Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

Mysia długo latała po wsi i podobno warczała pod furtkami i bramami, ludzie się jej bali, taki to z Mysi postrach wsi :p. Podejrzewam, że zwyczajnie była dla nich problemem, zwłaszcza że miała cieczkę.

 matku jedynu ...
jak dobrze jak cud ze malenka juz w innym zyciu w spokojnosci bezpieczna
Wysylam Cegieelnki a reszte po zakonczeniu kramku, moze jeszcze sprzedam fantuskowo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mariusz pp napisał:

no bo to fejs wrzuciłem malagos linki może da radę wrzucić ,ja teraz nie umiem kiedyś był fotosik z tego co pamiętam teraz nie wiem jak, ale warto zobaczyć jak sobie potrafią radzić niepełnosprytki

Malutka jest śliczna  1206454555_serce8.gif.a04af914b18f079015da42d93676263e.gif  

Biduleńka z tymi łapeczkami. Jesteście wspaniałymi ludźmi, że właśnie takiej suni, która ma mizerne szanse na adopcję, oddaliście serca i dom. Najfajniejsze w takich adopcjach jest to, że zyskują obie strony  🙂  Niech się Wam we wszystkim dobrze wiedzie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kochani, nie chcę dzielić skóry na niedźwiedziu, ale Myszka jest w BDT, ma zapas karmy, a w jej przytulisku jest te czarnulek biedulek podejrzany o ciążę. Dzisiaj ma wizytę u lekarza wet. Czy mogę przeznaczyć 150zł posagu Mysi (z 425,31 zł) na potrzeby biedaka nieboraka? Chodzi o TEGO  malucha. Wtedy Mysi zostanie 275,31zł. Czuję się niekomfortowo prosząc Was o to, ale pierwszy raz podjęłam się ratowania tylu psiaków na raz. Nie pogniewam się, jeśli się nie zgodzicie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Kochani, nie chcę dzielić skóry na niedźwiedziu, ale Myszka jest w BDT, ma zapas karmy, a w jej przytulisku jest te czarnulek biedulek podejrzany o ciążę. Dzisiaj ma wizytę u lekarza wet. Czy mogę przeznaczyć 150zł posagu Mysi (z 425,31 zł) na potrzeby biedaka nieboraka? Chodzi o TEGO  malucha. Wtedy Mysi zostanie 275,31zł. Czuję się niekomfortowo prosząc Was o to, ale pierwszy raz podjęłam się ratowania tylu psiaków na raz. Nie pogniewam się, jeśli się nie zgodzicie.

Już nieaktualne. Pani Marzenka znalazła biedaka martwego w budzie;(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Aska7 napisał:

Ale jak to ?

Psiak byl chory... odmawiał od 2 dni jedzenia, nie mógł się wypróżnić... tam nikt nie zagląda do psów poza karmieniem, a że bidulinek wczoraj kolacji (i dziś śniadania) nie dostał, bo miał dzisiaj jechać na badania to dopiero Pani Marzenka o 12 wyjęła go martwego z budy, kiedy właśnie przyjechała po niego... :( Wczoraj był wet gminny tam, dał psu zastrzyki, ale leczenie na kojcach jest leczeniem w polowych warunkach, bez badań i sprzętu. Dlatego dzisiaj maluch miał pojechać na koszt prywatny do lecznicy. I eh. Nie udało się:( I m.in. dlatego nie chciałam, aby wet w gminie kastrował Mysię, nikt by jej nie doglądał poza karmieniem.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, mariusz pp napisał:

Proszę o nr konta ,wpłacę 50 zł  , dołożycie jakiemuś potrzebującemu psiakowi

Dziękuję, myślę że najlepiej jak numer konta poda malagos, bo pod swoją opieką, na DT ma jeszcze stareńką owczarkę Kamę:

Mysia ma niezły posag, więc nie ma potrzeby, aby u mnie pieniądze były zamrożone. A malagos to tak pomaga po cichu, nigdy nie prosi o wsparcie;).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję, myślę że najlepiej jak numer konta poda malagos, bo pod swoją opieką, na DT ma jeszcze stareńką owczarkę Kamę:

Mysia ma niezły posag, więc nie ma potrzeby, aby u mnie pieniądze były zamrożone. A malagos to tak pomaga po cichu, nigdy nie prosi o wsparcie;).

Przyznam się, ze musze ogłosić psa z kojca - taki rudy biedak ze zniekształconą łapką oraz wyróżnić ogłoszenia Kapsla-jużako-briarda. Dopinam też adopcję dużego jasnego psa, też z gminnego kojca, ale jak się w piątek uda, to się pochwalę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, malagos napisał:

Przyznam się, ze musze ogłosić psa z kojca - taki rudy biedak ze zniekształconą łapką oraz wyróżnić ogłoszenia Kapsla-jużako-briarda. Dopinam też adopcję dużego jasnego psa, też z gminnego kojca, ale jak się w piątek uda, to się pochwalę.

Trzymam kciuki!!! Ja chętnie poogłaszam Kapsla i rudego łapka. Tylko potrzebuję zdjęć. 

Kapsel u mnie ma olx na Warszawę, ale bez wyróżnienia spadło:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...