Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

21 godzin temu, Aska7 napisał:

Też tak pomyślałam. Ani jeden ani drugi. Jest mega adopcyjna i trafi na Swoją przystań. Idzie koniec wakacji to i domki się objawią.

 

18 godzin temu, elik napisał:

Też myślę, że nic nie zmusza do szybkiej adopcji. Ja poczekałabym na lepiej skrojony do potrzeb suni domek.

 

16 godzin temu, Nadziejka napisał:

                          ❤️   ❤️   

 

14 godzin temu, Kamila Proc napisał:

tak, pewnie lepiej cierpliwie poczekac, choc latwo sie mowi

Bardzo dziękuję. Ja nadal mam dylemat, bo wiem, że Państwo z Poznania mocno przygotowują się do adopcji Myszki, zależy im na szczęściu maleńkiej. Jeżeli jednak jeszcze kilka osób poprze decyzję, aby poczekać na domek spokojniejszy, lepiej dopasowany do odmówię Państwu.

Państwu z pod Warszawy chcę podesłać inne pieski. Szukają małego do 7kg, wielkości zbliżonej do Myszeńki. Bezdzietne młode małżeństwo, 4 piętro w bloku, okolica zalesiona. Są gotowi parokrotnie odwiedzić DT/hotelik, jeśli będzie w Warszawie lub okolicach. Państwo pracują, więc psiak będzie zostawał sam 7-8h. Macie jakieś propozycje?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2021 o 15:11, Aska7 napisał:

Też tak pomyślałam. Ani jeden ani drugi. Jest mega adopcyjna i trafi na Swoją przystań. Idzie koniec wakacji to i domki się objawią.

Wiesz, ze Ty masz rację, i ja też tak sobie myślę... Wrócę, zrobimy ładne zdjęcia i pokażemy jeszcze raz Mysię światu :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, malagos napisał:

Wiesz, ze Ty masz rację, i ja też tak sobie myślę... Wrócę, zrobimy ładne zdjęcia i pokażemy jeszcze raz Mysię światu :)

To ja w takim razie już jasno powiem Państwu o swojej decyzji :) Szukamy domu na miarę, dziękuję!!!

Mam nadzieję, że wypoczywasz :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, malagos napisał:

Ci państwo z dziećmi raczej powinni adoptować duzego psa, w typie labka, takiego przytulaka :)

Im zależy na małym dorosłym psiaku, aby mógł z łatwością jeździć z nimi wszędzie. Sami są spokojni, dzieci obyte z psami ale jednak to dzieci :) Na pewno jakiegoś znajdą. Już poinformowałam Ich o swojej decyzji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2021 o 12:44, agat21 napisał:

A jak tam wywczasy? Zadowolona jesteś Malagosku? Wypoczęłaś? 

ja nadal wypoczywam, sanatorium do niedzieli 29 sierpnia, potem przyjeżdża po mnie Tomek i jeszcze pojeździmy 3 dni i pozwiedzamy kieleckie.

Dnia 21.08.2021 o 12:44, agat21 napisał:

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Aska7 napisał:

Sorry, że tak mało finezyjnie, ale taka prawda jest

i to jest bardzo przyjemne: jedzonko podane, i dobre, i dużo :)

Wieści z domu o Mysi: Mysia to wariatuńcio i ADHD - ciagle w ruchu, rozbiegana, poszczekująca, niezmordowana. I tak jak Wikuni (o niebo spokojniejszej) trafiła się starsza i spokojna pańcia, tak tu potrzeba kogoś energicznego, żeby ją zmęczył porządnie. To nie jest sunieczka na kolanka, podusię, czy na rączki, tylko na spacery, zabawy, wycieczki. Jest przekochana i urocza do tego. I może fajnie, jakby był drugi pies do towarzystwa i zabawy. Może być w domu kot. 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.08.2021 o 12:20, Tyśka) napisał:

 

 

 

Bardzo dziękuję. Ja nadal mam dylemat, bo wiem, że Państwo z Poznania mocno przygotowują się do adopcji Myszki, zależy im na szczęściu maleńkiej. Jeżeli jednak jeszcze kilka osób poprze decyzję, aby poczekać na domek spokojniejszy, lepiej dopasowany do odmówię Państwu.

Państwu z pod Warszawy chcę podesłać inne pieski. Szukają małego do 7kg, wielkości zbliżonej do Myszeńki. Bezdzietne młode małżeństwo, 4 piętro w bloku, okolica zalesiona. Są gotowi parokrotnie odwiedzić DT/hotelik, jeśli będzie w Warszawie lub okolicach. Państwo pracują, więc psiak będzie zostawał sam 7-8h. Macie jakieś propozycje?

Za radą Malagos, wklejam małego pieska z Makowa Mazowieckiego, który jest pod opieką Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy i szuka domu 🙂

https://www.facebook.com/105124521105610/posts/379697760314950/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, malagos napisał:

i to jest bardzo przyjemne: jedzonko podane, i dobre, i dużo 🙂

Wieści z domu o Mysi: Mysia to wariatuńcio i ADHD - ciagle w ruchu, rozbiegana, poszczekująca, niezmordowana. I tak jak Wikuni (o niebo spokojniejszej) trafiła się starsza i spokojna pańcia, tak tu potrzeba kogoś energicznego, żeby ją zmęczył porządnie. To nie jest sunieczka na kolanka, podusię, czy na rączki, tylko na spacery, zabawy, wycieczki. Jest przekochana i urocza do tego. I może fajnie, jakby był drugi pies do towarzystwa i zabawy. Może być w domu kot. 

Cudnie 🙂

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyśka) napisał:

Jestem ciekawa jak z uległością Mysi? Już lepiej? Ona lubi dotyk?

Lubi pieszczoty, sama podchodzi, nawet wskakuje na kolana. Ale na ręce nie chce się dać wziąć - a była próba wzięcia jej na ręce przez Anię do zdjęcia. Wtedy jest tak nieszczęśliwa, głowa zwieszona, ogon na brzuszku, okropne zdjęcie by wyszło, nie do ogłoszeń.

Muszę się wyżalić i poprosić o pomoc... W gminnym podzielonym na dwa kojcu siedzą dwa psy, kolejny widziany 10 dni temu, jak łaził po wsi. Zabezpieczony przez pijaczka, uciekł jeszcze wieczorem. Wczoraj znów się pojawił, dzwonili ludzie do mnie, i do Tomka 2 razy, żeby go zabrać. Ale nie upchniemy kolejnego psa! W domu 5 (bo Ani Kenia),  w kojcu Kama, gminne zajęte. Pies piękny! I dziś przyprowadził go chłopak do gabinetu Tomka, bo na fb prosiłam, zeby ktoś zabezpieczył psiaka... Zrozumiał, ze ma go przyprowadzić do nas.... :( Tomek uprosił młodych ludzi, by go na razie zamknęli w swym kojcu, da karmę, zrobi wszystko weterynaryjnie na koszt gminy, ale czy ich matka się zgodzi, nie wiadomo :( Pies nie ma czipa, sprawdził Tomek

Skąd wziąć dt dla niego?....  bez tego nie wiemy, jakie jest, jak do kotów, do ludzi itp.

To jego dwa zdjecia z ulicy:

57c17efe8f8f.jpg

8c4a2bad1cd6.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...