Jump to content
Dogomania

Cud dla Argusa z Krakowa potrzebny od zaraz - UDAŁO SIĘ - ARGUS MA DOM!!!


Recommended Posts

WAŻNY POST

PROSZĘ na razie o wstrzymanie  ewentualnych wpłat na rzecz Argusa 

Dziewczyny nie wiem jak to napisać, ale boję się, że cudu nie będzie.... . Okazało się, że Argus ma nieuregulowaną sytuację prawną i córka zmarłej właścicielki wczoraj go odebrała. To chyba nie jest cud , na który czekałyśmy. Do tej pory nie bardzo interesowała się Argusem, mimo, że to ona podarowała Argusa swojej starszej mamie. Na operację Argusa złożyli się sąsiedzi, w wyprowadzaniu psa też pomagali, po śmierci właścicielki to właśnie Aga - sąsiadka, rozpoczęła poszukiwanie Domu i umieściła Argusa w hoteliku. Córka właścicielki zareagowała dopiero jak znajoma jej powiedziała, że są ogłoszenia w sprawie domu dla Argusa. Wygląda to dla mnie tak, ta pani boi się opinii znajomych, natomiast piesek w tym wszystkim nie jest najważniejszy. Aga będzie starała się o pisemne zrzeczenie się psa na rzecz Fundacji Psi Los. Nie wiem co dalej i co z tego wyjdzie. Bardzo mi przykro, że na razie tak to wygląda.

Dziękuję wszystkim, którzy myśleli o Argusie i starali się mu pomóc. 

Zakładam wątek, bo dziewczyna Aga o dobrej duszy i biedny pies pilnie potrzebują pomocy a wręcz cudu - wierzymy w cudowne Święta a ja chcę wierzyć w Bożonarodzeniowy Cud dla Argusa .

Jestem ta od kotów, więc liczę też na pokierowanie mnie do fundacji, wątków pomocowych i tak dalej. Dziewczyna tylko podczytuje dogo zaproszę ja do pisania na wątku, bo to ona wie wszystko o Argusie 

Tak o nim pisze:

10 letni Argus szuka domu!
Psiak był bardzo przywiązany do swojej Pani, która niestety ze względu na swój wiek i liczne choroby odeszła. Argus jest łagodny , uwielbia ludzi i jest ogromnym łakomczuchem.... 
Argus jest psem chorym na padaczkę 3x dziennie przyjmuje leki,przeszedł także operacje usunięcia części jelita mimo to nie brakowało mu do tej pory pogody ducha.Śmierć pani wszystko zmieniła..
Teraz argus przebywa w hoteliku ale ma czas tylko do najbliższego piątku 18.12 pytanie co będzie dalej jeśli ten właściwy człowiek go nie odnajdzie...

Argus lubi inne psy. Nowy opiekun powinien popracować nad przezwyciężeniem leku separacyjnego.
Więcej informacji na temat tego cudownego czworonoga można uzyskać wysyłając zapytanie na email [email protected] ON BARDZO ZASŁUGUJE na SZANSE

aa9735783185.jpg 43d9cec3a878.jpg 39daab3197bf.jpg

Szukamy jakiejkolwiek szansy dla niego hoteliku, DT cokolwiek, finanse są ograniczone jak zwykle, ale w kupie siła. Liczę bardzo Bożonarodzeniowy CUD:)

Argus jest w płatnym hoteliku LUPUS w Głogoczowie, ma dobrą opiekę, ze wzgledu na padaczkę przebywa w domu, nocami zdecydowanie bardziej teskni za Panią, która niedawno odeszła. 

