Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 15:40, Mruczka napisał:

Ale mam perspektywy!  Czekam na Aurunię we czwartek, będzie się działo 🙃.   Jedzie do nas jednak Aura, bo zdaniem doświadczonych dogomaniaczek suczki trzeba mieć bardziej na oku 🙂.

Bardzo się cieszę, życzę malusiej spokojnej podróży, bo ta rozłąka z rodzeństwem, matką i jedynym znanym bezpiecznym światem też będzie dla niej sporym stresem, wrażliwością przypomina  chyba Almę i Airę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 20:52, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, życzę malusiej spokojnej podróży, bo ta rozłąka z rodzeństwem, matką i jedynym znanym bezpiecznym światem też będzie dla niej sporym stresem, wrażliwością przypomina  chyba Almę i Airę. 

Dokładnie tak. One we 3 bardzo wrażliwe, przylepne, rodzinne, trochę nieśmiałe, więc dobrze że długo na swoje Rodziny nie czekały. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 20:58, Tyśka) napisał:

Dokładnie tak. One we 3 bardzo wrażliwe, przylepne, rodzinne, trochę nieśmiałe, więc dobrze że długo na swoje Rodziny nie czekały. 

To tez będzie płacz u Mruczki i tylko przytulanie i noszenie na rękach ukoi maleństwo, tak było u Almy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 20:53, Tola napisał:

Czy trzeba dorobić OLX pozostałym maluchom?

Sama nie wiem... może agat21 podpowie. 🙂 Z jednej strony maluchy mają sporo ogłoszeń (Ada 7, Drops 6), z drugiej są nowe zdjęcia, a ja je wykorzystałam tylko do 2 ogłoszeń (dla każdego psiaka) w obawie przed usunięciem ich przez moderatorów. Może warto dorobić nowe olxy z tymi zdjęciami.

Spis ogłoszeń znajdziesz na pierwszej stronie, w moim pierwszym poście (pod zdjęciem o zakupie podkładów). Ogłoszenia są na Kraków i Warszawę (to ogłoszenia Alaskan Malamutte), Wrocław, Poznań, Katowice, Lublin, Ada ma jeszcze ogłoszenie na Opole.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 22:15, Tyśka) napisał:

Sama nie wiem... może agat21 podpowie. 🙂 Z jednej strony maluchy mają sporo ogłoszeń (Ada 7, Drops 6), z drugiej są nowe zdjęcia, a ja je wykorzystałam tylko do 2 ogłoszeń (dla każdego psiaka) w obawie przed usunięciem ich przez moderatorów. Może warto dorobić nowe olxy z tymi zdjęciami.

Spis ogłoszeń znajdziesz na pierwszej stronie, w moim pierwszym poście (pod zdjęciem o zakupie podkładów). Ogłoszenia są na Kraków i Warszawę (to ogłoszenia Alaskan Malamutte), Wrocław, Poznań, Katowice, Lublin, Ada ma jeszcze ogłoszenie na Opole.

To może odczekam i zrobię bliżej soboty

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 13:08, Alaskan malamutte napisał:

Odezwal się fajny domek o Dropsa z Krakowa. Wysylam im ankietę.

Kto ew moze zrobić wizytę?

Byl tez tel o Adę z Kłodzka. 

Nie wysylam ankiety... 

Z Krakowa jest elik,  Sowa, Onaa nie wiem kto jeszcze. Trzymam kciuki za Dropsa 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 14:31, Alaskan malamutte napisał:

Młodzi ludzie, 25 lat, pracują zdalnie. Mieszkają w wynajmowanym mieszkaniu ale budują swój dom...

Ankietę wypełnili sensownie, myślę że można ich sprawdzić.

Świetnie 🙂 Jakby dogomaniackie wizytatorki nie mogły to poszukam kogoś zaufanego na FB, popytam czy ktoś zna. EDIT: Tylko potrzebuję znać rejon Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...