Jump to content
Dogomania

Niestety 14.06.22 pobiegła za TM. Andrea teraz Aura już w DS. Stara owczarka z chorym uchem ma szansę na wyjście ze schroniska. Od dzisiaj ma na imię Andrea, dla przyjaciół Andzia. Czy damy radę jej pomóc?


Jo37

Recommended Posts

Każdy pies moze "się popsuć".. Niedawno do wrocławskiego schroniska trafił starszy owczarek niemiecki, bo na starość zaczął sikać w domu... właściciel sam go przyprowadził - a jak czytam relacje wetów to nie jest to takie rzadkie... 😞 Z parę dni temu jeden wet opowiadał, że ludzie przyprowadzili yorka do uśpienia, bo źle pachniało mu z pyszczka ("a wie, pani, teraz bedą święta, goście"). Wszystko może nagle zacząć przeszkadzać. Zabrakło mi w wypowiedzi Pana, ale może to moja naidnterpretacja, miłości do suni, którą oddał. Odebrałam to tak, jakby pan próbował się usprawiedliwić, bo na takiego strasznego psa trafił. Tak czy inaczej, nie ma co gdybać, Andzia i tak nie ma z tego domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 16:41, Tyśka) napisał:

Każdy pies moze "się popsuć".. Niedawno do wrocławskiego schroniska trafił starszy owczarek niemiecki, bo na starość zaczął sikać w domu... właściciel sam go przyprowadził - a jak czytam relacje wetów to nie jest to takie rzadkie... 😞 Z parę dni temu jeden wet opowiadał, że ludzie przyprowadzili yorka do uśpienia, bo źle pachniało mu z pyszczka ("a wie, pani, teraz bedą święta, goście"). Wszystko może nagle zacząć przeszkadzać. Zabrakło mi w wypowiedzi Pana, ale może to moja naidnterpretacja, miłości do suni, którą oddał. Odebrałam to tak, jakby pan próbował się usprawiedliwić, bo na takiego strasznego psa trafił. Tak czy inaczej, nie ma co gdybać, Andzia i tak nie ma z tego domu.

Ja z panem już konwersacji nie podtrzymywałam ani nie poprosiłam o telefon...

Gdyby Andrea była pod moją opieką, na pewno nie dałabym jej do tego domu. Jo37 ma takie samo zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 16:46, Alaskan malamutte napisał:

Ja z panem już konwersacji nie podtrzymywałam ani nie poprosiłam o telefon...

Gdyby Andrea była pod moją opieką, na pewno nie dałabym jej do tego domu. Jo37 ma takie samo zdanie.

Rozumiem, bo też bym nie oddała ani nie miała ochoty kontynuować. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w sprawie Andrei zdzwonił pan z Sochaczewa.

Oboje z  żoną mieszkają  w bloku (dzieci dorosłe), mieli psy, wszystkie przygarnięte z ulicy.

Na urlopy wyjeżdzają w miejsca, gdzie można zabrać i psa.

Pan zawsze marzył o owczarku no i znalazł ogłoszenie Andrei.

Wysłałam ankietę i zobaczymy, czy pan podtrzyma ofertę adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 22:41, Jo37 napisał:

Oby ankieta nam coś przybliżyła. 

Wizytę w razie czego zrobię ja

 

 

Dnia 10.12.2021 o 23:10, Murka napisał:

Może tym razem...

Ja dziś miałam panią, która też chciała ankietę w sprawie Andrei, ale szkoda czasu (opisałam na wątku Argo).

 

Dnia 11.12.2021 o 11:20, Tyśka) napisał:

To trzymam kciuki...

No niestety to jest mieszkanie na 3 piętrze, blok bez windy, a Andrea coraz starsza. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 13:36, Jo37 napisał:

Rozmawiałam z panem. Powiedziałam, że spotkam się. Państwo mają się zastanowić i dać mi znać

kiedy wizyta będzie możliwa. 

 

Dnia 11.12.2021 o 13:24, Tola napisał:

 

 

No niestety to jest mieszkanie na 3 piętrze, blok bez windy, a Andrea coraz starsza. 

 

Mimo wszystko ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 14:09, Jo37 napisał:

Wizyta umówiona na wtorek przed południem.

 

Dnia 11.12.2021 o 21:52, Tola napisał:

Doszłyśmy do wniosku z Jo37, ze trzeba tam podjechać, bo dom wydaje się odpowiedzialny.

Nie chcemy niczego zaniedbać, to zbyt ważne dla Andrei.

W takim razie trzymam kciuki 🙂 Może akurat jednak to dla suczki szansa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2021 o 15:23, Jo37 napisał:

Wróciłam z wizyty. Ludzie bardzo fajni ale ze względu na schody Andrea tam nie

pojedzie. Na razie państwo mocno urażeni. Niestety. Może przemyślą i jakiś mniejszy

pies znajdzie u nich dom.

ojej 😞 😞 Może Runo, który nie jest onkiem z perspektywą "kulawej" starości mógłby tam zamieszkać...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2021 o 17:41, mari23 napisał:

ojej 😞 😞 Może Runo, który nie jest onkiem z perspektywą "kulawej" starości mógłby tam zamieszkać...

Państwo nie chcieli rozmawiać o innym psie. Byli bardzo urażeni informacją, że Andrea do nich nie przyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...