Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

On 5/16/2021 at 8:38 PM, kiyoshi said:

oj....zakochali się w Efi....Sunia juz na swoim 🙂

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu suni Wilma ktòra byla w Radysach, czy Pani/Pan moze mi w tym pomòc , chcę zaadoptować tá sunię ale nr tel na jaki dzwonilam jest nieaktualny . ogloszenie o niej bylo na Olx'ie , ze niby byla w kojcu nr 3 -12 . pisalam maila na "[email protected] (do wolontariuszy ale nikt nie odpowiedzial) , podobnie w pogotowie dla zwierzàt -pan pow ze nie mogà mi pomòc w odnalezieniu tej suni. moj mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Jojo i Sonia napisał:

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu suni Wilma ktòra byla w Radysach, czy Pani/Pan moze mi w tym pomòc , chcę zaadoptować tá sunię ale nr tel na jaki dzwonilam jest nieaktualny . ogloszenie o niej bylo na Olx'ie , ze niby byla w kojcu nr 3 -12 . pisalam maila na "[email protected] (do wolontariuszy ale nikt nie odpowiedzial) , podobnie w pogotowie dla zwierzàt -pan pow ze nie mogà mi pomòc w odnalezieniu tej suni. moj mail [email protected]

Oczywiscie spróbuję pomoc. Priv

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, beataczl napisał:

Skąd to małe, zabieramy? 

To małe właśnie w GH... Świeżo po sterylce. Jeśli nikt nie zabrał to w piątek przyjedzue

Oczywiscie NIE OCZEKUJĘ żeby wszyscy zostali z deklaracja i. Kto nie może proszę nie wplacac- nie będę się gniewać :)))) spokojnie. Ta sunia w mig znajdzie dom a tam jak zostanie to różnie może być.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napisze jeszcze tylko że u Kropeczki była wczoraj kolejna rodzina na zapoznaniu... I chyba znów nie wpadła im w serce... Nie wiem czego ludzie się obawiają w Kropeczce.. Muszę to ustalić bo naprawdę ma jakiegoś chyba pecha.... 

Rozmawiałam tej wczoraj z Domem Muszki--teraz Mary. Długo rozmawiałyśmy :) sunia ma naprawde cudownych i wyrozumialych ludzi. Jej sterylizacja umówiona na 14 czerwca (koszt pokryje Pani Kasia z Tozu--ta dzięki której pomagamy psiaczkom z GH :))) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani...Będzie ta nowa sunia- mąła yorczka, po sterylizacji. Bidusia. Może ktoś z dogo szuka takiego maleńtaska?

Sunia przyjedzie w sobote. Na miejsce Efi, ale nie na jej deklaracje, więc jeśli ktos nie chce już wpłacać, to dziękuje slicznie i proszę po prostu wstrzymac deklaracje :) na koncie jest mała góka, więc po prostu pójdzie na ta malutka, a pewnie nawet miesiąca u kasi nie zagrzeje....Nie wiem jak dac jej na imie...

 

niunia.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

Kochani...Będzie ta nowa sunia- mąła yorczka, po sterylizacji. Bidusia. Może ktoś z dogo szuka takiego maleńtaska?

Sunia przyjedzie w sobote. Na miejsce Efi, ale nie na jej deklaracje, więc jeśli ktos nie chce już wpłacać, to dziękuje slicznie i proszę po prostu wstrzymac deklaracje :) na koncie jest mała góka, więc po prostu pójdzie na ta malutka, a pewnie nawet miesiąca u kasi nie zagrzeje....Nie wiem jak dac jej na imie...

 

niunia.jpg

Ale słodki skrzacik 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, kiyoshi napisał:

Kochani...Będzie ta nowa sunia- mąła yorczka, po sterylizacji. Bidusia. Może ktoś z dogo szuka takiego maleńtaska?

Sunia przyjedzie w sobote. Na miejsce Efi, ale nie na jej deklaracje, więc jeśli ktos nie chce już wpłacać, to dziękuje slicznie i proszę po prostu wstrzymac deklaracje 🙂 na koncie jest mała góka, więc po prostu pójdzie na ta malutka, a pewnie nawet miesiąca u kasi nie zagrzeje....Nie wiem jak dac jej na imie...

 

niunia.jpg

Aria? Beza?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, agat21 napisał:

Fajne suczątko :) Taka sikorka :D 

Szkoda, że Kropeczka nie ma szczęścia do ludzi. To taka cudowna sunia ♡

no....ci ostatni ludzie mieli wcześniej identyczna sunie jak Kropcia....taki układ zwykle oznacza na 99% adopcje...a jednak Kropcia ich nie zauroczyła.

