Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

9 minut temu, Ellig napisał:

Marysiu, nie wiedział,  że robiłaś dla Runo ogloszenie na Opole, przepraszam.

Asia mnie prosila żebym zmieniła na Opole, jestem po za domem i praktycznie nie zaglądam na dogo.

 

Eluś, ja pewnie zapomniałam, że mari23 przeniosła na Opole. ale nic się nie stało. Teraz ma i na Opole i Zielona Górę!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2021 o 15:58, Ellig napisał:

Marysiu, nie wiedział,  że robiłaś dla Runo ogloszenie na Opole, przepraszam.

Asia mnie prosila żebym zmieniła na Opole, jestem po za domem i praktycznie nie zaglądam na dogo.

 

Ależ nic się nie stało przecież, wręcz przeciwnie - im więcej ogłoszeń ma Runo, tym większa szansa na domek <3

Zaraz podmienię kilka zdjęć...choć on wszystkie zdjęcia ma piękne <3

Dnia 11.08.2021 o 10:46, Jo37 napisał:

Taki śliczny pies i nikt nie chce dać mu domu.

Też tego nie pojmuję :( Cudny pies i z wyglądu, i z charakteru - a ludzie szukają szczeniaczków, bo "wolą sami sobie wychować".... a potem te "wychowane" zbieramy z ulic i lasów :( :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Runo poszedł z nami odprowadzić do samochodu Makarego. Jest nieśmiałym i zalęknionym chłopcem, ale bardzo urodziwym : )

A był takim chojrakiem w schronisku...Podchodził do siatki..szczekał.....

Nie dość ze nie ma telefonow o niego to jeszcze ta lękliwość...

Trudna będzie ta adopcja..o ile wogóle  będzie...:-((((

Ech....DT by się przydał...tylko gdzie?.....

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Oby!!! Telefon był z Krakowa...

Dziękuję za odświeżenie!!

Ja czekam na promocję na olx i wyróżnię ogłoszenia.. 

Tak myślę, że może na Szczecin mu jeszcze dorobić?

 

Ja też czekam na promocję, żeby wyróżnić ogłoszenia Runo, Lumi, Pongo, Borysa i Andrei - zamojszczaki same ;) i jedno "moje" cudo :)

Właśnie wyczyściłam liczby wyświetleń, bo dużo ich bardzo a efekt zerowy... pomyślałam, że ktoś patrząc na tą dużą ilość pomyśli - tyle osób oglądało, a pies ciągle do adopcji, więc chyba nie warto... nie wiem, czy szukający widzą te cyfry, zawsze oglądam ogłoszenia "z tej strony" ;), nie jako "kupujący". Może to coś da ? Oby !!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Ja też czekam na promocję, żeby wyróżnić ogłoszenia Runo, Lumi, Pongo, Borysa i Andrei - zamojszczaki same 😉 i jedno "moje" cudo 🙂

Właśnie wyczyściłam liczby wyświetleń, bo dużo ich bardzo a efekt zerowy... pomyślałam, że ktoś patrząc na tą dużą ilość pomyśli - tyle osób oglądało, a pies ciągle do adopcji, więc chyba nie warto... nie wiem, czy szukający widzą te cyfry, zawsze oglądam ogłoszenia "z tej strony" ;), nie jako "kupujący". Może to coś da ? Oby !!!

Marysiu, może nie wszyscy, ale niektórzy patrzą na liczbę wyswietleń..Skąd wiem? Przy adopcji Bemolka miałam takie zapytanie: "co z tym psem jest nie tak? Ma tyle wyswietleń ogloszenia i nikt nie adoptowal?"

Ja kasuję wyświetlenia w okolicach 500. 

 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Marysiu, może nie wszyscy, ale niektórzy patrzą na liczbę wyswietleń..Skąd wiem? Przy adopcji Bemolka miałam takie zapytanie: "co z tym psem jest nie tak? Ma tyle wyswietleń ogloszenia i nikt nie adoptowal?"

Ja kasuję wyświetlenia w okolicach 500. 

 

Czyli dobrze pomyślałam, tam już w okolicy 1600 było.

40 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawialam wczoraj z Dexterką. Runo ma drugi zrzut sierści....

Wiem coś o tym bo u mnie to samo...

 

 

U mnie nieustający, całoroczny  "zrzut" w całej gromadce. Ale duży, niewidomy Kazan właśnie się "wystroił" w wystające kępki. Dobrze, że lubi czesanko, bo Pirata wyczesać to wyczyn prawie niemożliwy, chyba łaskotki jakieś pies ma ;)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam promocję, więc wyróżniłam ogłoszenie Runo w wersji MAXI, oby przyniosło mu szczęście i cudowny domek ! <3

Po mojego Czarnego państwo w sobotę przyjechali 400 km  tylko dlatego, że jest bliźniaczo podobny do ich piesia, który miesiąc temu odszedł. Oby i dla Runo znalazł się taki domek - z sercem <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, mari23 napisał:

Dostałam promocję, więc wyróżniłam ogłoszenie Runo w wersji MAXI, oby przyniosło mu szczęście i cudowny domek ! ❤️

Po mojego Czarnego państwo w sobotę przyjechali 400 km  tylko dlatego, że jest bliźniaczo podobny do ich piesia, który miesiąc temu odszedł. Oby i dla Runo znalazł się taki domek - z sercem ❤️

Kciuki mocno trzymam, ja tez wyrózniłam ogłoszenie Runo, powodzenia Czarny!

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, mari23 napisał:

Dostałam promocję, więc wyróżniłam ogłoszenie Runo w wersji MAXI, oby przyniosło mu szczęście i cudowny domek ! ❤️

Po mojego Czarnego państwo w sobotę przyjechali 400 km  tylko dlatego, że jest bliźniaczo podobny do ich piesia, który miesiąc temu odszedł. Oby i dla Runo znalazł się taki domek - z sercem ❤️

Kciuki mocno trzymam, ja tez wyrózniłam ogłoszenie Runo, powodzenia Czarny!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Dostałam promocję, więc wyróżniłam ogłoszenie Runo w wersji MAXI, oby przyniosło mu szczęście i cudowny domek ! <3

 

18 minut temu, Ellig napisał:

Kciuki mocno trzymam, ja tez wyrózniłam ogłoszenie Runo,

Bardzo Wam dziękuję!!! kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0058

Ja też dostałam promocję i wypromowałam trzy ogłoszenia Runo w wersji MAX. 

Oby coś w końcu drgnęło z tą adopcją....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...