Jump to content
Dogomania

Czarne przynosi pecha, zwłaszcza 13ego... :( ALE DO TRZECH RAZY SZTUKA - RUFIK OD 21.05 MIESZKA W GLIWICACH


Recommended Posts

5 godzin temu, agat21 napisał:

Biedny jest ten psiaczek, już tyle przeszedł. :( Za co go pech prześladuje? Musimy to wreszcie zmienić.

Prosimy o pomoc w jego imieniu, bo startujemy od zera. Nie ma gdzie go zabrać, nie ma za co.. :(

Agatko mam taki pomysl maluni 

 wplacilam za butki dawno juz do Ciebie na bazareczku Twoim 

 jeszcze nie slalas mi tych butkow modnych 

 wiec Agaciu wyczaruj prosze na szybko kramik z tymi butkami czarnuszkowi 

 sa piekne to moze ktos skusi i bedzie jakis pieniazek ksieciuniowi biduniowi

 a te moje pieniazki Agaciu za przesylke 15 zl

to  niechaj ma od Nadziejki  jako malunia deklaracyjka

zaraz poczytam od poczatku

wstawiam zdj tych buteczkow cudo z Twedgo bazarku porwallam

nie musze miec tych buckow rezygnuje 

niechaj sie przysluza biedunkowi

 

Cena wywoławcza 25 zł.

Licytuje Nadziejka za wywoławczą :)

87562803_4110227195669604_22205934488959

 

Link to comment
Share on other sites

Nadziejko, dzięki ogromne, ale chcę naprawdę te butki Ci wysłać, czekam na adres od Ciebie.

Nie będę teraz bazarku robić. Ja nie mam teraz prawie na nic czasu, a bazaru trzeba pilnować.

Czas ciężki w pracy. Czasem siedzę do nocy.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Nadziejko, dzięki ogromne, ale chcę naprawdę te butki Ci wysłać, czekam na adres od Ciebie.

Nie będę teraz bazarku robić. Ja nie mam teraz prawie na nic czasu, a bazaru trzeba pilnować.

Czas ciężki w pracy. Czasem siedzę do nocy.

Agatko przeznacz butki dla czarnuszka bardzo prosze 

 nie slij mi 

 niechaj przybiosa jakis pienazek 

jestem bez pracy narazie bez pieniedzy wiec zadeklarowac  nic nie zdolam

 czy moge prosic o wystawienie ich  ponownie?

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Aga przyjmie Rufika. O rany, ale się denerwuję jak on to wszystko przeżyje :/

Boję się i ja :( dziękuję za to, co robisz dla Rufika.
Ile wyniesie miesięczny koszt u Agnieszki?
Czy ktoś jeszcze mógłby coś dorzucić?

Rufik ogólnie ma teraz jakieś inne imię, ale pani Marzenka nie może spamiętać.
[EDIT: Rufik po domowemu to Combo]

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, uxmal napisał:

Biedni ludzie i biedny psiaczek:(

Ano, ludzie też biedni. Prosili o to, aby napisać w ogłoszeniu calutką prawdę o problemach Rufika, aby więcej już nie wracał z adopcji :( Oni zostali oszukani przez poprzedni dom. Kochają Rufika, ale to wyjątkowi ludzie... nie każdy będzie miał tyle cierpliwości.

Dobrze, że jesteś uxmal.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Pan akurat też kocha to w Rufiku, że to taki wariatuńcio. Chodzi z nim na długie, naprawdę długie spacery, zapewnia Rufikowi atrakcje. Aż żal... :( Boję się jak zniesie kolejną stratę domu.

Tak głośno myślę..... Czy z tą pracą nie da się?  Tak strasznie tą korona przeczołgała rynek? 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, uxmal napisał:

Tak głośno myślę..... Czy z tą pracą nie da się?  Tak strasznie tą korona przeczołgała rynek? 

