Jump to content
Dogomania

Malutki Wicuś z ukraińskiego schroniska - pokonał już ponad 1000 km, aby tutaj szukać swojego domu. Pomóżmy kolejnemu przedszkolakowi. Wicuś zamieszkał we Wrocławiu:)


Recommended Posts

6 godzin temu, szafirka napisał:

 Wg paszportu urodził się w październiku 2020 r., ale pójdziemy do weta, to oceni swoim okiem. Mam wrażenie, że na zdjęciach wyszedł większy, niż jest w rzeczywistości.

Nie patrz na wiek z paszportu, bo to kwestia przepisów, tylko na ząbki i po etapie ich rozwoju lekarz okresli wiek. Do 4 mies. Są wszystkie mleczaki, potem wypadają i wyrastają stałe siekacze. W wieku 5,5-6  mies. jest wymiana kłów. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2021 o 18:17, Jaaga napisał:

Nie patrz na wiek z paszportu, bo to kwestia przepisów, tylko na ząbki i po etapie ich rozwoju lekarz okresli wiek. Do 4 mies. Są wszystkie mleczaki, potem wypadają i wyrastają stałe siekacze. W wieku 5,5-6  mies. jest wymiana kłów. 

Wicuś był z Hanią u weta, ma ok.7 - 8 mies. wazy 7 kg.

Czekam na kolejne zdjęcia i spróbuję malucha ogłosić.

Na zdjęciach faktycznie jakiś taki wydlużony i pysio i jęzorek;)

A może z Wicusia t bardziej jamnik, niż nam się wydaje;)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ellig napisał:

Wicuś jest jamnikowaty 🙂
Super piesek.

Witaj u jamnisia:)

7 godzin temu, b-b napisał:

Zrobiłam dla chłopaka bazarek 

 

Zapraszam Ciocie ,może znajdziecie coś dla siebie? :))

Boguniu, pięknie dziękuję, kochana jesteśserce-ruchomy-obrazek-0260.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jo37 napisał:

Jaki świetny maluch.

Witaj u Wicusia:).

Rozmawiałam dzisiaj z Jagną, mówiła, że podobno było bardzo duże zainteresowanie Wicusiem po informacji, ze opuszcza schronisko i przyjezdza  do Polski, podała mój nr tel.

Nijak się to ma do obecnego zainteresowania, bo nie ma żadnego i nikt nie dzwonił i nie pytał. 

Usunęłam olx, żeby się ogłoszenie nie  opatrzyło i będę czekała na  nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Hania podesłała mi nowe zdjęcia Wicusia, dzisiaj już nie dam rady, ale jutro postaram się zrobić olx.

Nowy domek bardzo przydałby się Wicusiowi;  to jeszcze psie dziecko, a tyle już przeszedł, szkoda, aby coraz  bardziej przyzwyczajał się do tymczasowych opiekunów, bo rozstanie będzie trudne...

Wicuś

1625074783428.jpg

1625074791228.jpg

1625074797312.jpg

1625074803016.jpg

1625074810076.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...