Jump to content
Dogomania

LIWIA- ma już imie, jest już w drodze..wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Dołaczyła do niej NORKA !

Recommended Posts

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Liwia przed południem dojechała do Kasi. jest z niej zywe srebro :) tyle wiem na razie

Liwia jest dosłownie energią atomową - ciężko zrobić jej dobre zdjęcia bo ona nie ma chwili do stracenia, musi być wszędzie. Uwielbia każdego człowieka, od tych najmniejszych do największych. Przy czy

Po prostu Liwia to miłość rozdawana na metry;)

Posted Images

8 godzin temu, Nadziejka napisał:

Calem Sercem kramik dla Norki i Liwci

Dziękuje Ci Nadziejko, bardzo jestem Ci wdzięczna. To dla mnie ogromna pomoc :) <3

48 minut temu, Onaa napisał:

Liwia śliczna i imię śliczne :). A Noreczki żal, eh :(.

dzięki Reniu :) obie ślicznotki,oby tylko dobrzy ludzie wypatrzyli i przygarnęli na zawsze :)

10 godzin temu, limonka80 napisał:

Wpłaciłam póki mam :-)) bo z moją lekką ręką do wydawania pieniędzy to zanim się obejrzę, po wypłacie zostanie tylko wspomnienie :-//   

A jak się miewa pierwsza bohaterka wątku - nasz gekon Liwka ? :-))  Polubiła nową koleżankę ?

Dziękuje z całego serduszka :) jutro skontaktuje się z Kasią i spytam o gekonice ;) 

Na koncie Liwki mam nowe wpłaty za które BAAARDZZOO dziękuje :)

• 20 zł od Ainana
  • 20 zł od Nesiowata
  • 50 zł od Limonki

<3

A wydatki to 2 wyróznienia olx Norki: 12 zł x 2 = 24 zł

https://www.olx.pl/d/oferta/norka-cudowna-ulozona-mini-labradorka-pilnie-szuka-domu-CID103-IDKKG0P.html

https://www.olx.pl/d/oferta/norka-3-letnia-mini-labradorka-lagodna-domowa-adopcja-CID103-IDKMrFQ.html