Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 9.09.2022 o 16:49, Poker napisał:

Kiedyś trzeba zacząć. Mogę Cię telefonicznie przeszkolić 🙂

Polecam, telefoniczne szkolenia  Poker sa bardzo logiczne, przekonujace i skuteczne. Niedawno sama takie mialam, co prawda w innym temacie, ale mi bardzo pomogło 🙂 Przydałby się wizytator w tamtej okolicy. Wcześniej moj mąż jeździł do Pszczyny z corka do psychologa, ale teraz zmieniła szkołę na specjalną, gdzie jest juz psycholog, wiec juz zupełnie nie po drodze sa tamte okolice.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Szczeniaki z lasu: do adopcji został BENEK, PO RAZ 3 TRACI DT, PROSZĘ O POMOC W OGŁOSZENIACH. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.
Dnia 10.09.2022 o 18:32, Kamila Proc napisał:

idiotka(ta pani)

Dobrze, że wyszło teraz, a nie po adopcji. I że przemyślała dobrze adopcję. Wolę tak niż zwrot z adopcji. 

Mimo wszystko szkoda 😞 Trzeba szukac Beniowi DT, Marta napisala mi parę dni temu, że na hotelik ją nie stać i nie zdecyduje się na hotel.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2022 o 16:49, Poker napisał:

Kiedyś trzeba zacząć. Mogę Cię telefonicznie przeszkolić 🙂

Z wdzięcznością skorzystam, bo jestem zielona i prawdę mówiąc okropnie naiwna i łatwowierna, każdy kit można mi wcisnąć 😞

Dnia 10.09.2022 o 08:33, Jaaga napisał:

Polecam, telefoniczne szkolenia  Poker sa bardzo logiczne, przekonujace i skuteczne. Niedawno sama takie mialam, co prawda w innym temacie, ale mi bardzo pomogło 🙂 Przydałby się wizytator w tamtej okolicy. Wcześniej moj mąż jeździł do Pszczyny z corka do psychologa, ale teraz zmieniła szkołę na specjalną, gdzie jest juz psycholog, wiec juz zupełnie nie po drodze sa tamte okolice.

Szkolenie byłoby mi niezbędne, ale i tak miałabym obawy, czy źle nie ocenię domku.

Dnia 10.09.2022 o 18:17, Tyśka) napisał:

Pani argumentowała, że Marta ja skutecznie zniechęciła do Benka. AMarta tylko mówiła, że Benek bardzo ciągnie i nad tym trzeba popracować. 

Szczerze mówiąc, to byłam zaskoczona, że kobieta mieszkająca w bloku chce adoptować akurat Benka i byłam niemal pewna, że będzie zwrot z adopcji. W ogłoszeniu Benek opisany jest jako pełen energii żywioł szukający domu z ogrodem i najlepiej z psim towarzyszem. Nie widzę go w bloku, skazanego na wiele godzin bezczynności (bo sądzę, że kobieta pracuje, a córka chodzi do szkoły) i krótkie spacerki na smyczy dookoła bloku. Bo nie sądzę, by po pracy czy szkole cały czas poświęcano psu, aby go wybiegać, szkolić itp. Chyba nie byłby szczęśliwy.

A nawiasem mówiąc, to ciekawa jestem, z którego osiedla jest ta Pani. Może nawet ją znam?

Link to comment
Share on other sites

Isiak, masz rację. Podobnie myślałyśmy z Martą, ale aktualny DT prosił o sprawdzenie i danie szansy, bo Benek znacznie się uspokoił i poza nieszczęsnym ciągnięciem jak rasowy malamute nie sprawia problemów. Mógłby się jednak odnaleźć w bloku. Ale sprawa sama się rozwiązała. Pytanie tylko co dalej. 😞 Nikt się nie spodziewał, że szczeniak może się tak zasiedzieć. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2022 o 12:51, elik napisał:

Biorę wszystkie, ale nie znalazłam linku do ogłoszenia, żeby napisać nowe na bazie tamtego i na które miasto 

Już podsylam:

https://www.olx.pl/d/oferta/czy-mnie-zauwazysz-pokochaj-CID103-IDPJSVh.html

https://www.olx.pl/d/oferta/ziomek-moze-byc-twoim-ziomkiem-1-5-roczny-15kg-psiak-CID103-IDQqaKV.html

Poproszę na Kraków albo Wrocław 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2022 o 22:39, elik napisał:

Co się z tym OLX stało????   Masakra jakaś. Pisałam to ogłoszenie 3 razy. Znikały gdzieś jak tylko weszłam na inną stronę, żeby skopiować np zdjęcie.  Ale wreszcie się udało.

https://www.olx.pl/d/oferta/bingo-szuka-przyjaciela-CID103-IDQRrqK.html?bs=olx_pro_listing

 

Dziękuję, że pomimo trudności zrobiłaś ogłoszenie ♡ Bardzo mi się podoba, tekst świetny. Dziękuję 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...