Jump to content
Dogomania

Cud dla Argusa z Krakowa potrzebny od zaraz - UDAŁO SIĘ - ARGUS MA DOM!!!


Recommended Posts

Dnia 30.12.2020 o 20:25, Anula napisał:

Do 6 stycznia musi przebywać w schronie na kwarantannie,jest nie leczony tylko obserwowany,później jeszcze będzie kastrowany,szczepiony jak nie jest.Takie są zasady przeważnie w schronach.Po tym może być adoptowany.Można psa zarezerwować.

W jakim on schronie jest?Być może tam są przyzwoite warunki?

Schronisko w Krakowie, tak myślę. Nie wiem jaki tam są warunki.

 

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na Arguska

chyba nikt go niestety nie wyciąga:(

ja dzwoniłam do pani Ewy,to PDT ,bardzo dobry,miałam tam niewidomą Tyczkę

ale pani Ewa współpracuje z osobą,która umieszcza psiaka,znajduje mu dom,a pózniej umieszcza kolejnego

nie nie ma miejsca dla Aruska:(

i nie znam więcej żadnych miejsc w Krakowie,gdzie mógłby trafić Argusek

może media mogłby nagłośnić jego bardzo smutną historię?

jeśli człowiek po śmierci bliskiej osoby ląduje na ulicy,robi się głośno

może opisaliby historię dobrego pieska

może ktos ma jakieś znajomości?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Baltimoore napisał:

Bardzo smutne to wszystko :))

Jak pomóc psiakowi.

Osoba która dała cynk i pomogła mu na początku, teraz też jakby się przestraszyła córki zmarłej właścicielki.

Właściwie nic nie wiadomo. Yossariana miała kontakt z sąsiadką.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyśka) napisał:

Jestem ciekawa czy ktoś kontaktowal się z tymi dwoma DT, które podesłałam na PW?

Chciałabym tez ogłosić Arguska, ale nie wiem na kogo podać numer telefonu.

Teraz psiak jest w schronisku,i jeśli  znajdzie  dt  czy też stały

to osoba zabierająca go ze schroniska bedzie odpowiadała za psiaka

podeślij mi na pw te namiary na dt

ja napewno zadzwonię

Link to comment
Share on other sites

Lepszego Roku dla nas i Zwierzaków.

A wieści mam takie

Na razie nie ma dokąd zawieźć Argusa ze schroniska 

Dziewczyny, założyłam wątek, ale jestem tylko pośrednikiem - przekazuję  na wątku to co życzyła sobie Aga, która zajęła się Argusem po śmierci opiekunki i podaję do niej informacje, które otrzymuję na wątku lub w PW. Aga o ciągle się stara coś znaleźć  dla Argusa, ale sytuacja jest dość patowa. Nie może wziąć Argusa do siebie ze względu na sytuację rodzinną. Hotel, w którym wcześniej był Argus prosi o kwarantannę poschroniskową, ze względu na wcześniejsze złe doświadczenia zdrowotne z psami schroniskowymi. Dzisiaj się dowiedziałam, że udało jej się ogłosić Argusa na fb Marcina Dorocińskiego.  Nie wiem czy schronisko wydałoby Argusa do DT, czy hotelu. Pytanie czy boks schroniskowy i czekanie na dom, czy przerzucać Argusa z DT a potem do hotelu. 

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że wszystko (no może poza trafieniem do jakiejś niezrównoważonej osoby) jest lepsze od pobytu w schronisku, szczególnie dla starego psa z padaczką, nawet jeśli warunki w krakowskim schronisku byłyby naprawdę dobre.

Trzeba szybko szukać miejsca w sprawdzonym hoteliku lub poleconym  przez kogoś DT. Myślę, że jest to do dogadania ze schroniskiem. Bo DS tak szybko mu się nie znajdzie.

Nie zawsze wszystko trzeba robić tak dokładnie z literą przepisów.

Gdybym czekała aż jakaś organizacja zainterweniuje u psychicznej zbieraczki, podpisze zrzeczenie, odbierze legalnie półślepaczki, to jeden z nich do dzisiaj by nie żył- odebrałyśmy go dosłownie w ostatnim momencie, wycieńczonego, bardzo chorego i zagłodzonego, a los pozostałych dwóch byłby tragiczny. Bo były w niewiele lepszym stanie.

Tutaj też jakoś można z pewnością obejść przepisy dla dobra Argusa. On też ma niewiele czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...