Jump to content
Dogomania

Amol okazał się dziewczynką więc będzie Amolka! Błąkała się po jednej z wsi prawie 2 tyg. zdana na serce jednej kobiety, teraz zacznie wszystko od nowa u szafirki .Amolka ma dom - zamieszkała we Wrocławiu:)


Recommended Posts

Pan Jerzy wpłacił na konto fundacyjne 80 zł - bardzo dziękuję. kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0142.gif

Ponieważ faktura za Amolkę  już opłacona, darowizna pomoże Wicusia i Felka,  o którym pisałam na zamojskim wątku (właśnie przyszła faktura za pobyt w lecznicy i leczenie).

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panem Jerzym - Amolka jest zdrowa, ma apetyt, potrafi już swobodnie wbiegać po schodach.

Na  spacerach bardzo aktywna, wszystkiego ciekawa, nie ma problemu z chodzeniem na smyczy. 

Do przepracowania  - zostawanie samej w domu no i nie do końca opanowana nauka czystości, ale pan mówi, że rodzina na wszystko przygotowana.

Suna dostała paszport, bo państwo wybierają się do znajomych albo rodziny.

1626640452040.jpg

1626640457882.jpg

1626640445138.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Amol okazał się dziewczynką więc będzie Amolka! Błąkała się po jednej z wsi prawie 2 tyg. zdana na serce jednej kobiety, teraz zacznie wszystko od nowa u szafirki - Amolka zaprasza, z nami będzie jej łatwiej i raźniej! Amolka ma dom - zamieskała we Wrocła

Amolka ma dom,  więc czas na zmianę tytułu wątku:).

Dziękuję wszystkim, którym nie był obojętny los tej małej, delikatnej suczki i którzy zaglądali tutaj do nas, wspierali, pomagali.

Szafirkom dziękuję za opiekę nad Amolką (imię zostało:) kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2021 o 12:58, b-b napisał:

Mam nadzieję, że mała szybko opanuje czystość w domku. Może maty by pomogły?

Już jest dobrze, wychodzą z nią 4 razy dziennie.

Myślę, ze to jednak stres spowodowany zmianą, każdy pies potrzebuje czasu, aby się z nim uporać.

Dzisiaj przyszły zdjęcia i filmik ze spaceru

1627760433971.jpg

1627760495931.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...