Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

Kochani...Jednak ten dom pierwszy tzn bez innych psów odrzuciłyśmy. Dziś była wizyta przedadopcyjna która wypadła bardzo dobrze, jednak okazało sie, że Pani wymaga by sunia od 7 do 15 była sama w ogrodzie...no i powiedziała wizytatorce, że wolałaby szczeniaka, ale żadnego nie może znaleśc...to przesądziło. Podziekowałam jej.

Na chwile obecna postanowiłam zaryzykować i dać Kropcie tej Pani która ją kocha i o nia walczy- do staruszków....w niedziele ma być zapoznanie.

 

Dziękuje Pani Irence za 20 zł wpłaty na sunie <3

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

I całe szczęście, że nie może znaleźć szczeniaka. Niech żaby trzyma na ogrodzie.

dla jakiegos psiaka to mogą być dobre warunki. Mój fazi np wcale by nie narzekał na leżenie na trawie od 7 do 15/....no ale nie Kropcia.Zresztą- po co ją dawać komuś komu jednak na niej nie zalezy.... DObrze, że wizytatorka to wszystko wyłapała

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, kiyoshi napisał:

dla jakiegos psiaka to mogą być dobre warunki. Mój fazi np wcale by nie narzekał na leżenie na trawie od 7 do 15/....no ale nie Kropcia.Zresztą- po co ją dawać komuś komu jednak na niej nie zalezy.... 

Dwie trzecie dnia pies sam w ogrodzie, niech sobie ta kobieta kupi krasnala ogrodowego, a nie wyciąga ręce po naszą Kropcię.  

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Nesiowata napisał:

Ciekawe, jakie układy teraz w domu...

Tzn na razie z kotem i staruszkiem samcem jest ok natomiast sunia staruszka boi się i Kropcia jej też się boi. Czyli jest jak Pani przewidział. Kropcia jak widać zachwycona. Grzecznie przejechał trasę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z Panią Kropeczkowa. 

Powiem Wam że jestem w SZOKU słuchajcie co się podziało. 

Malutka staruszka Tosia, której zupełnie nie docenilysmy :) już 1szego.dnia pokazała Kropci wyraźnie i jednoznacznie że to ONA jest tu rezydenta, najstarsza i należy jej się szacunek. Kropcia została ustawiona do pionu pokojowym warczeniem co- o dziwo- zrozumiała i Tosi w paradę nie wchodzi. 

Z drugim pieskiem samcem bardzo się zaprzyjaźnila. Są niemal nierozlaczni. 

Kropcia ładnie nauczyła się stać w kolejce po smakołyki. Noce spędza w salonie (małe śpią w sypialni, Kropcia nie idzie z nimi na własne życzenie) 

W ogrodzie szaleje, szczęka, pilnuje. Wczoraj Pani klaskajac przeganiala szpaki z czereśni to Kropcia od razu przy biegła, dookoła drzewa szczekala, skakala i pomagała Pani by na pewno szpaki zrozumiały że mają spadać :))) 

Bardzo są z niej Państwo zadowoleni. Spisuje się po prostu na medal:))) 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, seramarias napisał:

Czyli, żaden piesek nie przyjedzie do Kasi na miejsce kropci ? 

Tzn ten watek chce zamknąć. 

Założę nowy, z nadzieją na deklarowiczow. Szukam już nowych suniek pod opiekę na miejsce Kropci i Ivi :)))) 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o rozliczenie to mam nowe wpłaty:

  • 20 zł od koja
  • 100 zł od DS Kropeczki <3
  • 150 zł od Ds naszej Lusi poradyskiej adoptowanej pewnie ponad rok temu, a Pani cały czas pamięta <3

 

Natomiast minus to 130 zł za pobyt Kropci w czerwcu.

Zaraz uzupełnie rozliczenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...