Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

1 minutę temu, ewu napisał:

Tylko zarezerwuj te sunie, tak na wszelki wypadek.

Jes zarezerwowana :)

Obie suczki nadal tam są.

Gmina nie pokryje kosztów sterylizacji, ale być może uda się, aby dorzucili się trochę do transportu. Trwają rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Jes zarezerwowana 🙂

Obie suczki nadal tam są.

Gmina nie pokryje kosztów sterylizacji, ale być może uda się, aby dorzucili się trochę do transportu. Trwają rozmowy.

to dobrze. Może tą drugą też warto zarezerwować. Jest tak cudna, znajdzie szybko dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, ewu napisał:

to dobrze. Może tą drugą też warto zarezerwować. Jest tak cudna, znajdzie szybko dom.

Ja się tego nie podejmę. Już Myszeńka jest ponadprogramowa. O Larę (tę drugą) mam zapytania, ale na razie nic z nich nie wynika.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Ja się tego nie podejmę. Już Myszeńka jest ponadprogramowa. O Larę (tę drugą) mam zapytania, ale na razie nic z nich nie wynika.

Rozumiem.

Myśłam tylko o ogłoszenich i zabezpieczniu jej choć na tydzień. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Rozumiem.

Myśłam tylko o ogłoszenich i zabezpieczniu jej choć na tydzień. 

Mam obiecane nowe zdjęcia Lary (pracownik jutro wraca z urlopu), więc dodam do ogłoszeń jak tylko je dostanę. DT dla suczki nie mam, to średniaczka, ale może wspólnie coś uradzimy, a może ktoś weźmie ją pod swoje skrzydła. :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Na Mysię będzie czekać miseczka, nowa obróżka i kocyk :)

Imienia na razie nie zmieniamy, bo Mysia podoba mi się :)

 

Dziękuję :)

malagos, a jaką karmę zamówić? :) Co u Ciebie jedzą psiaki? 

1 godzinę temu, malagos napisał:

I mam kilka pytań: czy sunia jest nadal w kojcu w przechowalni, czy u kogoś? Czy widział ją wet: wiek, odrobaczenie, odpchlenie, książeczka zdrowia? 

Suczka nadal jest w przechowalni gminnej, w weekendy nie jest czynna dla odwiedzających. Książeczki zdrowia na pewno nie ma, psy tutaj są chwilę i potem jadą do schroniska w Zamościu. Weta na miejscu nie ma, ale psy z reguły dostają coś na robale i pchły. Zapytam czy Myszka już była odrobaczana, odpchlana i kiedy, a jak nie to czy się uda jej dzisiaj podać. Jak się dowiem to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Mysia jedzie w czwartek, z przytuliska rusza o 7, o 9 przesiadka w Zamościu, o 12 - w Warszawie. Panu Czarkowi płacimy gotówką na miejscu, panu Grzegorzowi - przelewem jak już dostarczy suczkę na miejsce. Pani Marzenka nie chce ani grosza, to jej wkład w pomoc suczce.
Jeszcze pozostaje kwestia transporterka, mają mi dzisiaj wymierzyć czy Mysia zmieści się do kociego. Jak nie to będzie trzeba szukać nieco większego transporterka. Na razie popytałam w Tomaszowie i wszyscy mają tylko kocie małe transporterki, więc oby się zmieściła! 

Dla malagos nie mam słów wdzięczności :) I trzymam mocno kciuki, aby transport przebiegł bez problemów, a sunia okazała się cudowną, szybko-adopcyjną niunią :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyśka) napisał:

Bardzo Ci dziekuję 🙂 Konto już podsyłam, chociaż nie wiem czy później malagos nie będzie wolała zbierać pieniądze na swoje konto?

Już wysłałam 30 zł, zaraz po odebraniu wiadomości, przepraszam Tysiu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bgra napisał:

Już wysłałam 30 zł, zaraz po odebraniu wiadomości, przepraszam Tysiu. 

Nic się nie dzieje, na razie i tak zbieramy na transport - a jak malagos będzie wolała, aby wysyłać pieniądze Jej bezpośrednio (bo tak jest wygodniej: od razu reagować na potrzeby suczki) to swoje konto wyzeruję :). Na razie i tak tworzę bazarek cegiełkowy, z którego dochód będę zbierać na swoje konto.

3 minuty temu, Poker napisał:

Nie mam nr konta.

Dziękuję :) To krecikowy numer konta. Już wysyłam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...