Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo proszę, jeśli ktoś miał do czynienia z tym dziadostwem u swojego psa, bądź ma wiedzę na ten temat, niech się wypowie....

 

ja już się wypowiadałam i zaprosiłam Cie na grupe facebookową Mój pies/kot ma raka, gdzie wyczytasz dokładnie to samo co napisała Wam Pani onkolog

 

Ale rozumiem że chodzi Ci o wypowiedzi bardziej zaufanych dogomaniaczek

 

Dużo zdrowia dla Runo

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

ja już się wypowiadałam i zaprosiłam Cie na grupe facebookową Mój pies/kot ma raka, gdzie wyczytasz dokładnie to samo co napisała Wam Pani onkolog

 

Ale rozumiem że chodzi Ci o wypowiedzi bardziej zaufanych dogomaniacze

6 minut temu, kiyoshi napisał:

Ale rozumiem że chodzi Ci o wypowiedzi bardziej zaufanych dogomaniaczek

Do nich właśnie należysz i bardzo cenię sobie Twoje wpisy i sugestie. 

 

Dużo zdrowia dla Runo

Goście szczęsliwie wyjechali, będę miała czas aby wejść na ta grupę. Iza, bardzo Ci dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Goście szczęsliwie wyjechali, będę miała czas aby wejść na ta grupę. Iza, bardzo Ci dziękuję!!!

to tam zapytaj, bo jest tam mnóstwo osób które miały mastocytome u psów i wiedzą co i kiedy robić...na dogomanii taką sama mastocytome miała moja Perełke i Kaśka- ta dużo sunia u Murki. ona tez miała 1szy typ i tez nie całkowicie usunięty.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

to tam zapytaj, bo jest tam mnóstwo osób które miały mastocytome u psów i wiedzą co i kiedy robić...na dogomanii taką sama mastocytome miała moja Perełke i Kaśka- ta dużo sunia u Murki. ona tez miała 1szy typ i tez nie całkowicie usunięty.

Z tego co pamiętam, to Kaśka nie była naświetlana..A Twoja Perełka?

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Z tego co pamiętam, to Kaśka nie była naświetlana..A Twoja Perełka?

 

tak jak juz pisałam wcześniej- Perełka miała wyciętą cała zmiane z zapasem czyli margines był czysty, zaraz poszukam wypis jeśli znajde to wkleje Ci. Przy mastocytomie 1szego stopnia low-grade przy czystych marginesach nie stosuje się dodatkowego leczenia- wyłacznie obserwacje. Już minęło pół roku i żadnych nowych guzów nie ma, kilka tygodni temu Perełce robiłam badania krwi profil rozszerzony, wszystko w normie. także obserwuje dalej.

U Kąski teraz zajrzałam, tez minęło pół roku od wycięcia i tez miała jak u Was na łapce (u mnie na boku), tez komórki nowotworowe do granic wycinku. Ja uważam, że wystarczy obserwacja bo tez nie masz jakiegoś złego tego wypisu - tez sa wazne liczby komórek które sie dzielą (u Was chyba to było ok. 3??- u Perły podobnie, to niski wynik więc na plus)

Wstaw te wyniki na ta grupe na facebooku, tam sa naprawde kompetentne osoby, a tez możesz w lupkę wpisa mastocytoma 1 to zobaczyć ile wyskoczy, i jaka długośc zycia psów. Chyba przy 1szym typie nikt radioterapii nie stosował, jedynie obserwacje.....

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

tak jak juz pisałam wcześniej- Perełka miała wyciętą cała zmiane z zapasem czyli margines był czysty, zaraz poszukam wypis jeśli znajde to wkleje Ci. Przy mastocytomie 1szego stopnia low-grade przy czystych marginesach nie stosuje się dodatkowego leczenia- wyłacznie obserwacje. Już minęło pół roku i żadnych nowych guzów nie ma, kilka tygodni temu Perełce robiłam badania krwi profil rozszerzony, wszystko w normie. także obserwuje dalej.

U Kąski teraz zajrzałam, tez minęło pół roku od wycięcia i tez miała jak u Was na łapce (u mnie na boku), tez komórki nowotworowe do granic wycinku. Ja uważam, że wystarczy obserwacja bo tez nie masz jakiegoś złego tego wypisu - tez sa wazne liczby komórek które sie dzielą (u Was chyba to było ok. 3??- u Perły podobnie, to niski wynik więc na plus)

Wstaw te wyniki na ta grupe na facebooku, tam sa naprawde kompetentne osoby, a tez możesz w lupkę wpisa mastocytoma 1 to zobaczyć ile wyskoczy, i jaka długośc zycia psów. Chyba przy 1szym typie nikt radioterapii nie stosował, jedynie obserwacje.....

Czekam na akceptację przyjęcia do grupy, jak tyko mnie tam zechcą, to wstawię wyniki.

Rozmawiałam z Dexterką i też uważam, że na razie obserwacja.  

Iza, bardzo Ci dziękuję,kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0144

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

A on miał wyniki krwi robione przed ta operacją?? coś w nich było nie tak? miał robione USG?

Nie miał robionego USG. wyniki krwi dobre. Początkowo, wg wet, guzek miał być jakimś gruczolakiem czy cos w tym stylu....

No nic...obserwujemy....

Coraz bardziej zaczynam wątpić w domek dla Runo.....nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...