Jump to content
Dogomania

Amol okazał się dziewczynką więc będzie Amolka! Błąkała się po jednej z wsi prawie 2 tyg. zdana na serce jednej kobiety, teraz zacznie wszystko od nowa u szafirki .Amolka ma dom - zamieszkała we Wrocławiu:)


Recommended Posts

19 godzin temu, Aldrumka napisał:

Odzywam się na zaproszenie, przedtem tylko zaglądałam do suńki 

 

8 godzin temu, seramarias napisał:

Zaglądam do suni, jest śliczna :)

 

48 minut temu, mgog napisał:

Przywitam się z Molą :)

Bardzo się cieszę, że zaglądacie, takie wsparcie jest bardzo potrzebne i bardzo cieszy:).

Dzisiaj rozmawiałam z Hanią i ustaliłyśmy plan działania;).

Po odrobaczeniu zaszczepimy dziewczynkę, bo jednak choroby wirusowe są największym zagrożeniem (wściekliznę już ma), potem planujemy sterylizację.

Hania potwierdziła moje podejrzenia, że Molka mogła być na łańcuchu, to metalowe kółko prawdopodobnie było wykorzystywane:(

 

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam i do Amelki. Na zdjeciach Szafirki to całkiem inny psiak niż na tym pierwszym; radosna, zadowolona i szczęśliwa. A trojłapek jest cudo. Nic dziwnego, że dziewczyna się tak otworzyła, mając tak sympatyczne towarzystwo. Ona nawet nie wie, jak zmieniło się jej życie. Jest śliczna, a łata na grzbiecie dodaje jej uroku. Jak będzie miala ogłoszenia, to ją poudostepniam na grupach fb. 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tola napisał:

 

 

Bardzo się cieszę, że zaglądacie, takie wsparcie jest bardzo potrzebne i bardzo cieszy:).

Dzisiaj rozmawiałam z Hanią i ustaliłyśmy plan działania;).

Po odrobaczeniu zaszczepimy dziewczynkę, bo jednak choroby wirusowe są największym zagrożeniem (wściekliznę już ma), potem planujemy sterylizację.

Hania potwierdziła moje podejrzenia, że Molka mogła być na łańcuchu, to metalowe kółko prawdopodobnie było wykorzystywane:(

 

Nadrabiając zaległości dotarłam i ja :) cudna sunieczka a to kółko...przypomina mi maleńkiego Krecika(*) - ślepego staruszka wielkości kota biegającego po "mieście skarbów" Środzie Śląskiej w takiej właśnie "uprzęży" z wielkim, grubym kółkiem (obrożą trudno to nazwać) i jeszcze kawałek łańcucha wlókł za sobą...dawno to było, ale widok tego biedaka na zawsze pozostanie mi w pamięci :( :(

14 godzin temu, Jaaga napisał:

Dotarłam i do Amelki. Na zdjeciach Szafirki to całkiem inny psiak niż na tym pierwszym; radosna, zadowolona i szczęśliwa. A trojłapek jest cudo. Nic dziwnego, że dziewczyna się tak otworzyła, mając tak sympatyczne towarzystwo. Ona nawet nie wie, jak zmieniło się jej życie. Jest śliczna, a łata na grzbiecie dodaje jej uroku. Jak będzie miala ogłoszenia, to ją poudostepniam na grupach fb. 

Amelka...ładne imię :) Śliczna jest i pewnie szybko czyjeś serce skradnie :) Poproszę nr konta, deklaracji mam duzo, ale choć jednorazowo coś wpłacę :)

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, mari23 napisał:

Nadrabiając zaległości dotarłam i ja :) cudna sunieczka a to kółko...przypomina mi maleńkiego Krecika(*) - ślepego staruszka wielkości kota biegającego po "mieście skarbów" Środzie Śląskiej w takiej właśnie "uprzęży" z wielkim, grubym kółkiem (obrożą trudno to nazwać) i jeszcze kawałek łańcucha wlókł za sobą...dawno to było, ale widok tego biedaka na zawsze pozostanie mi w pamięci :( :(

Amelka...ładne imię :) Śliczna jest i pewnie szybko czyjeś serce skradnie :) Poproszę nr konta, deklaracji mam duzo, ale choć jednorazowo coś wpłacę :)

Miało być Amolka, tylko telefon tak wstawił ;) Choc ja lubię Amelki przy naszej Amely.