Można wspomóc opłatę hoteliku przelewając grosz na konto fundacji  PSI LOS z dopiskiem ARGUS 

Strona fundacji https://psilos.org/

Psi Los” Fundacja im. Joanny Krupińskiej
ul. Rolnicza 4/23, 30-071 Kraków
tel.: 12 350 20 20  |  fax: 12 350 21 21
KRS: 0000396864
NIP: 6772363579
REGON: 122405024

Dane do wpłat krajowych:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Nr rachunku:
56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Dane do wpłat zagranicznych:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
SWIFT: PPABPLPKXXX
Nr rachunku:
PL 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • yossariana changed the title to Bożonarodzeniowy cud dla Argusa z Krakowa

Musi znależć dom,po prostu musi

szkoda biednego pieska

wiem co to padaczka u psiaka

nie ma się czego bać,szczęśliwy psiaczek i ataki będzie miał rzadsze

oby stał się cud i ktoś mu pomógł

tak napisała ala123  szukając domu dla starego,chorego kotka....i dom się znalazł

zyczę tego Arguskowi z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

A dlaczego nie może zostać w tym hoteliku? Trzeba się spytać Murkę czy nie przyjmie do swojego Hoteliku.Zaraz trzeba ruszyć z ogłoszeniami OLX i je wypromować może a nóż znajdzie się domek.

Taki psiaczek z padaczką chyba musi być w warunkach domowych a nie w boksie? Potrzebny jest raczej hotelik domowy. Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

W hoteliku, w którym Argus jest teraz nie ma miejsc na okres świąt, chyba, że ktoś zrezygnuje dlatego tak bardzo potrzeba cudu, żeby się coś znalazło. Dcelowy hotelik  tzn na trochę dłużej, albo np DT płatny , albo przynajmniej coś na okres świąteczny, żeby Argus mógł wrócić tam gdzie jest 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, yossariana napisał:

Dziewczyny pomóżcie proszę z ogłoszeniami, ja nie mam kompletnie doświadczenia w tej kwestii - mam do dyspozycji ten opis, zdjęcia, i bardzo fajny plakat ogłoszeniowy. Wszystko wyslę, pomogę też w opłaceniu pronmowanych ogłoszeń 

 

Napisz o ogłoszenia do Tyśka albo do kiyoshi one robią fajne.Potrzeba 8 zdjęć do OLX.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

Taki psiaczek z padaczką chyba musi być w warunkach domowych a nie w boksie? Potrzebny jest raczej hotelik domowy. Jak myślicie?

Też tak myśle

może trzeba zbierać deklaracje?

łatwiej by było gdyby miał stałe miejsce w hoteliku i spokojnie czekał na ds

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam, dziękuję za miłe słowa. Pomyślę nad opisem, ale jestem trochę zabiegana. Postaram się napisać jak najszybciej. Potrzebuję do ogłoszeń nr telefonu osoby odpowiedzialnej za Argusa, czy mogę poprosić o wysłanie nr na pw?

Ile waży Arguś? Jak jest duży?

Niedaleko jest hotelik Skylos - ale nie znam ceny. Skrobnęłam do znajomej, która parę lat działała w Krakowie, może zna tamtejsze hoteliki i DT.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dostałam namiary od Gosi (dziękuję!) do hoteliku domowego w Krakowie. Na pw wyślę namiary i na kogo się powołać. Oby było miejsce :)

EDIT: wysłałam. Koniecznie prosze się powołać :)

yossariana gdzie jesteś? Dzwonione było do tego hoteliku? 

Tak myślę, że jak w Krakowie nie wyjdzie to może zapytać ANECIK/hotel PSIAREK/.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bardzo dziękuję za wszelaką pomoc - mam nowe info od Agi, która zajęła się Argusem po śmierci właścicielki.

Aga rozmawiała z aktualnym hotelikiem Argusa. Pies zostaje w hoteliku do niedzieli. Na święta ( gdy nie ma miejsca w tym hoteliku) trafi do jej znajomej. Po Nowym Roku Argus może wrócić do tego hoteliku jeśli do tego czasu nie znajdzie się DS lub DT. Przekażę jej namiary na podany w PW hotelik, niech porozmawia, bo warto mić wybór w kwestii opieki ceny idt .

