Jump to content
Dogomania

5 psów ze schroniska zaczyna nowe życie, a wsród nich ona, mała Heidi znaleziona nad rzeką w czasie tych mroźnych dni. Heidi zamieszkała w Żaganiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.02.2021 o 19:12, Gabi79 napisał:

Zaglądam do ślicznotki 

Ślicznotka pojedzie chyba niedługo do lecznicy na szczepienie, dałam już Hani znać, bo tak jak pisałam wcześniej, najpierw dziewczynę zaszczepimy p/wirusówkom, potem dopiero wysterylizujemy.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Heidi poczuła się już jak w domu, bardzo szczeka na obcych jak ktoś wchodzi do domu, albo nawet jak zadzwoni dzwonek. Zauważyłam też, że jedne pieski lubi bardziej i bawi się z nimi, inne ignoruje. Ujawnia się prawdziwa sunia :) Na szczepienie z Heidi pojadę jutro, albo w przyszłym tygodniu, umówię od razu termin sterylizacji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Heidi poczuła się już jak w domu, bardzo szczeka na obcych jak ktoś wchodzi do domu, albo nawet jak zadzwoni dzwonek. Zauważyłam też, że jedne pieski lubi bardziej i bawi się z nimi, inne ignoruje. Ujawnia się prawdziwa sunia :) Na szczepienie z Heidi pojadę jutro, albo w przyszłym tygodniu, umówię od razu termin sterylizacji.

Dobrze Haniu, dziękuje za informację.

Heidi musi nadrabiać, bo w przeciwieństwie do pozostałych zamojszczaków, czeka ją  jeszcze sterylizacja,  szczepienie p/ wściekliźnie no i czipowanie.

Link to comment
Share on other sites

Cichutko u Heidi, nikt do dziewczynki nie zagląda:(

Ja wiem, że ona w najlepszym stanie fizycznym i psychicznym, a pojechała razem z  z zabiedzonymi psiakami ze schroniska no i  trudno zaglądać na tyle nowych wątków, sama mam z tym problem. 

Ale suni smutno  tutaj samej. 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odwiedziny:)

Wczoraj rozmawiałam z Hanią - Heidi miała dzisiaj jechać na szczepienie no i wet miał wyznaczyć termin sterylizacji. Oby wszystko szło zgodnie z  planem....

Serdecznie zapraszam na wątek 2 suczek z łańcucha z podzamojskiej wsi

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...