Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

Dwxterka konsultowała wynik z wetem, który leczy Runo. według niego nic na razie nie trzeba robić tylko obserwować, czy nie ma guzkow w innym miejscu. Ten typ nie daje przerzutów tylko lubi odrastać...

Dexterka będzie jeszcze konsultować z dr onkolog....

Nie mogę uwierzyć...no nie mogę,  jak tyle różnych chorób może spaść na jednego psa...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Link to comment
Share on other sites

Ale czemu jesteście smutne??? 

Przecież to G1 i low grade czyli jak na komórki tuczne to DOBRA diagnoza. Powinien obejrzeć wet onkolog wyniki, jeśli nie jest usunięty w całości to możliwe że wprowadzi Palladie. 

 

PS. Moja Perełka też miała mastocytome G1 low grade. Takie są zwykle zalecenia przy G1 - obserwacja. To naprawdę nie jest zły wynik. Dodaj się Alaskan na fb do grupy Mój pies/kot ma raka - to skarbnica wiedzy z psiej onkologii

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

Ale czemu jesteście smutne??? 

Przecież to G1 i low grade czyli jak na komórki tuczne to DOBRA diagnoza. Powinien obejrzeć wet onkolog wyniki, jeśli nie jest usunięty w całości to możliwe że wprowadzi Palladie. 

 

Dexterka będzie prosiła dr Olę, onkologa, który zna Runo, o konsultację...Czekamy...

Iza, wniosłaś trochę optymizmu!! Dzięki!! 

Jak Dexterka zadzwoniła, to myślałam, że na zawał zejdę...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Dexterka będzie prosiła dr Olę, onkologa, który zna Runo, o konsultację...Czekamy...

Iza, wniosłaś trochę optymizmu!! Dzięki!! 

Jaj Dexterka zadzwoniła, to myslałam, że na zawał zejdę...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Spokojnie. Trochę niedobrze że nie wcieli w całości znowu - o tym świadczy zdanie że komórki nowotworowe sięgają do granic badanego wycinku - granice powinny być czyste wtedy byłoby 100% sukcesu. 

Ale naprawdę dużo psów z usunięty G1 żyje latami. Na tej grupie fb są takie przypadki. 

PS. Komórki tuczne są w skali G1 do G3 przy czym G3 to praktycznie wyrok.. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

Spokojnie. Trochę niedobrze że nie wcieli w całości znowu - o tym świadczy zdanie że komórki nowotworowe sięgają do granic badanego wycinku - granice powinny być czyste wtedy byłoby 100% sukcesu. 

Ale naprawdę dużo psów z usunięty G1 żyje latami. Na tej grupie fb są takie przypadki. 

Ten guzek był naprawdę nieduży, a rana po wycięciu duuuuuża. Cięli z duzym zapasam, a mimo wszystko....ech...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

IMG-20210514-WA0002.jpg

IMG-20210629-WA0009.thumb.jpg.786f0cb6120c50fdb926daa6b6c618ee.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wiem. Moja Perełka też miała ten guzek mały dosłownie ok 1 cm. A wcieli dookoła baaardzo dużo, rana się paskudnie goila co już mnie zmartwilo... A potem się okazało że to jedna z oznak mastocytome, jej komórki potrafią zaburzac krzepliwosc krwi. 

Poczekaj na spokojnie co powie onkolog. I zaufajcie jej. Moja Perla już ok pół roku po usunięciu i jest ok. A wyniki jej histopato były praktycznie identyczne jak te u Was. Jedynie ze u nas margines był czysty. Ale też czytałam że przy G1 ten margines nawet jak nie jest w pełni czysty to i tak daje ogromne szansę na wyleczenie. Potem wyślę Ci link do grupy na fb

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kiyoshi napisał:

Wiem. Moja Perełka też miała ten guzek mały dosłownie ok 1 cm. A wcieli dookoła baaardzo dużo, rana się paskudnie goila co już mnie zmartwilo... A potem się okazało że to jedna z oznak mastocytome, jej komórki potrafią zaburzac krzepliwosc krwi. 

Poczekaj na spokojnie co powie onkolog. I zaufajcie jej. Moja Perla już ok pół roku po usunięciu i jest ok. A wyniki jej histopato były praktycznie identyczne jak te u Was. Jedynie ze u nas margines był czysty. Ale też czytałam że przy G1 ten margines nawet jak nie jest w pełni czysty to i tak daje ogromne szansę na wyleczenie. Potem wyślę Ci link do grupy na fb

U Runo rana ślicznie się goi. Futerko pięknie zarasta. Poproszę Dexterkę o zdjęcie. 

Dextrka mówi, że futro Runo z takiego zażółconego zmienia się na śnieżnobiałą...Twierdzi, że jak już całkowicie odrośnie to będzie wyjątkowo urodziwy pies...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...