W nocy dojechała do Kasi Ivi :) widziałam ja na krótkim filmiku, jest naprawde śmieszniutka :)

 

edit: zapomniałam napisać że na koncie suniek jest 100 zł od annabarbara :) DZIĘKUJE :) rozliczam też 24 zł za wyróznienia Kropci- niech się bardziej pokazuje

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kiyoshi napisał:

no....ci ostatni ludzie mieli wcześniej identyczna sunie jak Kropcia....taki układ zwykle oznacza na 99% adopcje...a jednak Kropcia ich nie zauroczyła.

W nocy dojechała do Kasi Ivi :) widziałam ja na krótkim filmiku, jest naprawde śmieszniutka :)

 

edit: zapomniałam napisać że na koncie suniek jest 100 zł od annabarbara :) DZIĘKUJE :) rozliczam też 24 zł za wyróznienia Kropci- niech się bardziej pokazuje

Może jestem dziwna, ale ja bym nie potrafiła jechać poznać psiaka i zrezygnowac z adopcji.

Nie oznacza to oczywiście, że negatywnie oceniam takie sytuacje.

Z resztą ja jestem z tych, co zakochują się widząc zdjęcia i od razu podejmuję decyzję

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Gabi79 napisał:

Może jestem dziwna, ale ja bym nie potrafiła jechać poznać psiaka i zrezygnowac z adopcji.

Nie oznacza to oczywiście, że negatywnie oceniam takie sytuacje.

Z resztą ja jestem z tych, co zakochują się widząc zdjęcia i od razu podejmuję decyzję

wiesz Gabrysiu...ja jednak wole takie sytuacje niż jakby ktoś brał na siłe a potem i pies i człowiek się męczą. Coś tam po prostu nie zaiskrzyło. O Kropcie dzwonią zwykle starsi ludzie a ona jest wulkanem energii, w dodatku kocha dzieci więc chyba najlepiej gdyby jedna poszła do młodszych ludzi, do dzieci...musi trafić na swoich...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Seramarias straciła wczoraj malusią jorczusię. Pewnie musi przejść żałobę. Ale nigdy nic nie wiadomo.

Oczywiscie.....

Ja nigdy nikomu pieska nie podsuwam. Sama po stracie naszej Zosi w 2015 roku już na drugi dzień miałam kilka propozycji piesków żebym brała, myślałam że pozabijam ludzi którzy nie potrafili uszanować mojej żałoby... Ostatecznie sama wybrałam FAZIEGO nie z żadnych poleceń a z postu na fb... 

Ivi w razie czego jest i czeka... Ma chyba ok 5 kg i jest naprawdę bardzo radosna, szalona sunia... 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A to pech...   Czyżby zwiastun najlepszego domku pod słońcem w efekcie? No to trzymamy kciuki dalej jeszcze mocniej. 

A jest w ogłoszeniu  ,że sunia do dzieci się nada,  bo to dziwne że te starsze osoby często dzwonią o zywiolowego psa. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, beataczl napisał:

A to pech...   Czyżby zwiastun najlepszego domku pod słońcem w efekcie? No to trzymamy kciuki dalej jeszcze mocniej. 

A jest w ogłoszeniu  ,że sunia do dzieci się nada,  bo to dziwne że te starsze osoby często dzwonią o zywiolowego psa. 

Jest w ogłoszeniu wszystko co wiemy o Kropci zwłaszcza to że kocha dzieci :)) ja niestety nie mam wpływu na to jacy ludzie dzwonią. Czasem jest jeden telefon i od razu TEN, a czasem koncert życzeń...

W wekend np dzwonił dwa albo trzy razy dzieci. Nie rozmawiam w ogóle tylko proszę by do telefonu podać kogoś doroslego... No i jeden Pan... Nawet rozważalam jego ofertę ale sam nie umiał powiedzieć I L E OSÓB mieszka z nim w domu!!! Zaproponowała wizytę przedadopcyjna by jednak go nie skreślić od razu- miał oddzwonić po namyśle ale oczywiście już się nie odezwał... 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, kiyoshi napisał:

Jest w ogłoszeniu wszystko co wiemy o Kropci zwłaszcza to że kocha dzieci :)) ja niestety nie mam wpływu na to jacy ludzie dzwonią. Czasem jest jeden telefon i od razu TEN, a czasem koncert życzeń...

W wekend np dzwonił dwa albo trzy razy dzieci. Nie rozmawiam w ogóle tylko proszę by do telefonu podać kogoś doroslego... No i jeden Pan... Nawet rozważalam jego ofertę ale sam nie umiał powiedzieć I L E OSÓB mieszka z nim w domu!!! Zaproponowała wizytę przedadopcyjna by jednak go nie skreślić od razu- miał oddzwonić po namyśle ale oczywiście już się nie odezwał... 

 

No to rzeczywiście  droga przez mękę... Współczuję  tych telefonów.  A ten ostatni  facet to już przebitka  Wszystkich! Płakać czy się śmiać... A Kropcia ma czas, szaleje u Kasi,jest bezpieczna i co tam, znajdziemy domek. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...