozbieram  jak teraz mają się sprawy obu suniek. Jasna ma złe wyniki i dlatego nie pojedzie do weta? 

Gdzie będą sunie? Obie razem u Jaaga, czy jedna tu, a druga u Szafirki?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 21:14, elik napisał:

Martusiu, soreczki, ale nie rozbieram  jak teraz mają się sprawy obu suniek. Jasna ma złe wyniki i dlatego nie pojedzie do weta? 

Gdzie będą sunie? Obie razem u Jaaga, czy jedna tu, a druga u Szafirki?

Obie sunie miały jechać do szafirki.

Teraz jasna zostanie u Jagny do momentu znalezienia nowego domu, a szorstka ruda zostanie u Jagny do momentu znalezienie transportu do szafirki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 21:19, Tola napisał:

Obie sunie miały jechać do szafirki.

Teraz jasna zostanie u Jagny do momentu znalezienia nowego domu, a szorstka ruda zostanie u Jagny do momentu znalezienie transportu do szafirki.

Tak mi się wydawało, ale zmyliła mnie ta wiadomość, że "jasna sunia ma tak złe wyniki, lepiej nie fundować jej  kolejnego stresu, kolejnego wyjazdu do weta. "  Nie wiedziałam jak to rozumieć. Teraz mam pełną jasność  🙂

Link to comment
Share on other sites

Na bazarku imiennym, który zakończył się wczoraj, obie suczki dostały piękne imiona.

Młodsza, która już jest u Jaaga, otrzymała imię Bea.

Starsza, która prawdopodobnie jutro opuści schronisko i przyjedzie do Jaaga, gdzie będzie czekać na transport do Szafirki, otrzymała imię Kofi.

Matką Chrzestną obu suczek jest Nesiowata, której bardzo, bardzo serdecznie dziękuję.

 

               126019353_dzikuj8.gif.2f47444c9882e2b0810e255287dd1bbe.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na wspólne konto Bea i Kofi wpłynęły poniższe kwoty:

  307,00 od Poker  z bazarku   -  12.11.
    20,00 od kado  deklaracja  XII   -  12.11.
    60,00 od Karen116  deklaracja  XI   -  15.11.
    20,00 od b-b  deklaracja  XI   -  15.11.
 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 876081694_dziekujera.gif.353247126dd2d3fa2fa056f613a22376.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 12:47, Tola napisał:

Wszystko przebiegło bez problemów- Koffi już prawie dwie godziny jedzie z Aska7 do Jagny, jest cudna❤️ 

Super!!!  Na taką wiadomość czekałam i ogromnie się cieszę. Kolejna sunia wyrwana z bezdomności będzie cieszyć się sama dobrym życiem i sobą kogoś, kto ją pokocha.

Link to comment
Share on other sites

Gdy przyjechaliśmy do schroniska, Kofi czekała w zagródce dla szczeniaków, zobaczyłam ją z daleka.

Pracownik wyniósł ją na rękach i wtedy zobaczyliśmy te dwa maluszki, trzęsące się z zimna, wspinające się na siatkę:(

Nie mogliśmy ich tam zostawić, nie mogliśmy:(

Wiem, to było nieplanowane:(

Szczeniaki to dwie dziewczynki

1637061119168.jpg

1637061125868.jpg

1637061133850.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 13:26, Tola napisał:

Gdy przyjechaliśmy do schroniska, Koffi czekała w zagródce dla szczeniaków, zobaczyłam ją z daleka.

Pracownik wyniósł ją na rękach i wtedy zobaczyliśmy te dwa maluszki, trzęsące się z zimna, wspinające się na siatkę:(

Nie mogliśmy ich tam zostawić, nie mogłam:(

Wiem, to było nieplanowane:(

spacer.png

spacer.png

1637061133850.jpg

Martusiu, nikt, kto ma choć kawałeczek serca w piersiach, nie mógłby ich tam zostawić.
One wyglądają jak siostry. Taka sama sierść,  żabociki mają też obie.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Naprogramowo 2 szczeniaki. Koffi i Bea, dwie cudne, wrażliwe malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.

Uff... Szczęściary malutkie.  Będą miały swój wątek?

Dnia 16.11.2021 o 13:32, elik napisał:

Matka, no wiesz!!!  Dla córeczki nie zostawiłaś lajków   😉 

Mea culpa. Tyle, że nigdy nie wiem kiedy one znikną. Tzn, wiem, że znikają wtedy kiedy są potrzebne ale nie mam pojęcia dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Ratunku! Naprogramowo 2 szczeniaki:( Koffi i Bea, dwie cudne, wrażliwe malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...