Chyba już przesądzone. :( Państwo od niedawna mieszkają w Polsce, wcześniej mieszkali parę lat w Niemczech. Dopiero próbowali sobie układać życie u nas, a bez znajomości naszego języka też mają nieco pod górkę... :(

Cytuję wiadomość od p. Marzenki:

Pan napisał, że mają przynajmniej 30dni do wylotu, lot w czerwcu albo w lipcu. Lecą samolotem czarterowym do kraju i nie można zabierać zwierząt. Combo(Rufik) jest bardzo aktywny, przyjazny dopóki nie zostanie sam zamknięty w pomieszczeniu. Proszą o pomoc w znalezieniu domu, koniecznie z ogrodem w okolicach Warszawy. Combo ma zabawki, legowisko, kocyki, jest zaszczepiony i odrobaczony, plus dają karmę na pół roku. Combo musi opuścić obecny dom, bo Państwo tracą mieszkanie. 

Taki plus, że Combo (Rufik) jest psem bardzo przyjacielsko nastawionym do świata, kocha każdego, nie ma rozróżnienia na obcego-własnego, pójdzie bawić się z każdym nawet nie myśląc o swojej Rodzinie. Będzie tęsknił, ale powinien w miarę szybko się otrząsnąć po zmianie rodziny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koszt u Agi to 360 zł plus karma.

Aga wyjeżdża w czerwcu na tydzień - od 14 do 21. W czasie jej nieobecności domem i zwierzakami będzie się zajmować jej mam. Prośba więc aby psiak przyjechał albo co najmniej tydzień przed Agi wyjazdem, żeby mogła go trochę "ogarnąć" albo po jej powrocie.

Ja od siebie 30 zł stałej daję.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

 

Aga wyjeżdża w czerwcu na tydzień - od 14 do 21. W czasie jej nieobecności domem i zwierzakami będzie się zajmować jej mam. Prośba więc aby psiak przyjechał albo co najmniej tydzień przed Agi wyjazdem, żeby mogła go trochę "ogarnąć" albo po jej powrocie.

Ja od siebie 30 zł stałej daję.

Dziękuję, agat21 <3 deklarację zapisuję.
Mam nadzieję, że do czerwca Rufik-Combo znajdzie dom i nie będzie trzeba go przenosić nigdzie. Ma sporo wejść w ogłoszenia.
 

W ogłoszeniach podałam namiary do agat21 (dziekuję <3) i pani Marzenki (dziękuję <3). Przykro mi, że obecnie sama nie mam jak odbierać telefonów i Was tym obciążam. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Biedni ludzie i pies.  Po cichu mam nadzieję , że może jednak będą mogli zostać w Polsce. Do wylotu maja sporo czasu .

Może by się udało :( Chociaż bardziej realne wydaje się być to, że Rufik znajdzie nowych Ludzi :(

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Biedny psiak, straszna sytuacja, może jakoś jednak by sie udało psiakowi zrobić paszport i spróbowac, ale rozumiem że sprawa przesądzona:(

Ojj, niestety LOT czarterowy nie pozwala brać zwierząt, to nie wypali :( Musiałyby na nowo ruszyć zwykłe loty pasażerskie. Sytuacja jest dynamiczna w kraju, ale nie wiem na ile, aby granice zostały otwarte dla podróżujących. Mamy ok. 30 dni na pomyślenie co dalej, dobrze że Państwo powiedzieli o problemach wcześniej, jest szansa że w tym czasie znajdzie się nowy dom dla Combo.

Link to comment
Share on other sites

Miałam właśnie telefon w sprawie Rufika vel Kombo. Pan dzwonił z Gliwic, dom z ogrodem i dużym terenem wokół. Dobrze ogrodzonym. Zawsze w domu było dużo psów, teraz jest starsza sunia ze schroniska w Gliwicach. Chodzą na długie spacery. Niedawno mieli psiaka młodego jedenastomiesięcznego, ale w czasie spaceru po polach wyrwał się, pobiegł za sarną i wpadł pod samochód na autostradzie, bo niestety w ogrodzeniu autostrady była dziura, o której państwo nie wiedzieli. Wiem jak to brzmi. Ale nie skreślałabym pana od razu. Mógł to być rzeczywiście bardzo nieszczęśliwy wypadek. 

Pan gotowy na wizytę PA, nie przeraża go charakter niszczycielski Rufika, sunia tęskni za towarzyszem, bo bardzo lubiła się z tym młodym psiakiem.

Mam telefon do pana zapisany. Pytanie do Tysi i do pani Marzenki czy szukamy kogoś na wizytę pa?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...