Jump to content
Dogomania

Cud dla Argusa z Krakowa potrzebny od zaraz - UDAŁO SIĘ - ARGUS MA DOM!!!


Recommended Posts

7 godzin temu, Anula napisał:

Za bardzo nie rozumiem w czym problem.Ja przez kilka lat wyciągałam(adoptowałam) psiaki na siebie ze schronów podawałam swoje dane i kwita następnie znajdywałam im domy.Każdy ma prawo adoptować psiaka i jeżeli coś jest nie tak to wyadoptować go do innego domu.Jeżeli schron ma jakieś inne zasady to po adopcji odesłać umowę z adnotacją gdzie pies znalazł nowy dom.W większości tak to działa.Z M.też tak są wyciągane psy i z innych schronów.Gro schronów nie wyraża zgody na DT bo twierdzą,że one są już dla psa DT.

Argusa po prostu trzeba zaadoptować,umieścić go w hoteliku i następnie szukać mu domu.

Nie ma problemu, mogę Argusa adoptować na siebie choć ubolewam że nie mogę go do siebie wziąć.

A potem go odwieżć do domowego hoteliku lub DT/

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, yossariana napisał:

Ok dziękuję, dam znać Adze, że można tak zrobić. Faktycznie najważniejsze jest teraz rozwiązanie co dalej - gdzie umieścić Argusa po schronie 

 

 

Wcześniej były wpisy,że Argus po przerwie może nadal być w tym hoteliku w którym był.Czy coś się zmieniło?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, DORA1020 napisał:

Właśnie....................czy coś się zmieniło?

Nie znam  sprawdzonych hotelików w Krakowie

może ktoś zna?

Nie, może wrócić do hoteliku, ale musi przejść 2 tygodniową kwarantannę poschroniskową w TDT - Aga rozmawiała z dziewczyną, którą zadeklarowała wstępnie, że może go zabrać na taki tymczas.  Aga też miała się zorientować dokładnie jakie byłby koszty hotelowania, bo to fajny hotel, ale komercyjny. To ten hotel http://www.szkolenieihoteldlapsow.pl/hotel-dla-psow-krakow

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 18.01.2021 o 18:18, Baltimoore napisał:

Coś wiadomo?

Argusa nie ma w schronisku. Już z miesiąc temu nie było go na stronie psy do adopcji a po kwarantannie był. Czy ktoś ma możliwość aby coś się dowiedzieć?

Czy pani Aga o której się tutaj pisze na wątku coś wie na temat Argusa?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , dostałam bardzo krótkiego maila od Agi, którą zajęła się sprawa Argusa - wiadomość jest bardzo bardzo dobra - ARGUS MA DOM !!! Aga wcześniej nie chciałam mówić, bo nie było wiadomo, jak będzie wyglądała sprawa z lekiem separacyjnym.

Aga napisała tak Argus ma wspaniałą panią która pokochała go takiego jaki jest. Nie chce za dużo pisać i nie robiłam tego ze względu na szacunek dla tej osoby i jej rozsądek a cała procedura trwała trochę ale się udało.
 

Najważniejsze, że chłopak jest bezpieczny 

Argus.jpeg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • yossariana changed the title to Cud dla Argusa z Krakowa potrzebny od zaraz - UDAŁO SIĘ - ARGUS MA DOM!!!

No to kamień spadł mi z serca bo myślałam o nim.  Kiedy zobaczyłam, że nie ma go w psach do adopcji to przyszły mi na myśl dwie możliwości. Jedna, że został adoptowany ale jak dla mnie to byłoby za szybko kiedy tyle psów kwitnie w schronisku od dłuższego czasu. Druga możliwość, że nie żyje.

Argusku niech Ci się wiedzie razem z Twoją panią. Żebyś już nigdy nie trafił do schroniska.  serce-ruchomy-obrazek-0461

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...