Jump to content
Dogomania

Guzy na śledzionie nierakowe, na trzustce do kontroli. Już po zawirowaniach. 12-letni Rabarbarek vel Karmelek zostaje w DS. Bardzo Wam dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie :).

Recommended Posts

mnie z tych dziurawych oczu znowu woda leci....z radości, ze wzruszenia...

ten uśmiech Rabarbarka - wystarczy za całą osłodę długiego czekania na wyniki i decyzję...to już nie ważne... psiak szczęśliwy - i to tylko się liczy!!! 

• Like 1
  • Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ale tu nie chodzi o gryzienie domowników. Zarówno teść jak i zięć są osobami przychodzącymi do domu. Jak dla mnie sytuacja jest jasna, że Rabarabar jest terytorialistą, poczuł się pewnie, na wszystko

WIdzę, że Waszych rad i myśli tyle co i w mojej głowie. Nie ma chyba jednej właściwej decyzji, zawsze będę czegoś się obawiać albo żałować. Ale że decyzję trudną ale trzeba było jakąś podjąć

Rabarbar vel Karmel z rodziną życzy udanej zabawy sylwestrowej  i dobrego 2021 roku.   Dzisiaj dostałam smsa z ds, że Karmelek szybko się socjalizuje, nie brudzi w domu, wie już do czego słu

Posted Images

Dnia 14.03.2021 o 09:20, elik napisał:

Dołączę do grona zadowolonych z wyników i z tego, że Rabarbarek zostaje w DS  :)  Reniu, czy to imię zostało ? :)

Jak pamiętasz zapewne, robiłam bazarek dla mojego Bingusia i Rabarbarka. W trakcie trwania bazarku Rabarbarek pojechał do DS, a potem zaistniała możliwość jego powrotu do hoteliku. W międzyczasie bazarek się zakończył i uzgodniłyśmy, że w takim razie całość funduszy z bazarku przeleje na konto Bingusia, a jeśli Rabarbarek jednak wróci do hoteliku, to wtedy jego część przeleje z konta Bingusia, na konto Rabarbarka. Wprawdzie Rabarbarek zostaje w DS, z czego bardzo się cieszę, ale na jego miejsce przygarnęłaś innego psiaczka, który też będzie potrzebował kasy. Podaj proszę nr konta, na które mogłabym przelać część, która miała być dla Rabarbarka. Temu nowemu też przyda się kasiorka, nawet taka niewielka  :)

Rabarbarek został Karmelkiem :). Elusiu, bardzo Ci dziękuję za propozycję ale myślę że najlepiej jak zostanie tak jak było że jak Rabarbarek został w ds to pieniążki z bazarku przeszły na Twojego najbardziej potrzebującego pieska i tak jest dobrze :). Gucio nie jest staruszkiem, nie ma potrzeby jakiś specjalnych badań, tyle co potrzebuje to zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom powtórka i szczepienie p. wściekliźnie bo się kończy. Jest w domowym dt więc nie potrzeba pieniążków za hotelikowanie, więc powolutku dajemy radę.

Dnia 14.03.2021 o 10:08, Poker napisał:

Radość do entej potęgi. Wspaniale.

Onaa, mam kasiorkę z bazarku. Zdecyduj co mam z nią zrobić.

Poker, przyznam że nie bardzo wiem, jestem Ci bardzo wdzięczna że ruszyłaś na pomoc dla Rabarbarka kiedy wydawało się bidak wraca i jest bez grosza przy duszy ale teraz skoro zostaje w ds, to może pieniążki przeznaczyć na jednego lub dwa potrzebujące najbardziej pieski  ? Tak jak pisałam wyżej mój podopieczny tymczasowicz Gucio daje radę, podobnie jak Lili i Kokosek - moi wątkowi podopieczni, którzy odziedziczyli po połowie spadek po Rabarbarku.

Ja dopiero dzisiaj na dogo  - 16 marca minęła pierwsza rocznica śmierci mojego kochanego Ninusia :(. , nie mogę uwierzyć, że to już rok go nie ma :(.

5 godzin temu, Onaa napisał:

Ja dopiero dzisiaj na dogo  - 16 marca minęła pierwsza rocznica śmierci mojego kochanego Ninusia :(. , nie mogę uwierzyć, że to już rok go nie ma :(.

Wiem Reniu, jak Ci smutno  :( Przytulam do serca.

6 godzin temu, Onaa napisał:

Rabarbarek został Karmelkiem :). Elusiu, bardzo Ci dziękuję za propozycję ale myślę że najlepiej jak zostanie tak jak było że jak Rabarbarek został w ds to pieniążki z bazarku przeszły na Twojego najbardziej potrzebującego pieska i tak jest dobrze :). Gucio nie jest staruszkiem, nie ma potrzeby jakiś specjalnych badań, tyle co potrzebuje to zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom powtórka i szczepienie p. wściekliźnie bo się kończy. Jest w domowym dt więc nie potrzeba pieniążków za hotelikowanie, więc powolutku dajemy radę.

Jeśli tak chcesz, to przyznam Reniu, że z wdzięcznością przystanę na Twoją propozycję. Moim schorowanym staruszkom  się nie przelewa i każda kwota jest dla nich pomocna.

Bardzo dziękuję Reniiu   956272530_dzikuj.jpg.99ef236969aa5b4aaa106b86ce9773b3.jpg

15 godzin temu, Onaa napisał:

(...)

Ja też mocno przytulam :(

12 godzin temu, rozi napisał:

W każdym razie, gdyby znów im odwaliło, to ode mnie bazarki będą, a od Limonki z pewnością bezpośrednia pomoc.

Lajkuję ręcznie, bo dogowe lajki skończyły się już wcześnie rano :)

• 2 weeks later...

Rabarbarek vel Karmelek ma się dobrze :), usg wykazało stan bez zmian, dalsza kontrola guzka za pół roku. Behawiorystka zaleciła rutynę i pozytywne kojarzenie mężczyzn, ds pracuje więc z psiaczkiem wg zaleceń.

RABARBAR zostaje w DS.jpg

• Like 8
3 godziny temu, Onaa napisał:

Rabarbarek vel Karmelek ma się dobrze :), usg wykazało stan bez zmian, dalsza kontrola guzka za pół roku. Behawiorystka zaleciła rutynę i pozytywne kojarzenie mężczyzn, ds pracuje więc z psiaczkiem wg zaleceń.

Amazon.com: 3D Holographic Lollypop Me to You Bear Valentines Day Card:  Kitchen & Dining

Dnia 1.04.2021 o 16:22, Onaa napisał:

i oby tak dalej! Cieszy widok szczęśliwego Rabarbarka....znaczy słodkiego Karmelka :)

♡         ♡         ♡         ♡    

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim którzy byli z Rabarbarkiem, pomagali, wspierali w każdy możliwy sposób -  z serca Wam dziękuję Zdjęcia i animowane gify z Kwiaty Z Serca ~ Gifmania.

• Like 1
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dnia 10.06.2021 o 00:23, Onaa napisał:

Brak opisu.

Karmelek ze swoją koleżanką Wtyczką przesyłają pozdrowienia :).

Nie widzę zdjęcia,nie otwiera się, ale wyobrażam sobie szczęśliwego Rabarbarka naszego <3