Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

4 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękuję za wszystkie dobre słowa o Barsiczce. Mam złamane serce i totalną niemoc, żeby coś sensownego napisać. 

Wiem od Eluni na bieżąco o jeździe psiaków Dobrze, że wszystkie dotarły bezpiecznie na miejsce. Dzisiaj jeszcze 3 wiezie Aska7. Na pewno od razu poprosimy Kikou o przebadanie Bonusa i wdrożenie każdego potrzebnego leczenia. W tej chwili bardziej Elunia będzie opiekowała się wątkiem. Ja muszę jeszcze dojść do siebie, wypłakać swoje, ale jestem cały czas.

 

❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście przebadamy Bonusika, szczególnie oczka ale nic doraźnie mu nie dolega, ładnie je, załatwia sie jak trzeba, jest korpulentny, spokojny i zadowolony. Wczoraj nawet przez chwilkę tarzał się na pleckach na posłanku. 

Z tym szacowaniem wieku to jest zawsze problem, wiadomo, niemniej Bonusik ma nawet te drobne zęby z przodu między kłami, które wypadaja ok 10 roku życia. Na pewno ma wiecej niż te wpisane 6 lat ale raczej nie wiele wiecej niż 10, jest jeszcze naprawdę taki czerstwy chłopak. Bardzo łagodny i spokojny dla człowieka. Leci za czlowiekiem na wolanie, gwizdanie, cmokanie. Przemiły.

Ale jak mały piesek go oszczekiwał to złapał go zdecydowanie za gardło.

Na zdjęciu towarzyszy przy czesaniu Uszka.

IMG_20210418_101311.jpg

IMG_20210418_101348.jpg

IMG_20210418_101409.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, kikou napisał:

Oczywiście przebadamy Bonusika, szczególnie oczka ale nic doraźnie mu nie dolega, ładnie je, załatwia sie jak trzeba, jest korpulentny, spokojny i zadowolony. Wczoraj nawet przez chwilkę tarzał się na pleckach na posłanku. 

Z tym szacowaniem wieku to jest zawsze problem, wiadomo, niemniej Bonusik ma nawet te drobne zęby z przodu między kłami, które wypadaja ok 10 roku życia. Na pewno ma wiecej niż te wpisane 6 lat ale raczej nie wiele wiecej niż 10, jest jeszcze naprawdę taki czerstwy chłopak. Bardzo łagodny i spokojny dla człowieka. Leci za czlowiekiem na wolanie, gwizdanie, cmokanie. Przemiły.

Ale jak mały piesek go oszczekiwał to złapał go zdecydowanie za gardło.

Na zdjęciu towarzyszy przy czesaniu Uszka.

IMG_20210418_101311.jpg

IMG_20210418_101348.jpg

IMG_20210418_101409.jpg

Dziękujemy bardzo za fotki i wiadomosci o Bonusku, moze jak te oczka podleczymy to nie będzie "agresywnie" reagował na szczekanie innych psiaków, a może to takie obronne nawyki ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ellig napisał:

Dziękujemy bardzo za fotki i wiadomosci o Bonusku, moze jak te oczka podleczymy to nie będzie "agresywnie" reagował na szczekanie innych psiaków, a może to takie obronne nawyki ze schroniska.

Też myślę, że to nawyki obronne ze schroniska, tam zapewne szybka reakcja ratowała życie nawet :( on zawsze taki bezradny siedział na środku boksu, nasłuchując, bo niewiele widział. Teraz bezpieczny, może jeszcze to do niego nie dotarło <3

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, mari23 napisał:

Też myślę, że to nawyki obronne ze schroniska, tam zapewne szybka reakcja ratowała życie nawet 😞 on zawsze taki bezradny siedział na środku boksu, nasłuchując, bo niewiele widział. Teraz bezpieczny, może jeszcze to do niego nie dotarło ❤️

pewnie  obronne.. na wątku Uszka też jest ze Uszko się podobnie  zachowuje.  może jak  się  poczują  bezpieczniej  to  odpuszcza.  Jednak  same samce  były  w boksie duża ilość to wiadomo ...

Mnie  się  Bonusik bardzo  podoba ..klusek  jeden. 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyśka) napisał:

Mogę pomóc z ogłoszeniami Bonusika i Uszka, ale proszę o wiadomość na pw (albo jeszcze lepiej - o sms), gdy będą już gotowe... Coraz mniej będę bywać na dogo, mogę przeoczyć ten moment na ogłaszanie. 

Dziękujemy bardzo. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Mogę pomóc z ogłoszeniami Bonusika i Uszka, ale proszę o wiadomość na pw (albo jeszcze lepiej - o sms), gdy będą już gotowe... Coraz mniej będę bywać na dogo, mogę przeoczyć ten moment na ogłaszanie. 

Tysiu, bardzo prosimy, żeby nie "coraz mniej", a coraz więcej. Psiaki potrzebują pomocy, ogłoszeń... <3

Link to comment
Share on other sites

Bonusik mimo tego że nie widzi świetnie się zadomowil, wszystko wie, co i jak, opanował bez problemu klapkę dla psów przez którą moga wchodzic i wychodzić kiedy chcą. Wczoraj byla paskudna pogoda i Bonusik razem z Uszkiem wychodzili tylko na 3 sekundy żeby się wysiusiać i caly dzień wylegiwali sie na poslankach w ciepełku. Już od lat to obserwuję, jak przyjeżdżają pieski ze schronisk albo łańcucha to tak się kurczowo trzymają domu. Dzisiaj więcej wychodzili bo jest ładniej na dworze ale bardzo chetnie obaj przebywają w domu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Bonusik mimo tego że nie widzi świetnie się zadomowil, wszystko wie, co i jak, opanował bez problemu klapkę dla psów przez którą moga wchodzic i wychodzić kiedy chcą. Wczoraj byla paskudna pogoda i Bonusik razem z Uszkiem wychodzili tylko na 3 sekundy żeby się wysiusiać i caly dzień wylegiwali sie na poslankach w ciepełku. Już od lat to obserwuję, jak przyjeżdżają pieski ze schronisk albo łańcucha to tak się kurczowo trzymają domu. Dzisiaj więcej wychodzili bo jest ładniej na dworze ale bardzo chetnie obaj przebywają w domu.

Trudno się dziwić, trafili do raju. Kto wie, czy kiedykolwiek mieli swoje posłanka, podtykane pod nos jedzenie... Zobacz Kasiu, a Fidusiowi tak długo zajęło opanowanie tej klapki w drzwiach....

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, kikou napisał:

Fiduś jest przerozkoszny ale bardzo taki "słabiutki intelektualnie". Bonusik to bystrzak

IMG_20210419_200942.jpg

Kasiu, jak pięknie napisałaś o Fidusiu to: "słabiutki intelektualnie"...aż się rozczuliłam... i na moja Morelkę teraz też tak ładnie będę mówić ;)

Bonusik u Ciebie sobie świetnie radzi, a w schronisku biedak siedział albo leżał w jednym miejscu, chyba czuł się zagrożony. To nieustanne poczucie zagrożenia zapewne spowodowało kłapnięcie zębami na kolegę u Ciebie, ale pewnie już jest lepiej...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...