Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Dnia 20.01.2022 o 10:27, Poker napisał:

On obecnie, z tego co wiem, nie dostaje leków. Miał rtg i  wet ocenił, że to stara sprawa , nie do operacji.

Mogę umówić go na konsultację z dr Bieżyńskim.

Z jednej strony to dobrze by było wiedzieć jaki jest stan zdrowia Oreo i czy potrzeba coś więcej robić, ale koszt wizyty to chyba duży ? A Oreo kasy za dużo nie ma :(.

Link to comment
Share on other sites

Dziś spędziłam dużo czasu na telefonach związanych z Oreo.

Rozmawiałam z p. Krzysztofem z Hanoweru i jego znajomą Niemką, która chce Oreo. Zmartwił mnie wiek pani, bo ma 68 lat. powiedziałam o tym zarówno panu jak i pani. Pan zrozumiał moje obawy w pełni. Powiedział, że może adoptować Oreo na siebie i w razie potrzeby przejmie opiekę nad nim.

Pani jest pełna sił, mieszka w domu z ogrodem, jeździ samochodem.

3 miesiące temu umarł jej 14. letni pies, którego adoptowała z Hiszpanii. Był spory, bo miał 55 cm w kłębie. Pani od 17. roku życia ma cały czas psy. Zgodziła się na wizytę przed adopcyjną.

Mogliby wyjechać po Oreo  mniej więcej w pół drogi z Hanoweru do Polski.

Myślę , że nie ma  na razie  potrzeby podejmowania decyzji w żadną stronę.

Ze względu na problem Oreo z tylnymi łapkami myślę, że należy wyjaśnić sytuację do końca. Jak  było widać  wcześniej, dla potencjalnych chętnych jednak stanowi to problem. Dlatego też umówiłam Oreo na wizytę u dr Bieżyńskiego na wtorek, 25 stycznia, wieczorem.

LILU Tosi już powiadomiona o terminie.

Ma przypuszczalnie kogoś znajomego w Hanowerze i mogłaby poprosić o wizytę przedA.

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 20.01.2022 o 20:56, Poker napisał:

umówiłam Oreo na wizytę u dr Bieżyńskiego na wtorek, 25 stycznia, wieczorem.

LILU Tosi już powiadomiona o terminie.

Ma przypuszczalnie kogoś znajomego w Hanowerze i mogłaby poprosić o wizytę przedA.

Super       b.dobrze.gif.e287290bcb63bb4071880f0ae246ee97.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2022 o 21:57, LILUtosi napisał:

mam nadzieje że do wtorku się wykuruje bo cos mnie do łózka położyło. Mam gorączkę i objawy przeziębienia. Test w warunkach domowych negatywny, więc miejmy nadzieje że do wtorku nie będzie śladu po katarze i kaszlu bo mnie doktorek pogoni. 

 

Absolutny, totalny zakaz chorowania  🙂    
Szybkiego powrotu do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 20:56, Poker napisał:

Dziś spędziłam dużo czasu na telefonach związanych z Oreo.

Rozmawiałam z p. Krzysztofem z Hanoweru i jego znajomą Niemką, która chce Oreo. Zmartwił mnie wiek pani, bo ma 68 lat. powiedziałam o tym zarówno panu jak i pani. Pan zrozumiał moje obawy w pełni. Powiedział, że może adoptować Oreo na siebie i w razie potrzeby przejmie opiekę nad nim.

Pani jest pełna sił, mieszka w domu z ogrodem, jeździ samochodem.

3 miesiące temu umarł jej 14. letni pies, którego adoptowała z Hiszpanii. Był spory, bo miał 55 cm w kłębie. Pani od 17. roku życia ma cały czas psy. Zgodziła się na wizytę przed adopcyjną.

Mogliby wyjechać po Oreo  mniej więcej w pół drogi z Hanoweru do Polski.

Myślę , że nie ma  na razie  potrzeby podejmowania decyzji w żadną stronę.

Ze względu na problem Oreo z tylnymi łapkami myślę, że należy wyjaśnić sytuację do końca. Jak  było widać  wcześniej, dla potencjalnych chętnych jednak stanowi to problem. Dlatego też umówiłam Oreo na wizytę u dr Bieżyńskiego na wtorek, 25 stycznia, wieczorem.

LILU Tosi już powiadomiona o terminie.

Ma przypuszczalnie kogoś znajomego w Hanowerze i mogłaby poprosić o wizytę przedA.

Pan dzwonił do mnie w sprawie Wolfika, chciała go adoptować ta sama pani.  Ja nie wyraziłam zgody na adopcję, bo nie mam możliwości przeprowadzenia wizyty.  Pani wyraźnie szuka psa w Polsce. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 23:19, Poker napisał:

Przelałam dla malucha na konto elik 344 zł z moich bazarków.

Wczoraj robiłam aktualizację psiejskich kont, ale jeszcze nie było tej wpłaty. W sobotę będę robić następną, ale w takim razie do Oreo zaglądnę wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...