Zapytam, dokładnie jak to wygląda pomocą w tej sprawie fundacji PSI LOS z Krakowa. Na razie wiem, że można wspomóc opłatę hoteliku przelewając grosz na konto fundacji z dopiskiem ARGUS 

Strona fundacji https://psilos.org/

Psi Los” Fundacja im. Joanny Krupińskiej
ul. Rolnicza 4/23, 30-071 Kraków
tel.: 12 350 20 20  |  fax: 12 350 21 21
KRS: 0000396864
NIP: 6772363579
REGON: 122405024

Dane do wpłat krajowych:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Nr rachunku:
56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Dane do wpłat zagranicznych:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
SWIFT: PPABPLPKXXX
Nr rachunku:
PL 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do p.Ewy z pytaniem o miejsce dla Arguska.

To jest domowy płatny tymczas,chyba 300zł miesięcznie

była tam moja kochana niewidoma Tyczunia,miała bardzo dobra opieke

dzisiaj mam mieć odpowiedz

gdyby na tak,to i tak dopiero na poczatku stycznia,bo wtedy tymczas ma opuścić sunia,która znalazła ds

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bardzo dziękuję za wszelaką pomoc - mam nowe info od Agi, która zajęła się Argusem po śmierci właścicielki.

Aga rozmawiała z aktualnym hotelikiem Argusa. Pies zostaje w hoteliku do niedzieli. Na święta ( gdy nie ma miejsca w tym hoteliku) trafi do jej znajomej. Po Nowym Roku Argus może wrócić do tego hoteliku jeśli do tego czasu nie znajdzie się DS lub DT. Przekażę jej namiary na podany w PW hotelik, niech porozmawia, bo warto mić wybór w kwestii opieki ceny idt .

Zapytam, dokładnie jak to wygląda pomocą w tej sprawie fundacji PSI LOS z Krakowa. Na razie wiem, że można wspomóc opłatę hoteliku przelewając grosz na konto fundacji z dopiskiem ARGUS 

Strona fundacji https://psilos.org/

Psi Los” Fundacja im. Joanny Krupińskiej
ul. Rolnicza 4/23, 30-071 Kraków
tel.: 12 350 20 20  |  fax: 12 350 21 21
KRS: 0000396864
NIP: 6772363579
REGON: 122405024

Dane do wpłat krajowych:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Nr rachunku:
56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Dane do wpłat zagranicznych:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
SWIFT: PPABPLPKXXX
Nr rachunku:
PL 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Argus jest w hoteliku Lupus 

http://www.szkolenieihoteldlapsow.pl/hotel-dla-psow-krakow

ze względu na padaczkę jest zaopiekowany w warunkach domowych, mam informację, że w ciągu dnia jest aktywny, dobrze się czuje, nocami trochę gorzej- tęskni i szczeka, ale to był pies, który spał z ukochaną panią w łóżku. 

Ja przekazuję wszystkie informacje Adze, która zajęła się psem i wiem o nim najwięcej. Dzisiaj rano z nią rozmawiałam, nie dzwoniła jeszcze, poprosiłam ją, żeby podzwoniła w sprawie hoteliku i DT. Wczoraj był pogrzeb Pani Zosi, właścicielki Argusa no i pewnie mało czasu na wszystko. Jeszcze raz bardzo dziękuję za namiary i pomoc

Aga wraz z Fundacją Psi Los stara się znaleźć dom dla Argusa - była mowa o Argusie w Radio Kraków audycja Klinika Zdrowego Chomika, rozmawiała z p. Sumińską, ale ta chyba jeszcze nie mówiła o Argusie w swoich audycjach, Argus jest też tutaj:

www.ratujemyzwierzaki.pl/argus

Na razie opłaty za pobyt Argus w hoteliku to ok 500 zł . Aga miała zalogować dzisiaj na forum dogomanii, ale napisała, że pojawiał się błąd, nie wiem co noc sa prace serwisowe?j jestem nocnym markiem i teraz też mi często wyskakuje 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...