Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Były dwa telefony o szczeniaczki...

Zadzwoniła bardzo miła pani spod Tomaszowa Lub. Odeszła jej bernardynka i pani szuka dużego psa do pilnowania posesji...wytłumaczyłam, ze tak naprawdę nie wiemy jakiej wielkości będą psiaki, ale przede wszystkim nie wydamy psiaka do budy....Pani zapewniała, że pieski mają u niej dobrze i ja w to wierzę....ale jakoś inny domek wymarzyłam sobie dla maluszka....

Czekam na te właściwe telefony....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 16:06, elik napisał:

Dzięki wielkie   212516614_dzikuj7.jpg.3fbcac25a89573f1ec93af75a8272f69.jpg

LINK

Tyśka)  pisała w jego sprawie do 2 fundacji:

- Fundacja Molosy Adopcje

- Fundacja Duch Leona

ale chyba Jej nie odpowiedziały, jednak nie jestem tego pewna.

 

Dnia 12.10.2021 o 16:18, Alaskan malamutte napisał:

Dopytam o tego psiaka, czy jest jeszcze w schronisku. 

Dobrze, dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 16:21, Alaskan malamutte napisał:

Były dwa telefony o szczeniaczki...

Zadzwoniła bardzo miła pani spod Tomaszowa Lub. Odeszła jej bernardynka i pani szuka dużego psa do pilnowania posesji...wytłumaczyłam, ze tak naprawdę nie wiemy jakiej wielkości będą psiaki, ale przede wszystkim nie wydamy psiaka do budy....Pani zapewniała, że pieski mają u niej dobrze i ja w to wierzę....ale jakoś inny domek wymarzyłam sobie dla maluszka....

Czekam na te właściwe telefony....

Jeśli na pewno nie do budy, to może zaproponuj Asiu tego czarnego mix nowofundlanda, tego o którego prosiłam Ellig. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 16:55, Alaskan malamutte napisał:

Elu, no właśnie do budy....Pani szuka psa, który będzie odstarszał..ma mieszkać na podwórku, w budzie...

Myślę, że gdyby ta pani sama zainstalowała się w budzie, to byłby najlepszy straszak!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Myślę, że gdyby ta pani sama zainstalowała się w budzie, to byłby najlepszy straszak!

Ale z drugiej strony... tyle bezdomnych psów latami czeka w schronisku, walczą o kawałek dachu nad sobą, o jedzenie... Dla nich to jak wybawienie. Nie oszukujmy się, nie każdemu psu uda się znaleźć dom kanapowy. Takich ludzi warto wysyłać do schroniska, gdzie psy nie mają dobrze i muszą walczyć o każdy kęs. 

(Oczywiście, szczeniaki i zabezpieczone psiaki w hotelach i DT mogą sobie poczekać na najlepszy dom i najwygodniejszą kanapę. A już w ogóle nie rozumiem brania szczeniaka z myślą o wsadzeniu go do budy. Brr. )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam info od p. Marzenki, że potrzebne są środki czystości, ręczniki papierowe, mokre chusteczki higieniczne, worki na odpady. 

Ustaliłyśmy z agat21, że p. Marzenka zakupi co trzeba a je jej zwrócę pieniążki na konto. 

Rodzinka ma u p. Marzenki jak w bajce!! Cieplutko, czyściutko, spokojnie. Taki DT to skarb!! Zobacz obraz źródłowy

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dorobiłam jeszcze pojedyncze ogłoszenia Aurze i Almie, oglądalność spora, ale ani jednego odkrycia nr tel.

Jutro pokażę maluchy na profilu fundacji,  może z naszych okolic trafi się jakiś ekstra domek, chociaż sama nie bardzo w to wierzę.

 

Wciąż czekamy na budę dla Dianki i maluchów; TZ nie chciał zamawiać przez internet, bo koszt przewozu jest spory, ale okazuje się, że na naszym terenie zamówienie budy to też spory problem.

Kolejny dzień czekamy na informację od producenta, czy już jest.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 19:25, Alaskan malamutte napisał:

Dostałam info od p. Marzenki, że potrzebne są środki czystości, ręczniki papierowe, mokre chusteczki higieniczne, worki na odpady. 

Ustaliłyśmy z agat21, że p. Marzenka zakupi co trzeba a je jej zwrócę pieniążki na konto. 

Rodzinka ma u p. Marzenki jak w bajce!! Cieplutko, czyściutko, spokojnie. Taki DT to skarb!! Zobacz obraz źródłowy

 

w Katowicach czekają podkłady podarowane dla szczeniorow, które są u nas, a wczoraj panstwo od Opla przywieźli papierowe ręczniki. Chętnie podzielę się, gdyby był jakiś transport. Mama nie da rady nadać przesylki.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Jaaga napisał:

w Katowicach czekają podkłady podarowane dla szczeniorow, które są u nas, a wczoraj panstwo od Opla przywieźli papierowe ręczniki. Chętnie podzielę się, gdyby był jakiś transport. Mama nie da rady nadać przesylki.

Byloby super! Niestety, nie mam transportu..popyram czy ktoś nie jedzie w tamtą stronę..

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, miałam wczoraj tak samo...ale w koncu zrobilam:-)

Ada to taka subtelna, delikatna i chyba troszkę wrażliwa sunieczka... Dasz radę zrobić jej dzisiaj??:-)))

Już ją ogłosiłam:)

Ada: https://www.olx.pl/d/oferta/urocza-i-subtelna-ada-kochane-szczenie-CID103-IDLZ1eJ.html

(Na zdjęciach Ada wygląda jakby odziedziczył charakter po mamie, tak mi się kojarzy, nieśmiała, urocza)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...