Link to comment
Share on other sites

Amolka to taka trochę następczyni Heidi, drobna, a wymiata w całym domu :) Z badań kału wynika, że ma nicienie, więc dostała tabletki. Wyleczymy, zaszczepimy i będziemy czekać na sterylizację. Wet obiecał spróbować wcisnąć zabieg w terminarz. Wydaje mi się jednak, że bardziej prawdopodobna będzie wersja, że to DS wysterylizuje pannę :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2021 o 22:11, szafirka napisał:

Amolka to taka trochę następczyni Heidi, drobna, a wymiata w całym domu :) Z badań kału wynika, że ma nicienie, więc dostała tabletki. Wyleczymy, zaszczepimy i będziemy czekać na sterylizację. Wet obiecał spróbować wcisnąć zabieg w terminarz. Wydaje mi się jednak, że bardziej prawdopodobna będzie wersja, że to DS wysterylizuje pannę :)

Dziękuję Haniu za informacje, bardzo mnie to cieszy, że z Amolki fajna dziewczynka.

Nie mam nic przeciwko, żeby trafił się jej tak wspaniały domek jak Heidi:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2021 o 21:31, Jaaga napisał:

Dotarłam i do Amelki. Na zdjeciach Szafirki to całkiem inny psiak niż na tym pierwszym; radosna, zadowolona i szczęśliwa. A trojłapek jest cudo. Nic dziwnego, że dziewczyna się tak otworzyła, mając tak sympatyczne towarzystwo. Ona nawet nie wie, jak zmieniło się jej życie. Jest śliczna, a łata na grzbiecie dodaje jej uroku. Jak będzie miala ogłoszenia, to ją poudostepniam na grupach fb. 

 

Dnia 17.06.2021 o 12:15, mari23 napisał:

Nadrabiając zaległości dotarłam i ja :) cudna sunieczka a to kółko...przypomina mi maleńkiego Krecika(*) - ślepego staruszka wielkości kota biegającego po "mieście skarbów" Środzie Śląskiej w takiej właśnie "uprzęży" z wielkim, grubym kółkiem (obrożą trudno to nazwać) i jeszcze kawałek łańcucha wlókł za sobą...dawno to było, ale widok tego biedaka na zawsze pozostanie mi w pamięci :( :(

Amelka...ładne imię :) Śliczna jest i pewnie szybko czyjeś serce skradnie :) Poproszę nr konta, deklaracji mam duzo, ale choć jednorazowo coś wpłacę :)

 

Dnia 17.06.2021 o 12:49, Jaaga napisał:

Miało być Amolka, tylko telefon tak wstawił ;) Choc ja lubię Amelki przy naszej Amely.

Witajcie u suni i zostańcie na dłużej:).

Imię Amelka bardzo mi się podoba i tez myślałam o takim imieniu dla suni, ale kojarzy mi się właśnie z Amely.

Niech więc zamojszczanka tutaj na forum  będzie Amolką, może dla  nowej rodzin stanie się Amelką;) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2021 o 08:59, Jolanta08 napisał:

Zapisuję wątek suni 🙂

Witaj Jolu u Molki:)

20 godzin temu, Poker napisał:

Cuuudna jest ,a uśmiech ma wręcz zabójczy...

 

19 godzin temu, Nesiowata napisał:

Uchachane szczęście!

 

8 godzin temu, mari23 napisał:

Prześliczna Amolcia ! Uśmiechnięta, tuląca się, pięknie umaszczona...no po prostu mega adopcyjna :)

Tak, Molka zaraża uśmiechem i mam nadzieję, że szybko  zauroczy swoją przyszłą rodzinę:).

Ona temperamentem i delikatną budową bardzo przypomina Heidi, Hania mówiła że i zachowaniem.

Heidi bardzo szybko znalazła dom, może i w tym zakresie z Molka będzie podobnie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...