Jump to content
Dogomania

4-letnia Tasza znalazła już swój dom stały!


Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Jaka ona jest cudowna, taka bidula nieporadna i zagubiona. Zrobię za jakiś czas dla niej bazarek z fantami od cudownej p. Irenki z Katowic 

Bardzo dziękujemy!!! Mnie strasznie rozwalają takie przestraszone skarby...

2 godziny temu, Poker napisał:

Fajna suńka. Sunia mojej córki ma na imię Sunia.

Bardzo fajna sunia. 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Biedactwo :( Oby szybko nauczyła się spać tylko na posłanku. 

Tego na szczescie uczą się szybko:)

Link to comment
Share on other sites

Sunia coraz lepiej.  Już dzisiaj zacznie Aneta poznawać ja ze swoimi psami. Malutka niestety  nie chcejesc suchej karmy.

Z całego serca dziękujemy  Anuli za wpłatę 50 zł dla Suni. 

Oraz Dorocie od Wikuni za wpłatę  100 zł .

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ellig napisał:

Sunia coraz lepiej.  Już dzisiaj zacznie Aneta poznawać ja ze swoimi psami. Malutka niestety  nie chcejesc suchej karmy.

Z całego serca dziękujemy  Anuli za wpłatę 50 zł dla Suni. 

Oraz Dorocie od Wikuni za wpłatę  100 zł .

 

No właśnie:) Bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc!!! Jakbyś Dorotko wiedziała, że teraz ta pomoc jest bardzo potrzebna:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek IMIENNY

z którego dochód zostanie przeznaczony dla:

Suni, która niestety ma na imię  Sunia :(

Link do bazarku

 

Prawie  wszystkie miejsca na statku wycieczkowym zarezerwowane.

Kucharze gotowi do przygotowania najwspanialszych dań,  sprzęt nawigacyjny gotowy do pracy,  kajuty posprzątane i zdezynfekowane. Wszystko gotowe ale statek nie wypłynął z portu,  nie ma też dokładnej trasy podróży. 

Wszyscy czekają na Matkę Chrzestną i symbolicznego szampana,  czekają na TE słowa:

Płyń po morzach i oceanach marzeń , sław imię  dogomaniaka, bądź  szczęśliwa i przynoś chwałę Dogomanii.  Nadaję Ci imię…

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

Zapraszam na bazarek IMIENNY

z którego dochód zostanie przeznaczony dla:

Suni, która niestety ma na imię  Sunia :(

Link do bazarku

 

Prawie  wszystkie miejsca na statku wycieczkowym zarezerwowane.

Kucharze gotowi do przygotowania najwspanialszych dań,  sprzęt nawigacyjny gotowy do pracy,  kajuty posprzątane i zdezynfekowane. Wszystko gotowe ale statek nie wypłynął z portu,  nie ma też dokładnej trasy podróży. 

Wszyscy czekają na Matkę Chrzestną i symbolicznego szampana,  czekają na TE słowa:

Płyń po morzach i oceanach marzeń , sław imię  dogomaniaka, bądź  szczęśliwa i przynoś chwałę Dogomanii.  Nadaję Ci imię…

spacer.png

No na to czekałam! Lecę ;)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, uxmal napisał:

Zapraszam na bazarek IMIENNY

z którego dochód zostanie przeznaczony dla:

Suni, która niestety ma na imię  Sunia :(

Link do bazarku

 

Prawie  wszystkie miejsca na statku wycieczkowym zarezerwowane.

Kucharze gotowi do przygotowania najwspanialszych dań,  sprzęt nawigacyjny gotowy do pracy,  kajuty posprzątane i zdezynfekowane. Wszystko gotowe ale statek nie wypłynął z portu,  nie ma też dokładnej trasy podróży. 

Wszyscy czekają na Matkę Chrzestną i symbolicznego szampana,  czekają na TE słowa:

Płyń po morzach i oceanach marzeń , sław imię  dogomaniaka, bądź  szczęśliwa i przynoś chwałę Dogomanii.  Nadaję Ci imię…

spacer.png

Och jak bardzo Ci dziękuję!!! Lece:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Marta Strzyżewska napisał:

Skąd Sunię można odebrać na stałe?

 

 

1 godzinę temu, Marta Strzyżewska napisał:

Ja Sunię wezmę do siebie. Zaopiekuję się nią na stałe. Mam warunki i możliwości. A przede wszystkim chęci. Proszę o kontakt.

Sunia jeszcze nie jest ogłaszana. Najpierw musimy zdjąć jej szwy. Po moim urlopie zaczniemy szukać jej domu. Trzeba będzie przejść całą procedurę, czyli rozmowę, ankietę i wizytę przed adopcyjną. A skąd Pani jest? Sunia jest w okolicach Będzina. 

Link to comment
Share on other sites

Tyle dobrych Aniołów krąży wokół Suni, że płakać mi się chce ze wzruszenia:) Mamy kolejne wpłaty:)

20 zł przyszło od Dorci01 - bardzo serdecznie dziękujemy kochana! 

100 zł przyszło do Małgosi D. z dopiskiem "od Dorci i Vikuni dla suni bez imienia" Małgosia, to siostra Doroty, która już wpłaciła dla naszej suni 100 zl:) Bardzo Wam pięknie dziękujemy!!!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunia boi się burzy. Wczoraj cały dzień przesiedziała pod stołem. Nie wiem, jak radziła sobie mieszkając na dworze. Jest nieśmiała i w tej chwili cały czas chodzi za Anetą. Na pewno w pierwszym kontakcie z potencjalnym domkiem będzie onieśmielona. Potem będzie wiernie podążała za swoim opiekunem. 

Jest urocza:)

e23a74429b3af98emed.jpg

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...